1. 1.
  M18A1 Claymore anti personal mayını tam yazılımıdır. amerika da uretilen ve amerikan ordusu tarafından kullanılan bir mayındır. patlamasıyla birlikte yuvasında bulunan metal bilyeleri sacar. bu mayınının mucıdı Norman A. MacLeod adlı bir amerikan vatandasıdır.
  ... gameguru
 2. 2.
  Norihiro Yagi'nin halen çizdiği, animesinin de yapıldığı başarılı manga serisi. Yoma adlı varlıkların insanların şeklini alıp onların arasında gezindikleri ve insanları hapur hupur diye yedikleri bir evrende, insanlar çareyi yoma kanı ve bedeeniyle insanınkileri karıştırmakta bululurlar. bu amaçla ortaya insanların taşıdıkları eşşek kadar kılıçtan dolayı claymore adını verdikleri savaşçı grup çıkar. biz clare adlı güzide vlaymore kardeşimizin acıklı hikayesini okuyor ve/veya izliyoruz.

  aksiyonu güzel ve yüksek, konusu derin(diğer bir çok anime ve mangaya nazaran),* çizimleri hoş bir yapım. devamını bekliyoruz.
  ... godlessturtle
 3. 3.
  diablo oyunundaki bir kılıç.
  1 ... spike123
 4. 4.
  etkili bir silahır.iyi ki pahalı birşeydir de pkk kullanamamaktadır.
  ... iuliano
 5. 5.
  call of duty oyuncularının, 4. oyunuyla birlikte gelen yeni oyuncağı. campaign de çok işe yaradığı söylenemez. fakat multiplayer da ilgili perk ü seçip kullanabilirsiniz, gayet faydalıdır. anti personel mayındır. harekete duyarlıdır ve patladığında etrafa metal parçacıklar yayar.
  ... notrinova
 6. 6.
  26 bölümlük bir anime.
  konusu vasat olsada çizim kalitesi için bile izlenebilir.
  ... yav napcan adimi
 7. 7.
  dotada bir item.
  1 ... the masquerader and phoenix
 8. 8.
  uzaktan kumandalı bir mayındır ama bazen tuzak teli yoluyla da kulanılabilir ama tercih edilmez Kullanım anında bombeli kısım hedef bölgeye çevrilir . hafif ovaldır, iki çatal ayağı vardır. Daha çok bir tarafı yüksek yada iki dar boğaz arasında ki geçitlere kurulur, ana patlayıcı maddesi c4' tür, bir den çok personeli imhaya yönelik mayındır. içindeki saçma miktarı aşağı yukarı 700 tanedir.

  Bu şu demektir. Patlama anında, aynı anda ateş açan 700 tane g3 silahının etkisini yapar.
  1 -1 ... conspirator
 9. 9.
  insan bağırsağı hastası olan yomaları temizlemek için insanlar tarafından üretilmiş savaşçılar, uzun ve yayvan kılıçlara sahip olduklarından dolayı, adları claymore* olarak adlandırılırlar, ve kılıçlarında sıralamalarını belirten semboller bulunur. helikopter pervanesi gibi kolları vardır bunların, çat çat adam keserler. bir claymore'nin insan öldürmesi yasaktır. claymoreler sadece hatun kişilerden oluşur, erkek claymoreler başarısız olmuşlar, limitlerine sahip çıkamayıp yomaya dönüşmüşlerdir. daha sonra sadece kızlardan claymore yetiştirilmiştir. eğer bir claymore düşmanıyla savaşırken yoma gücünü fazla kullanır kendini kaybederse yomaya dönüşür. çizimi iyi, kendini izleten bir animedir, aslında daha uzun olabilir, fakat 26 bölümde bırakmışlardır. izleyin izletin.
  2 -1 ... dirty sanchez
 10. 10.
  Birden fazla oyunda eşyalara (giysi,silah,vs...) verilen isim.Ayrıca sevdiğim bir anime
  ... kazmakurek