bugün

herkesin içine girip çıkan bu cin hedesinin daha başka işlerde de kullanılması durumudur.

bakınız muhterem cemaat bu ülkede binlerce abaza genç vardır. bu gençlerimiz sürekli kadın uzuvları düşünmekten başka bir halta zaman ayıramamaktadır.

sevgili cin kardeşlerimizden dileğimiz (dişi olanlardan tabii) bu konuda gayet bonkör ve verici olmalarıdır. verin cin kardeşlerimiz. verin ki ülkemizde abaza kalmasın.

versene lan.
(#5798325)
ulan bana denk gelen cin bir akşam şahin k , öteki akşam mahsun kırmızıgül olur amına koyim

istemem , elim bana yetiyor çok şükür
uyanıkken mümkün değildir.cinle ilişkili arkadaşım anlatırdı ondan biliyorum sadece rüya gibi yarı uyku yarı uyanık hisler oluyor derdi. ihtilam olguğunu anlatırdı.kendi hanımıyla ilişkiye girmek istediğinde cinin kendisine sıkıntı verdiğini söylerdi.
yüzünü tam olarak göstermediğini flu görüntüsü olduğunu anlatırdı.adamı cin musallatından kurtarmak için erzurum da hocaya götürdük.zar zor kurtardık.
hem bilgi içerikli entry giriyoruz derler,girdiğinde eksilerler.ben yaşadığım ,şahit olduğum çok az insanın bildiği gerçeği anlatıyorum,eksileyen niye eksilediğini mesaj atsında öğreneyim.merak ettim.
istenmemelidir. hiç bulaşılmamalı. kurtulmanız çok zor olur.
eski cin fuck buddy'mden ediniğim tecrübeye göre konuşursam, pek zevkli değildir.

yatakta ölü kurbağa gibi yatıyorlar.
her ne kadar farkında olmasanız da, rüyalandığınızda başınıza gelen olaydır.
Naz suresini okumayın büyük trip yersiniz.
Hıh işte cinsel seks dediğimiz tam olarak bu oluyor.
Ateşli bir cinsel hayatınızın olduğunu gösterir.
sakso çektirdiğim olmuştur.
insanı buldunuz da bir cin kaldı zaten. Arkadaş bu Hasan karacadağ filmleri yasaklansın yav. Milletin paikolojisi alt üst oldu. Şimdi bir musabbar görecekler dur lan deyip tecavüz bile eder bu millet.*
Deccale kardeş getirir.
incile göre bir cin ve bir kadının ilişkisinden deccal meydana gelmiştir.
Psikolojik problemleriniz yoksa mümkün değildir.
Çok afedersiniz ama sizi sikmişler.
ulan bu kadar mı yokluktasın dedirten komik ve bir o kadar üzücü durum. evet...
bi o kaldıydı.
uzaylılarlan sikiştim diyenle ana haber bültenlerinde röportaj yapılan bir dünyadayız.
gerçek cinsel ilişki bu değil.
Cin insana tecavüz edebilir götü kollamak lazım.