bugün

sinir atraksiyonudur. bugüne kadar 4 telefon yedim bu şekilde.
yıllarca futbol oynamış kişinin eylemidir. cebinden çıkardığı telefon elinden kaydığı an dayanamayıp doksana takar.
(bkz: sinirlenince telefonunu yatağa fırlatan insan)
Sinirlendim hop elimin altında ne var?(genellikle elimizin altında telefon bulunur.)fırlat oraya buraya,ardından koltuk altlarında parçalarını aramak kadar traji-komik bir durum.
Cebe ve cep'e zarar, pişman olunası bir eylemdir.
iPhone kullanıcılarının yapacağı en son eylemdir.
o whatsapp ta mesajı gönderdikten sonra tek tick işareti oluyor ya, karşı tarafa geç gidiyor ya o an mesaj, işte o zaman telefonu sıkıca sarıp duvara bakmıyor değilim durumudur.
zengin sinirlenmesi...fakirler sinirlenmesi için ;
(bkz: duvar yumruklamak) sıfır masraf.
ergen kizlarin babalarina yeni bir model aldirmak icin yaptigi harekettir. telefonun bozulmasi halinde basarili olmus sayilirdir.
cep telefonunda sevgiliyle kavga ederken size sesini yükseltip haksız olduğu halde haklı çıkmaya calismasina verilecek tepkidir. gelin görün ki hiç yapamadim. (bkz: fakir)
sigortanız yoksa duvarı da yumruklayamazsınız efenim.
GS-FB sulu derbisinde şahit olduğum olaydır.

6600'ını Fenerbahçe tribününe atmaya yeltenen bir holigan, alt sıralardan al abi bu 3300'u at onu bana ver haykırışıyla irkilse de güzelim 6600 Fenerbahçe tribününe doğru çoktan yol almıştı.
telefon sağlamsa gayet zevkli bir eylemdir. lisede bir arkadaşta o takozlardan vardı. tahtayı kale gibi düşünüp 90 dan vurma yarışması yapardık aramızda. en son arkadaş telefonu degajladı ve basket sahasının beton kenarına çarpıp ekranı patlamıştı. ekranı az bir paraya değiştirip yarışmalara devam ettik sonra telefon çalındı.
çok güzel stres alıyor. kaç kere yaptım hatırlamıyorum. kim bilir kaç iphone parçalamışımdır ama tavsiye ederim. özellikle balkondan atıp ne olacak diye bakmak baya bir eğlenceli oluyor.
Kıyamadığım durumdur.
ERGENLiK BELiRTiSi..
telefon iyi bir sey ise sayet sonradan cok pisman olunacak gereksiz hareket.
içinden telefonu da fırlatağımda hem stres atarım hem de çok kızdığı mı göstermiş olurum diye düşündüklerini sandığım hareket. ayrıca yapanlara artistliğin kime lan senin diyerekten tokadı patlatma isteği uyandıran eylemdir.
sinire paralel duygu patlaması.
mythbusters in deneylerinden olmadıkça benim için yürek burkar.
hele baba parasıyla alınmışsa ne de biçim.
etmeyin abiler ablalar. sonra annenizin eski telefununa kalıyorsunuz.
Sebekeyle ilgili durumdur. Ben gibi bilmem hangi gavurun hattini kullaniyorsaniz cok yapilacak durumdur.
televole modasının ülkeyi kasıp kavurduğu, popüler kültürün temellerinin atıldığı dönemde yani, irahim erkal ın da parladığı dönemlerdi ve şımarıklığının üzerinde olduğu bir gün çıkıp dedi ki;

sinirlenince telefonumu duvara fıtlatıyorum, pahalıymış, kaliteliymiş önemli değil!!

geçenlerde öğrendim, telefon faturasını ödeyemiyormuş. gerçekten. bence bu duruma kızıp fırlatsın ve parçalasın. bu vesileyle kurtulmuş olur bu sıkıntıdan..
24 taksitle akıllı telefon almış bünyemin asla yapmayacağı eylemdir.
http://www.youtube.com/watch?v=l8L8BkiLbH0
Iphone ise gt ister. 3310 ise yeni eve taşının.
arada sırada ucuz bir telefon alıp yapılması gerekir. zira zihni açar garip bir mutluluk verir.