bugün

ispanya yapımı çakmak markası.
içinde basınç motoru bulunan , çakmak yanarken eğdiğinizde daha fazla dışarı gaz vermesiyle günümüzde esrar kullanımında bol bol kullanılan çakmaktır. bundan dolayı diğer bir adı esrarkeş çakmağı olarak bilinir.
Zamanında .EXE dosyası yapabildiği için çok tutulan bir Dbase türevi.
(bkz: flipper) * *
kiminin kaldır-at dediği kiminin doldururuz dediği çakmak. gittim doldurttum. 2-3 aydır mutlulukla kullanıyorum. pek güzel...
rüzgarda söznmeyen çakmaklar sınıfında bütan gazla çalışan tek çakmak.
muhtar çakmağının emmisioğlu.
çok keyifli resimleri olan ufak ve kullanışlı çakmak üreten çakar çakmaz çakan çakmaka rakip hatta sollayıp geçmiş gençlerin inanılmaz ilgisine rağbet gören çakmak markası. zippodan vaz geçilmez o ayrı.
çıkardığı ateşle lav silahına rakip olabilecek çakmak, ne sakal bıraktı, ne kaş *
gazı biten modellerinin çakmak taşları alınarak itina ile saklanması tavsiye edilmektedir. zira birçoğunun gazı bitmeden taşı bitmektedir. bu gibi durumlarda eski çakmağınızın taşını gazı dolu olan çakmağınıza takarak bir süre daha kullanmaya devam edebilirsiniz. şahsen çekmecemin bir köşesinde 5-10 adet saklamaktayım. zevkle kullanıyorum.
1.kaliteli çakmak markası eksiği gaz ayarı yoktur bazen surprız yapar.türkiye şehirleri modelleri vardır bu akıllıcadır.hedıye olarak bıle kullanılır.bak ıgdır cakmagı baktıkca bızı hatırla.
zamanında asyadan ingiltereye çay taşımada kullanılan ince uzun bir yelkenli gemi türü.

http://www.destination360...s/images/star-clipper.jpg
hayat boyu biriktirilesi , sürekli olarak yeni modelleriyle insanı sevindiren çakmak markasıdır.
(bkz: 1 ytl ile alınabilecekler)
(bkz: siyah başlı beyaz clipper)

Bulunması çok zor olan çakmaktır bu. Başı siyah, altı beyaz sade bir clipper yazısı. Harika bir ahengi ve karizması da vardır bunun.
taşı gazından önce biter bunların. gazı baya gider nasıl bişeyse. kokusuda değişik.
koleksiyon yapılabilecek çakmaktır. Dolap rafına sıraladığınızda çok güzel görünür.
4 yıldır kaybetmeden kullandığım çakmağımın markası. yeşil renkli clipper soft. ayrı bir çekiciliği var bende.
jabra nın bluetooth stereo kulaklık modelidir.

Ses kalitesi ve sarj ömrü iyi gibi dursada müzik dinlemek işkencedir. 40-50 cm uzaklıktan bile çekmez. Hareket ettiğinizde ve 1-2 metre uzaklaştığınızda ses kesilir. Kaliteli mp3 lerde mesafe 30 cm mi aşınca bile ses kesiliyor. Fakat bu sorun tele görüşmesinde yok 4-5 metreye kadar tel görüşmesinde kesilme olmuyor. Fakat stereo kulaklığın özelliği zaten müzik dinlemektir sadece tel görüşmesi için kullanacak olsam neden 90 Tl vereyim 35 tl ye bile mono kulaklık var.
severek çakıyoruz efendim.

en sefdiğimden
her hafta 2 tanesini kaybettiğim çakmak markası.
bu çakmağa verdiğim paralarla kendime altın kaplama zippo yaptırırdım.
ing. yelkenli.

on numero çakmak markası. ejderha gibi ateş püskürüyor mübarek.
baş parmağıma dayanabilen tek çakmak markası. sağlamdır.
gazını dolduramadığım kaliteli çakmak.
çakmakları çok güzel gazoz, soda, bira kapağı açan marka.
ispanya yapımk çakmak. sigara içen insanların makul fiyatta olması sebebiyle tercih ettiği çakmaktır.