1. 1.
    Bunu söyleyenler seçtikleri başbakan görevden alınırken, seçilmiş belediye başkanları görevden alınırken tek kelime konuşmadılar.
    Onur ve şereften bahseden siz misiniz?
    Yav he he.
    20 -5 ... tengir budun
  2. 2.
    Halkın seçtiği belediye başkanlarını zorla istifa ettirilmesine ses çıkaramayanlar buna ses çıkarmayanları eleştiriyor. Garip. Malum partinin seçmenlerinin seçtiklerini zorla istifa ettirenler, seçenlere bile sormadı. niye sormadı? oy alma mantıkları: "köprüyü geçene kadar ayıya dayı" işleyişi üzerine kurulu olduğundan. Şimdi bu malum parti kitlesinin yaptıklarına iki yüzlülük mü deniyordu yoksa cahilliğin daniskası mı deniyordu. Herkesi kendileri gibi zannediyorlar. Milli ve yerli gibi kelimelerin değerini ve anlamını hiç ettiniz, bari haysiyet ve şeref gibi kelimelerin anlamını hiç etmeyin.
    5 -1 ... bay efendi
  3. 3.
    uzun uzun yazayım dedim ama karşıdaki kitlenin mermer gibi kafası var ne kadar yazarsan yaz anlamazlar. para karşılığı fikirlerini ve ruhunu satanlara ne anlatırsan anlat anlamayacaklardır çünkü satılıklar adı üstünde. o yüzden he he deyip geçmek lazım geçte olsa anladık biraz. yalnız şu şeref ve haysiyet kavramlarını böyle satılmışlar kullanmaya başladığından beri iyice içi boşaldı tek üzüntümüz budur..
    10 -3 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    Yaw şu aktrollerin vicdan micdan demesi yok mu insanı nasıl güldürüyor bi bilseniz.
    Onca vicdansızlığa, yalana, dolana, hileye, hurdaya, hırsızlığa, haksızlığa destek çıkıp sonra bir de vicdan diye buralarda taksim dilencileri gibi ağlanıyorlar ya bu nasıl bir yüzsüzlük, nasıl kaşar bir ruh hali anlayamadım gitti.
    6 -1 ... asuregibisurat
  5. 5.
    daha düne kadar liderlerine etmedik hakareti bırakmayanların partisiyle can ciğer kuzu sarması olan rezillerin boş lafıdır.

lan bugün "sayın devlet bahçeli" dediğiniz şahıs, sucukçu muhasebecisi'ni yüce divana çıkarmazsa namussuz olduğunu söylememiş miydi?

sen kalk oy oranını gittikçe arttıran bir partiyi seçim dışı bırakmak için türlü ayak oyunları oyna, başkanlık sistemi koalisyon ihtimalini bitirdiği halde hala %10 barajını indirmeyip, oy hırsızlığına yelten ama muhalefet bu oyunlarına karşı tedbir alınca rezil olmuş olsun öyle mi?

yok öyle yağma...
    8 ... rumeli71
  6. 6.
    numan kurtulmuş, alparslan türkeş, süleyma soylu gibi dönekler koltuk ve ikdidar hırsıyla bok çukuruna üşüşürken
    rezalet olmuyor.
    demokrasi mücadelesi veren chp,'rezil' 'terörist' işbirlikci oluyor he.
    (yüce divanda hesap sormazsam namerdim) nidaları atan
    boş beleş (zürriyetsiz) den bahsetmeye bile gerek yok.

dipnot: 'zürriyetsiz' ifadesi alıntıdır.
    15 ... kutsal cesi 2
  7. 7.
    Belediye seçimlerinde gidip oyumu Akp'ye vereceğim amk. izmir'de yaşıyorum, gavatlar bir kaldırım yapmışlar, sanki özel harekat parkurundan geçiyorsun izmirlilere sorsan; ama otobüs biletlerinde 90 dakika bedavalığı mevcut, diyorlar. Hassittirin lan ordan.
    1 -2 ... sah ruh
  8. 8.
    senin gibi birinin açtığı başlığı objektif okumak ahaha.

kudurun köpekler.
    1 -1 ... munir bey
  9. 9.
    referandumda seçmenin iradesi rererö deyip mühürsüz zarflar sayılsın diye itiraz eden partiyi destekleyip halkın iradesinin seçimde tecelli etmesinden korkmak çok tatlı bir ironi.

daha beş ay önce meclisin önünde kasa görmüyoruz ne erken seçimi deyip momentum değişince küçük enişteyi öne süren kimdi acaba?
    1 ... disco inferno
  10. 10.
    Kiralar artmış diyorlar. Siyaset piyasayı hareketlendirmiş. Chp 15 vekilini Kaça kiraladı? kamuoyuna açıklamalı bence. Ödemeyi fetö mü yaptı abd mi? Elden mi aldılar man adasına transfer mi yaptılar? Aklımda deli sorular..
    -1 ... gazeloglu