1. 1.
  dün itibariyle iyice ayyuka çıkan rezilliktir.
  az biraz düşünün lütfen sorgulayın tarafsızca okuyun. şimdi siz kendi iradenizle sizi en iyi şekilde temsil etsin diye kendi vekilinizi x parti'de siyaset yapması için oy verip görevlendiriyorsunuz. ama bu x partinin başındaki zat, ''hadi oradan marabalar siz de kim oluyorsunuz'' resti çekerek sizin oraya getirdiğiniz vekilinizi ve iradenizi köle satar gibi bir başka partiye size sormadan etmeden zorla satıyor. işin garibi ise x parti seçmeni olarak bu durum sizde en ufak bir rahatsızlık oluşturmayıp ne oluyor ne bitiyor kime soruldu da böyle bir karar alındı diye sorgulamadığınız yetmiyormuş gibi, bir de üstüne elleriniz patlarcasına bu rezaleti alkışlıyorsunuz.
  insan ne için yaşardı peki? onuru şerefi ve haysiyeti için değil mi? * söyleyeceklerim bu kadar.
  6 -21 ... bim kamyoncusu
 2. 2.
  Bunu söyleyenler seçtikleri başbakan görevden alınırken, seçilmiş belediye başkanları görevden alınırken tek kelime konuşmadılar.
  Onur ve şereften bahseden siz misiniz?
  Yav he he.
  20 -5 ... tengir budun
 3. 3.
  --spoiler--
  bunu söyleyenler seçtikleri başbakan görevden alınırken, seçilmiş belediye başkanları görevden alınırken tek kelime konuşmadılar.
  onur ve şereften bahseden siz misiniz?
  yav he he.

  --spoiler--

  Kardeş elini vicdanı koy allah aşkına. Kimse ahmet Davutoğlu görevden alınırken sizler gibi alkışlamadı. Bütün seçmen o zamanlar Davutoğlu'nun arkasındaydı. Lakin sizde ki chp fanatikliği partizanlığı ve biatçılığı o kadar hat safhaya gelmiş ki kayıtsız şartsız her yaptığı rezilliği alkışlamak zorunda hissediyorsunuz kendinizi. Ayrıca "akp yaptıysa chp daha alasını yapar" sığlığından vazgeçin artık. Çocuk musunuz amk.
  2 -12 ... bim kamyoncusu
 4. 4.
  Halkın seçtiği belediye başkanlarını zorla istifa ettirilmesine ses çıkaramayanlar buna ses çıkarmayanları eleştiriyor. Garip. Malum partinin seçmenlerinin seçtiklerini zorla istifa ettirenler, seçenlere bile sormadı. niye sormadı? oy alma mantıkları: "köprüyü geçene kadar ayıya dayı" işleyişi üzerine kurulu olduğundan. Şimdi bu malum parti kitlesinin yaptıklarına iki yüzlülük mü deniyordu yoksa cahilliğin daniskası mı deniyordu. Herkesi kendileri gibi zannediyorlar. Milli ve yerli gibi kelimelerin değerini ve anlamını hiç ettiniz, bari haysiyet ve şeref gibi kelimelerin anlamını hiç etmeyin.
  5 -1 ... bay efendi
 5. 5.
  uzun uzun yazayım dedim ama karşıdaki kitlenin mermer gibi kafası var ne kadar yazarsan yaz anlamazlar. para karşılığı fikirlerini ve ruhunu satanlara ne anlatırsan anlat anlamayacaklardır çünkü satılıklar adı üstünde. o yüzden he he deyip geçmek lazım geçte olsa anladık biraz. yalnız şu şeref ve haysiyet kavramlarını böyle satılmışlar kullanmaya başladığından beri iyice içi boşaldı tek üzüntümüz budur..
  10 -3 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  Yaw şu aktrollerin vicdan micdan demesi yok mu insanı nasıl güldürüyor bi bilseniz.
  Onca vicdansızlığa, yalana, dolana, hileye, hurdaya, hırsızlığa, haksızlığa destek çıkıp sonra bir de vicdan diye buralarda taksim dilencileri gibi ağlanıyorlar ya bu nasıl bir yüzsüzlük, nasıl kaşar bir ruh hali anlayamadım gitti.
  6 -1 ... asuregibisurat
 7. 7.
  (bkz: 90 yıllık partinin 6 aylık partinin emrine girmesi)
  1 -2 ... bim kamyoncusu
 8. 8.
  daha düne kadar liderlerine etmedik hakareti bırakmayanların partisiyle can ciğer kuzu sarması olan rezillerin boş lafıdır.

  lan bugün "sayın devlet bahçeli" dediğiniz şahıs, sucukçu muhasebecisi'ni yüce divana çıkarmazsa namussuz olduğunu söylememiş miydi?

  sen kalk oy oranını gittikçe arttıran bir partiyi seçim dışı bırakmak için türlü ayak oyunları oyna, başkanlık sistemi koalisyon ihtimalini bitirdiği halde hala %10 barajını indirmeyip, oy hırsızlığına yelten ama muhalefet bu oyunlarına karşı tedbir alınca rezil olmuş olsun öyle mi?

  yok öyle yağma...
  8 ... rumeli71
 9. 9.
  alışılageldiktir.
  1 ... bim kamyoncusu
 10. 10.
  Birilerinin kudurtmuş hamledir.

  Lan anten sen beni yönetsin diye seçtiğin başbakanlar belediye başkanları görevden alırken akp rezilliği dedin mi?

  Ek: meral akşener'den bu kadar mı korkuyorsunuz da şark kurnazlığı yapmaya çalıştınız?
  3 ... nickini vermek istemeyen uuser