bugün

anasından çıkan bebeğin tekrar anasına girmesidir.
pkk için değer kaybı teşkil eder.
aslında pkk nın bitirlmesi için biçilmiş kaftandır.
kürt halkının chp ye olan bakış açısı belli. kanımca bu birleşme sayesinde pkk ya destek verdiği idda edilen kürtlerin pkk dan soğuyup terörü bitirmesine neden olur.
sacmalik.

bir teror orgutu ile ataturk'un kurdugu bir partinin karsilastirilmasi bile mide bulandirici. soyleyecek bir sey bulamiyorum.
hiç şaşırmadım dediğim aynı zamanda da ahir ömrümde daha neler göreceğimi merak ettiğim hadiseler bütününden yalnızca bir karedir.
recep tayyip erdoğanın che guevaraya tapması ihtimaliyle aynı olan olay.
evet çok doğrudur.
çünkü bunları chp yaptı, chp söyledi;

(bkz: sayın öcalan aldığı kellelerin hesabını veriyor)
(bkz: akp nin apo nun bir dediğini iki etmemesi)
(bkz: akp nin apo nun grup kurmasına olumlu yaklaşması)
(bkz: akp benim projelerimi uyguluyor)
(bkz: pkk lılar için hakim ve savcıların ayarlanması)

anlaşılan akp zihniyeti bataklığa battıkça, yanına ortak çekmek için çok uğraşacak.
erdoğan ve türkiye nefreti herşeyi yaptırıyor kandan beslenenlere.
inanmayanlara bir kaç örnek öcalan posteri altında yürüyen chp milletvekili, pkk lılara gelin giden dağa kaçan hüseyin aygün sonra açıklama yaptı çocuklar çok iyi davrandı bana diye eee zaten sizin adamınız.
Demirtaşla nasıl ezdik diye görüntüleri çıkan yine kadın chp li vekil.
Chp atatürkün çizgisinden tamamen sapmıştır. Atatürkün yüzü suyu hürmetine oy verenler var hala.
olması imkansız öneri.
atatürk'ün partisi diye oy toplayıp kalkıp onun ülkesini bölmek isteyen birisi ile birleşirseniz bir yerlerinizden kan alınır.
mhp dahil her partinin doğrudan ya da dolaylı yaptığı şeydir ancak chp bu yarışta açık ara önde. gizli açık demeden mide bulandırıcı şekilde pkkya destek olmalarınına Atatürkçü seçmenlerinin ne tepki gösterdiğini merak ediyorum.
görsel

tam da bu fotograftaki gibidir.
(bkz: akp lilerin zeka seviyeleri)
bir kaç ay önce şivan perver ile el ele tutusup kürdistan diye hömküren chp lideriydi değil mi?
Bok attığınız chp kaç bin kişiyle daha yeni anıtkabire yürüdü siz o sırada pkk ile ülkeyi bölüyorsunuz bilmezsiniz tabi..

Chp Atatürkçülükten sapmış mış mış değiştir g.ü.n.d.e.m.i değiştir işin bu senin!!

Elinizdeki kanı temizleyin önce!
akp'nin pkk'dan bebesi oldu olacak hala chp-pkk diyen davarlar var.

pkk'nın kenevirlerini aktrollere mi dağıtıyorlar prim diye bilmiyorumki.
aşağıdaki başlıkta bir örneği olan birleşme.

(bkz: cem evinden kaldırılan ypgli cenazesi)
Haburda pkklıları davul zurna ile karşılayan akitler olduğu sürece boş hayaldir. Oslo görüşmelerini de CHP yaptı sanırım.
oslo ihanetini yapan, teröristlerle masaya oturan, apo'yu sevdikleriyle görüştüren akp'nin sıkı taraftarı olan bir çomarın söylemi.
Türk düşmanı kürt bir çomarın iddiası olması manidardır.
dhkp-c konusunda sonuna kadar katılıyorum mahalesef chp ikinci kuruluşundan itibaren terörize bir yapıya dönüşüyor.
Artık tamamen iç içe geçmişlerdir.
onu bunu bilmem ama cehape bu seçimleride kaybederse cehape liler kemali çiğ çiğ yerler .

özelliklede muharrem ince çatal bıçak kullanarak yer .