1.75 boyunda tarz sahibi irlandalı, ufc dövüş ustasıdır.
Tarzıyla, dövüşüyle, hareketleriyle ufcnin en dikkat çeken ve en çok konuşulan dövüşçüsü.
rakiplerinin yüzüne tüküren-küfür eden-el hareketleri yapan, daha maç öncesi kavga çıkarmaya çalışan, sürekli psikolojiye oynayan dövüşçü.

teknikleri başarılı. yaptığı karaktersizlikler kadar gücü ve tekniği de var.
dövüş tarzı, stili, giyinişi, konuşması ve alaycı tavırları ile tüm zamanların en deli dövüşçüsüdür kanımca.

irlandalı conor reyiz bence tüm zamanların en iyi dövüşçüsü olabilicek kapasitede bir adamdır. yumrukları sağlamdır, çok dayanıklıdır sadece tek zayıf olduğu konu yerde dövüşememesidir. Muhammed ali gibi çok fazla konuşur, rakiplerinin sinirlerini oynatırken izleyenleri eğlendirir. Dövüştüğü organizasyona 3 4 kat daha fazla değer katar.

ufc de jose aldo yu yenip kemerin sahibi olmuştur. ama rahat durmayıp bir üst siklete çıkıp alvarezi de yenip değişik siklette 2 kemer sahibi olan tek sporcudur kendisi. Anlayacağınız bu adamın heykeli yapılacak olsa taşaklarından yer kalmaz.
reyiz en son floyd mayweather'a atar gider yapıyordu. büyük adamdır, vurduğunu indirir.
Karizma bir dövüşçü instagramdan da takip ettiğim tuaf bi piskopat. Bu arada küçük bi bebeği var.
O bir stil sahibi
O bir efsane
O bir irlandalı
O bir baba
O bir conor McGregor.
yakın dövüşten asla korkmayan, sikletinin en iyisi.
Türkiye saatlariyle yarın sabah 06:00'da floyd ile kapışacak irlanda dublinli trol dövüşçü.
Dublin cingenesi.
bu gece dayak yiyecek olan ufc dövüşçüsü.

bu geceki mayweather'la olan maçı 06.30'da başlayacaktır. kanal bulamıyorsanız periscope'ta anasayfadaki yayınlara bakın, illaki orada verirler.
bence o bağcılar cankisi kılıklı kamili fazlasıyla zorlayacak olan mma dövüşçüsü. bence o piç buna dayamıştır parayı, dayağını yeyip alır parasını kenara çekilir. myweater'in çoğu maçının şaibeli olduğu kanaatindeyim yoksa o savunmayla, o korkak ve kaçak dövüşle bir bok yiyemezdi.
Olum başlasın artık şu maç ya . Gözlerimin rengi değişti amk
başlarım şarap çanağına. başlayacağı yok bunun youtube'den izlerim artık napak.
hem boksla hem mma ile pek bir ilgim yok ama bu adamın southpaw olması, mma dövüşçüsü olması, daha underdog olması ve mayweather denen para için götünü verebilecek olan ibne rocky marciano reisin rekorunu tarihe gömmesin diye kendisini destekliyorum.

işin içinde rocky marciano'nun rekoru da olunca aklıma rocky geldi bak, southpaw ve underdog kisimlari da benziyor, mayweather ise apollo creed ile baya uyuşuyor, hadi ulan conor bu gece yap bi rockylik.
Kral yap hareketini .
boks maçı bile denemeyecek bir olayda kaybeden, ringde öylesine duran bir adam 100 milyon dolar kazandı. bu maçı seyrederken hayatı yeniden sorguladım.
3.rounddan sonra abi biji öldürün moduna giren dövüşçü.
iyi hazırlanmamış. conor karma dövüşçü olsa da genelde rakiplerini boks yetenekleriyle yıkar.
5.raundda götünden nefes alıyordu. tamam ilk boks müsabakası, şartlar onun aleyhine kabul. ama yok 'he's the only man ı wanna fuck' falan sovlarina gerek yoktu. yenilecegini bile bile onu tuttum çünkü öteki piç tamamen gardına kapanıp uygun anı bekleyen sinsi bir boksör. ağzını kurmasını istedim ama conor çok overrated hareketlerin var abisi böyle olmaz.
Floyd la bunu kafese kapatın adamın uzman olduğu şekilde dövüştürün en fazla 2 round dayanır floyd.
ne kadar boş beleş ünlü varsa desteklediği adam. yenilmesine şaşırmadım ünlüler birini destekliyorsa bilin ki o kişiden hiçbir şey olmaz açık ve net.
Çok üzerine gitmemek lazim adam kendi dalında baya iyi. Boks maçına çıkıyor. Yiyorsa onun bu yaptığını boksörler yapsın. Kafes dövüşünden sağ çıkamazlar.
para için o maça çıkmıştır. yenileceği en başından belliydi. kendi dalında yener miydi yenerdi. ama işte gelmezler. sen de gitmeyeceksin. ama o paraya ben de giderim daha fazla dayak yemeye varım.
olaylar olaylar UFC 223 dövüşçülerini taşıyan arabaya saldırmış bizim irlandalı boy , ünvanı fln elinden alacaklarmış , zaten o olaydan dolayı hatta tutuklama emri bile çıkmış durum ciddi geçmiş olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=63OCvuC-GSY

başıma bir iş gelmeyecekse thanos, hulk ve charizard'tan sonra evrenin gelmiş geçmiş en güçlü canlısı olduğunun düşündüğüm insan açık ve net.