bugün

türk mitolojisin de kayıp cini. kendini pek belli etmez. kışın ortaya çıkar, fısıldamaları ile kişiyi büyüler ve peşine taktığı kişilerin başına hiç hayırlı şeyler gelmezmiş.
küfür lügatı kabarık olan yazar, zaten nick altından belli ki kimse zahmet edip yazmamış bile.
iç anadolu bölgesinin bazı yörelerinde* kışın en soğuk günlerine verilen ad ve o günlerde evlere girdiğine inanılan yaratık.
çok nazik bir yazar. iki kere filan mesajlaşmama rağmen sevdim.
(#18661146)

kral yazar.
(#18661146) ve (#18683637) adam hem dindar hem laik dini devlet işlerine sokmuyor.
ne güzel bir insan öyle.
(#18715997)
kendisini kurt sanan, dağdan gelip bağdakini kovmak isteyen liseli.
(#18733209)
meme düşmanı yazarcık.
meme seviyoruz diye vatan haini yaptı bizi. allah akıl fikir versin.
am göt meme yazanlara küfür etmiş ve çok büyük ayıp etmiştir. oysa am göt meme yazan yazarlarımız bizim medarı iftiharımız. bu gerçeği nasıl görmez.
bir de üstüne böyle sövmez mi !
(#19135591)
çok ayıp congolos çok...
(bkz: #19136356)

Biraz kafası karışık.
(#19485038) nokta atışı yapmış yazardır. çok şeyi ifade eden bir sorudur. fakat diğer yazdıklarına da baktım, tüm kürtlerin aynı kafa yapısında olmadığını belirtmek isterim. vatanımızda çok hayırlı kürt kardeşlerimiz de vardır, onları bu karanlık zihniyetin ürünlerinden ayırmak şarttır.
bilinçli olarak yazar yaratıp, sözlükte çatışmacı, bilgiden uzak, abazanlıkla işlenmiş seksüel konuların, fanatizmin, din istismarının, kültürel değerlerimiz üzerinden bir takım polimikcikler yaratarak, sözlükte akıllarınca enformasyon yaratacaklar... ile papaz olmuş yazar.

velhasılı kelam çaylak olmuştur.
düşünceye önem vermeyenlere mal, beyinsiz gibi ifadeler kullanması nedeni ile, "mallar" ve "beyinsizlerin" kendini kabul ettikleri halde bunu hakaret olarak tanımladıkları paradoksunu dolaylı yada tesadüfi olarak ortaya çıkaran yazar.
hal böyle iken bu (#19857741) nasıl bir mallıktır arkadaş çözemedim, ataizler neredesiniz yahu.
(bkz: #20261959) okurken mutlaka her boku yalan yanlış şeylere dayandırarak savunanlarla dalga geçiyordur diyordum ki ciddiymiş kendisi. her şeyi çok biliyor, her şeye çok hakim. yazık. işi zor vallahi...
ne kadar sevenim varmış * şaka bir tarafa 29 olduk, otuza bir var, saçlar dökülmeye başlamak için acele etmese iyiydi...
Yaratıcı 10. nesil yazar hayal gücüde baya geniş bu sayede iğneleyici sözleri daha etkili kullanabiliyor. (bkz: zekaküpü)
(#20321835)

o zaman ağlayıp durma lan yazarı.
bu başlığı açmayan yazardır (bkz: mühendislerin boş beleş adamlar olduğu gerçeği)ayrıca bu entryi de girmeyen yazardır (#20321819)
(#20322847)

anladık bir halt yapamamış yazarıdır.

hatta iki entry arasındaki 9 farkı ilişkiyi, nasıl olduysa buldum zanneden yazardırswh.

Aferin kendisine diyor, yılın şapşalı olarak boklu derenin içine doğru tepikliyoruz.
sabah sabah paçaya yapışmış mahallenin uyuz bebesi.

para verdik gitmedi, kovaladık gitmedi. işeyeceği duvarı merakla bekliyoruz.
(#20516574) nolu entrysi ile beğenimi kazanmış yazar. devamını beklemekteyim.
samimi yazar. böyle olmamalıydı hiçbir şey ama oldu.
bir barda neyse neyse belki bir gün yazarı. *

içten, samimi ve doğru yazar. hep yazsındır.

selam ederim gözüm.
çaylak olmasıyla beni çok mutlu etmiştir.
tek cümlelik rezil entryleri bulma yazarı.

(bkz: tek cümlelik rezil entryler)