görsel
Şerefsiz hep türk ordusu faşist pkk yı destekle dhkpc yi destekle şehitler olunca ses yok. Teröristlere ağıt yak sonra türk ordusu faşist pkk cici çocuk. Sadece afrinden hataya bomba atıyorlar tüm sınır bunların olsa ankara ya bile atarlar. Sonra canlı bomba patlayınca mit uyuyor mu alçaksınız alçak. Size pirim verenlerin Allah belasını versin.
odalarda ışıksızım

https://youtu.be/DipBV25Tjw4

şimdi bu yorum güzelse ben hakikaten bu işten hiç anlamıyorum.
Fatmagülün yengesi artı yıldız tilbe karışımı, ben çok farklıyım coolum havasındaki itici kadın. Uçuk kaçık değişik tiplerden hoşlanan erkek hayranları yere göğe sığdıramıyor.
Geceme eşlik eden güzel sesli kadın.
"Gecen günün beni neden tanımadı;
Elin kolun beni nasıl saramadı?
O bendeki canı henüz yoramadı dırırım."
Birinin kral çıplak demesi gerekiyor. Güzelce pr ı yapılan, hayal kahvesi kulis güzeli.. Bu kız konserlerinde detone. Tonda kalamıyor. Başarısız. ikamelerini deneyiniz.
Sesi kuvvetli, çekici sanatçı. Şarkılarının tadına doyulmaz.
gösteri pamuk prensesi.
Şu şarkıyı klibiyle izlemek gerekiyor kendisinden. Yıldız abla kızmasın. 'el kadını' olarak okuyorum ben cinsiyetten mütevellit.

https://youtu.be/thk64emxwjo

'...Ellerini hangi su yıkar, ortalık malı...'

Sözlere gel...
anima'nin solisti kizil hatun. cok hos sesi var bence.
sıkıntı şurada, teröristleri sınırımıza yığıp bize tehdit haline getirenlere ses etmemesi, terörist grupları siviller üzerinden normalleştirip korumaya çalışması.

yani bunlar olurken önlem olan türkiye mi suçlu? savaşı çıkaran türkiye mi?

yazıkların olsun, yaptığınız sanatınızın amk.
Dinlerken duygusal işkenceye maruz kalıyorum. Sevemiyorum bu kadını.
Alın şunu gözümün önünden, gözüm görmesin.
Bu Kadın benim için, yapma entelliği temsil ediyor.
görsel
Bu kadından nefret ediyorum. Ciddi ciddi nefret ediyorum ki hayatımda cok az insandan nefret etmisimdir. Spastik spastik hareketler bi garip oynamalar. Ya hu sesin fena degil ama ne o elektrige carpmıs da ıslak odun verilmis gibi dans etmeler. Sarkıları da bi garip zaten. Goruntuyu kapatıp sadece sesi dinleyince bi nebze daha cekilir oluyor obur turlusu iskence benim icin. Gereksiz ses oyunları deli deli seyler. Amaaan dinlemiyorum be. Git ötede soyle.
kimse kusura bakmasın ama berbat bir ses. suratında her daim "pööfff sizden iğreniyorum" ifadesi ve ha kaçırdı ha kaçıracak, dona düşecek damla endişesi; çişi gelmiş de saatlerdir tutuyor, bundan zevk alıyormuş garipliği, çatallı ve ıkınan bir ses rengi, sızdırmaz ped üzerinde deneyler yapma kaygısı ile "banane yeaaa ben sahneye çıkarım abiisiiii" tepkisi. zorla güzellik de olmuyor, kulaklarıma ve gönlüme yazık; dinleyenlerine sabır dilenesi...