bugün

bir zamanlar zero içiyordum şimdi light aldım bence güzel.

kapitalist amerikaya para kazandırmamak için az içiyorum ayda 1 kutu felan onu da şeker almak için.

hiç şeker yemem.

edit: 1 kutu bile içemedim şiştim patlamak üzereyim.
Hayatımda bunun kadar rezil bir şey içmediğim sözde kola, gerçekte şerbet.

Allahınız Pepsi.
az eklenmiş yapay tatlandırıcı ürünüdür, her kola türevi gibi sağlıksızdır.
buna alıştığımdan beri, normal kola şeker kübü gibi geliyor. ve de her içtiğimde hıçkırık tutuyor.
coca cola'nın ülkemizde yavaş yavaş tasfiye etme yoluna gittiği, bence en tadı yerinde cola.

bi light ibaresi yüzünden yazık ediyorlar güzelim colaya..
emperyalizmin diyet yapanlara alın lan "light" diyerek kakaladığı birebir kalori mekanizması.
üzerinde "ılık içiniz" yazmaktadır.
Coca cola butun faaliyetini birakip bunu uretse de olur. Oyle bu.
3 ayda 18 kilo vermiş biri olarak son günlerde tekrar kola krizlerimin gelmeye başlamasından ötürü içmeye başladığım, bana 4 günde 2 kilo aldırmış lanet şey. Hayır tadı zaten kötü bunu geçtim, bir içecek insanın iştahını bu kadar mı açar yahu?
normal koladan daha fazla bağımlılık yapan kalorisiz içecek.
candır, canandır.
alışınca normal kola acayip şerbetli gelir içilemez.
duble iskender kebabının yanında güzel giden içecektir tabi ayrandan vazgeçerseniz.
http://www.youtube.com/watch?v=G7tfqYT_WQs&feature=related
içine toz şeker katarak normal kola haline getirebilirsiniz. fakirlik tecrübeleri hep işte bunlar.
sekersiz olmasina ragmen normal cola'dan cok daha tatli olan muhtesem icecektir.
kalorisi az olduğu için tercih eden bi' arkadaşımın tereyağlı iskenderin yanında içtiği içecektir.
ben tadını seviyorum orası ayrı.
(bkz: hayatın tadı)
reklamındaki "yıllar önce kesinlikle içmem diyip şimdi bırakamayanlardan mısınız?" repliğiyle şahsıma gönderme yapan ürün. hakikaten zamanında bunu içenlerle acayip taşak geçerdik olm ibne misiniz layt ne lan diye. şimdi birbuçuk iskender de yesek yanında bundan istiyoruz. benim gibi günde 1 litrenin altına düşmeyenler için de bir tüyo verelim, light'ı tercih edersiniz nşa'da kesinlikle kilo almazsınız. prof. dr. arjen öz
sigara ve kafein bağımlılığından sonra "bir de başıma bu çıktı" diye düşünüp lanet ettiğim içecek.

yahu anlamıyorum. sene başına ortalama iki yudum kola içen ben, bunun yüzünden günde 1 litreden fazla kola içer oldum.

vucutta su tutup şişkin gösterme durumunu farkettikten sonra, acil olarak artık içmeme kararı almış bulunmaktayım. bakalım bakalım...
gerçekten alışınca normal kolayı içemez hale getirten * * 1 ayda 8 kilo vermemi sağlayan mükemmel ötesi içecek. 0 şeker sloganıyla beni kendine hasta etmiştir.
reklamın müziği için (bkz: tarzan boy)
reklamlarıyla dikkat çeken bir üründür.
"alkış isteyen" reklamdan sonra çıkan, "elini kaldırsın" sloganlı reklam da ilgi çekici, basit ve farklıdır.
gazetelerin kuponla ev düzdüğü günlerden kalma; bas bir ses ile isim söyleme ve bir adet efekt* ile bize çok şey satıldı zamanında.* böyle güzel reklam görünce insanın içesi geliyor ürünü; diyette olmasa da, rejim yapmasa da.
reklamlarında kullanılan fon müziği, harkulade olan içecek.

ayrıca, yıllar yıllar önce. daha, fly-inn'ler, carousel'ler,cevahirler yokken. mc donalds'ta yemek yerken yan masamda gerçekleşen olay.

anne: bu ne?
çocuk: kola istemedin mi anne?*
anne: ben sana demedim mi light olcak diye, piç kurusu.
çocuk: gözleri dolu bir şekilde kolayı değiştirmeye gider. korkusundan ağlayamaz bile.
gerçek kolanın feci derecede şekerli, tatlı olması sebebiyle asitli bir içecek olarak özellikle bir şey yenilirken tüketimi tercih edilebilir içecek. *
güncel Önemli Başlıklar