bugün

prozac kadar etkili olmayıp, yan etkileri de daha az olan bir antidepresan. özellikle stres yüzünden problem yaşayan hastalara önerilen bir ilaçtır, etkisini kullanıma başlandıktan bir kaç ay sonra gösterir.
sinir bozmaktan başka bir işe yaramayan ilac.
(bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: cipralex)
ağlamayı zorlaştıran ilaçtır kendisi.
hiçbir faydası olmayan, bence kullanılmaması gereken ilaç.

uzun bir süre kullanıp çok rahat bırakabildim. hatta bi ara 1,5 taneye çıkarmışlardı. 1,5 tane içmeme rağmen rahat bıraktım yani.
el morartıyor. ilacın tek etkisi sinirlendirmek. e haliyle duvara vurdurtuyo.
anti-depresif bir ilaç.
son zamanlarda yakın çevremde kullanan bir çok insan gördüm ve dedim ki.. allahım allahım ben nasıl insanların arasaında yaşıyorum ki.?
yan etkisi az , uzun süreli kullanıma uygun , önleyici tedavi olarak kullanılabilen yeni nesil bir antidepresan .
cipralex ilacından etkisi biraz daha az olan ilaçtır yine migren ve aşırı baş ağrısı ile karşılaşılan durumlar da doktor tavsiye eder. ilk başlarda bünyenin alışması için yarım kullanmayı önerirler.

cipralex in yaptığı etkilerin aynısını yapar.
günde yarım dozla insan gözünde sabit pembe gözlüklerle dolaşmaya başlıyor.

günde bir doza çıkarıldığında kafada daimi bir yihuuuuuuuuuuuuuuu sesi ile 32 diş sırıtan bir energizer bunny olup çıkılıyor. normalde üşenilen her türlü işe anlamsız bir heyecanla atlanabiliyor.

kelimeler düşünce hızına yetişemiyor, dil düşüncenin peşinden koşmaktan ciddi anlamda yorgun düşüyor.
içmeden önce sinir küpü olduğum alel acele içtiğim yarım saat sonra esnememle mide bulantım arasındaki doğru oratıyı keşfettiğim arkadaş * kanka olduk cüzdanımda taşıyorum * *
Maksimum etkisini 3 ay sonra gösteren çentikli antidepresan. Aynı grup ilaçlara göre etkisi daha az olan bir ilaç.
Histerik durumlara az buçuk iyi gelebilen antidepresan.
uzun zaman önce bırakmama rağmen 2 saat evvel bi adet içip şu an beni sarhoş etmiş ilaçtır. demekki eski recetelere uzun zaman sonra dönülmemeliymiş.
Doktora gitmelisin. Ağır gelebilir
güncel Önemli Başlıklar