bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Sivrisinekten ve başka böceklerden korunmak için yatağın üstüne ve yanlarına gerilen çadır biçiminde tül.
  3 ... maskelibalo
 2. 2.
  börtü böcek fobisi olan kişiler için yaz aylarının vaz geçilmezidir. süper görünür cibinlikli yatak zaten. cibinliği sünnetle bağdaştıranlar hata etmektedir.
  ... misskin
 3. 3.
  genelde bebeklerin yataklarının üzerine örtülür.
  ve ilginçtir cibinliğin arkasından görünen bebek meleğe herzamankinden daha çok benzer.
  1 ... peevish
 4. 4.
  sivrisinekten korunmanın en garantili yolu. tek dezavantajı bunun içerisinde uyurken bir hayli sıcak olması.
  ... batis
 5. 5.
  sünnet yatağınının olmazsa olmazlarındandır...
  1 ... unay
 6. 6.
  haşerattan korunmak maksatlı olarak yatağın üstüne çadır gibi tutturulan tül. tarihi filmlerde kralın falan yatakları hep böyledir.
  ... gulhan seven adam
 7. 7.
  - eci sertifikayı kaptım güvenlik olucam.
  + senden cibinlik bile olmaz.
  (sinekten bile koruyamazsın)
  ... yuruyen aksam
 8. 8.
  Sivrisinekten korunmak icin kurulan tül benzeri ince kumas. Artik unuttugumuz geleneklerden birisi. Sivrisinek ile mucadelede ne olduda bu harika ve doga dostu ucuz cozumu unuttuk. Neden tum sehirleri bastan sona tonlarca zegir ile ne kadar hasere varsa hepsini katletme umidi ile daha zorlu bu yolu sectik. Ve buda yetmedi bu zehirleri evlerimize soktuk bas ucumuza koyduk, kendimize ve cocuklarimiza surduk. Neden hayatimizda yeterince kimyasllarla bas etmeye calisirken bunlari tenimize sıktik cigetlerimize soluduk. Guzel mankenlerle, sevimli cocuklar ile reklami yapilan,etkisi 5 dk surmeyen bu zehirleri satin aldik cunki kaba ve modern degil. Ustelik koylu mahmut aganin kullandigi bu seyi sehirli mehmet efendi kendine yakistiramazdi. Ve KAPITALIST sistem bu cibindiligi hic sevmez. Bunun nedenini kolaylikla anlayabilirsiniz. Neden sevsinki sarj edilmiyor, dolum yapilmiyor, bir ust modelini yapamiyor, bir kere oda cok ucuza satabiliyor, bozulmuyor, cevre ve insan dostu. Arkadaslar kisacasi probleminiz sivrisinekse kesinlikle tavsiye ediyorum. %100 kesin cozum mutluluk ve huzur garanti.
  1 ... arovbala
 9. 9.
  sevgili üstüne alınması gereken sana tüllü yatak odasında başarılar o küçük dünyası olan küçük beyinli kız ve onun seni gören babası var ya hani heh işte onlarla başarılar ve buna rağmen seni kabul etmiş.
  ... luciferinterapisti
 10. 10.
  Can sıkıntısından pembiş piremses tül cibinlik alasım var.. Allam depresyon çok zor.
  Sinekleri ve gece evde dolaşan görünmez canavarları siz uyurken uzak tutar.
  4 ... domestik ev hanimi