bugün

Taksileri belediyeye ve uber'e yedirmemeleri.
Chp'li değilim. Akape'nin ve BOP'çunun ne sevilecek ne de beğenilecek tek icraatı yok. Sadece Pırasa Bıyık, şimdiye kadar EYT denen saçmalığı çıkarmayarak tek doğru hareketi yapmıştı; fakat bi' seçim uğruna onu da heba etti. Tıpkı istanbul'u alabilmek için teröristi TRT'ye çıkarması gibi... Emekli adam çalışmaz. Bizde emeklilik yan gelir gibi görülüyor. Sebebi gayet açık tabiki. Az düşünebilse Tayyipistler anlayacak; ama nerede?
onlara göre asla yoktur tek bildikleri bozom vergomozlo yopoldo cümlesidir. sizn verginiz eskiden yoktu sanki neden bi viyadük yapamadınız lan bolu tüneli 42 yıl bekledi ak parti tamamladı hizmete açtı.
damadın istifası. bir işe yaramadı ama o an çok sevinmiştim. gariban muhalif.
Melihin ankaradaki heykellerini çok begeniyorlarmis.
istifa da bir hizmettir .
akp belediyeceliği dinozorlara, yandaslara milyonlar saçmak chp belediyeciliği ise yandaşlara giden musluğu kapatıp hükümete rağmen o parayla halkına yardım etmektir çünkü sol bunu gerektirir, bugün tunceli'de kominist başkanında yaptığı gibi, ama sağ belediyecilik anca kendi gibilerine çıkar sağlar bugün olduğu gibi.
büyük ihtimalle sedat peker'in önce yurtdışına kaçırtılıp daha sonra evine baskın yapılmasıdır.
Akp nin hiçbir icraati yoktur olamaz.

icraat devletindir onu da devlet yapmakla mükelleftir. idari işlemlerin ilkeleri vardır belli başlı. Merak eden açan baksın teknolojiye uyum sağlama, hizmeti uzaklara götürme gibi seyleri partiye endekslemeden once.
chp’li olmadığım için fikir beyan etmesem de farketmeyecek uygulama.

ak partililer ülkede yalnızca akpliler ve chpliler var sanıyorlar. akıl 15 sene öncesinde kalmış. dünya değişiyor, keşke biraz takip etseniz.

ciddi ciddi bu 2 partiyle hiçbir işi olmayan bir seçmen kitlesi de oluştu, nitekim seçmen sayısı da 2 yıl sonra iyice artmış olacak.

partide bunları hesap edecek kimse kalmadı herhalde.

gerçi ben hep söylüyorum. akp eşittir erdoğan.

erdoğan bugün sıkıldım, emekli oluyorum desin hepsi vın turizm uzarlar partiden.

hepsi reis yapsın, biz nasiplenelim kafasındalar. bir taşı alıp bir taşın üstüne koyacak bilgi, çaba, istek yok.

bildiğin kuru kalabalık.

hadi size bir kıyağım da olsun, sonuçta emek var…

avrasya tüneli ve marmaray başarılı işlerdi. o konuda müteşekkirim.

geri kalanlar tartışılır.
valla chp'lilerin en sevdiklerini bilmem ama gerçek sosyal demokratlar yol, sağlık gibi kamu hizmetlerini övmelidirler. ha akp de 2008'den beri çöküşte orası ayrı mesele.
seçim zaamanlarında köprüden atlayarak intihar etmek isteyenlere zamanında yetişip vaz geçirmek... her türlü takdirin üzerindedir.
Ağaç.

görsel
Ağacı sözlük bile yeterli bulmadı.
Düşündüm düşündüm yok.
S.. Olup gitmeleri en beğendiğimiz hizmetleri olacaktır.
sağlam bir sorudur. cuhabe denen partinin bugüne kadar en beğendiği akp hizmeti hangisidir bizler çok merak ediyoruz bakalım neleri beğeneceksiniz yoksa dedeleriniz gibi sıçtığımız tuvalet taşı altından da olsa oy vermeyiz yapılan hiçbri işi beğenmeyiz mi diyeceksiniz. hodri meydan..