bugün

Ev arkadaşımın hoyratça içtiği sigaradır. Hepimizi zehirliyor pezevenk.
berbat bir sigaradır. tütününün sıkı sarılması sebebiyle olsa gerek.
ille de ben marjinal olmak istiyorum diyenlerin içtiği, bildiğin sigara.
Öğrencinin yeni baştacı olarak lanse ettiği sigaradır. Parası makuldür. içilesi sigaradır.
turkish goldunun mükemmel oldugunu söylediğim ve tavsiye ettiğim sigaradır
Fiyatı 6 liraya indirilen sigara, denemek isteyenlere duyrulur.
fiyat performans olarak en iyi sigaradır kesinlikle kız sigarası değildir nerden çıkarıyonuz olum camel türkiye bayii müdürümüsünüz nesiniz?
Mezun olamamış, herhangi bi yerde bi baltaya sap olma duygusuyla çalışan öğrenci sigarasıdır.
nam-ı değer çüktürfield
bu sigaranın entel bir havası vardır. chesterfield içen adam, bakkaldan isterken, paketini açarken, yakarken daha entel gözükür. philip morris feda olsun size. **
7,5 tl düştükten sonra rahat bir nefes aldıran sigaradır.
parliament ve marlboro nun yerini tutmasada piyasada içilebilecek iyi sigaralardan biridir.
turkish gold unun yazısındaki i nin neden ısrarla orda olduguna anlam veremediğim, bir donem epeyce takıldığım sigara markası, uzerinde camii vardı önceden sonra uzerini kesip harabe alanı yaptılar arada kapadokyalısıda denk gelir.
Bir arkadasimin markette cestirfistir varmi sorusuyla beni sok edendir.
en iyi mentollü sigaralar desek birinci olarak chesterfield'inkini söylerim.
ingiltere alt liglerinde oynayan bir futbol takimidir. bundan 10-11 sene kadar once middlesbrough middlesbrough iken, yani fabrizio ravanelli falan orada oynarken fa cup'ta eslesmisler, unutulmaz maclar oynamislardi. chesterfield'e hic sans verilmyiyordu haliyle premier lig takimi middlesbrough karsisinda. fakat 10 numara bir oyun cikarmislar middlesbrough ile hem de deplasmanda 3-3 berabere kalmayi basarmislardi. hatta maci ntv yayinlamisti, yamulmuyorsam da murat kosova anlatmisti. unutulmaz bir macti gercekten.