bugün

entry'ler (198)

binance referans kodu

Binance'e üyelik esnasında standart komisyon oranınızı düşürmenize imkan veren 8 haneli koddur. Normal üyeler en fazla yüzde 10 referans kodu üretebilirken spot hesabında 500 BNB bulunduran veya Binance affiliate progamına katılanlar yüzde 20 komisyon indirimi sağlayan referans kodu paylaşabilmektedir.

Binance yüzde 20 referans linki:
Mobil uygulama üzerinden kayıt olmak isteyenler için kod: N09LK1K8 (büyük harflerle girilmelidir.)

Binance'te standart komisyon oranı %0.1'dir. 1000 dolarlık bir işlemde Binance sizden 1 dolar komisyon keser. Binance'e üyelik esnasında referans kimliği alanına 8 haneli kod girerseniz daha az komisyon ödersiniz. Ancak burada tıkladığınız link sonrası açılan sayfanın üst kısmındaki komisyon indirimi oranına mutlaka dikkat edin. Binance'te en fazla komisyon indirimi %20'dir. Ek olarak spot hesabınızda 10-15 USDT değerinde BNB coin tutarsanız %20'ye ek olarak %25 komisyon indirimi geliyor. Yani 1.000 USDT değerinde yapacağınız bir işlemde 1 USDT yerine 0.60 USDT komisyon ödersiniz.

hesap-referans-sizinle paylaşılan komisyonlar yolunu izleyerek referans kodu ile üye olmanız durumunda size iade edilen komisyon miktarlarını anlık olarak görebilirsiniz.

zafer partisi

kürt açılımın mimarlarından akp'ye ve yeni bir açılımın müjdesini veren chp'ye oy vermeyeceğim. Ümit özdağ ülkemizin en önemli sorununa dem vurarak oy toplamaya çalışıyor. Başka projelerini de gündeme getirmeli. Eğer mhp-akp ittifakı devam ederse oyumu zafer partisine atmayı düşünüyorum.

binance

Yalnızca 1 günlük komisyon gelirinin en az 10.000 BTC olduğunu düşündüğüm dünyanın en büyük kripto para borsası.

Kaynak:

Özellikle ingilizce, Portekizce ve Çince içerikler girerek referans kodu paylaşan üyelerde ilk 10 sırayı alan kişilerin kazancı günlük 1-20 BTC arası değişiyor.

binance

Kullanışlı mobil uygulaması olan, nadiren de olsa sorunlar olsa da hızlı bir şekilde çözebilen ekibiyle kripto para yatırımı yapılabilecek en iyi coin borsasıdır.

%20 komisyon indirimli linkten üye olarak daha az komisyon ödeyebilirsiniz.

Referanslı link:

study cafe

Bornova'da YKS, KPSS ve TUS'a çalışan öğrencilerin ders çalıştığı kütüphanemsi kafe. Şu sıralar ben de yaz okuluna kaldığım için Study'de ders çalışıyorum.

instagram:

tunalı hilmi caddesi

5 yıl Ankara'da yaşamama rağmen sadece bir kez gittiğim caddedir.

sağcılık ve solculuk

Bu memlekette sağcı-solcu, ilerici-gerici yoktur, bu memlekette namuslu ve namussuzlar vardır. Siz namuslulardan olun. Görecekseniz çok kalabalık olacaksınız. - Cemil meriç

yks 2018

sitesinden hesaplama yapabileceğiniz sistem.

concerta

Dikkat toparlayıcı, iştah bozan ve uyku problemine neden olan yalnızca kırmızı reçeteyle alabileceğiniz ilaç. Doktorunuz tavsiye etmeden ders çalışmak amacıyla sakın almayın.

18 temmuz 2017 fırat çakıroğlu karar duruşması

2 YIL 4 AY 28 gündür devam eden davada Fırat Çakıroğlu'nu tasarlayarak öldüren örgüt üyesi Nurullah Semo'ya ağırlaştırılmış müebbet ve örgüte üyelikten 15 yıl hapis cezası verildi.

Bknz:

izmirde namaz kılacak yer var mı tatile gidecem de

gavur izmir yaftalamasıyla başlık açmak yerine haritadan baksan fazlasıyla mevcut.

ulaşımda en pahalı şehrin ankara olması

Adıyaman, Muş gibi illerde şehiriçi ulaşımda öğrenci bileti 75 kuruşken istanbul'da 1.25 TL, izmir'de 1.50 TL ve 90 dakika içinde ücretsiz olarak vapur, otobüs, metro, izban'a binebilirsiniz.

Ankara'da 300 binin üzerinde üniversite öğrencisi var. Toplu taşıma araçları gece 12'de sona eriyor. Aktarma ücretli ve Türkiye'nin en pahalı ulaşımı başkente ait.

Kaynak:

iibf mezununun atanma ihtimalinin binde 8 olması

Bir yılının her gününü en az 6 saat ders çalışmakla geçiren KPSS A Grubu adaylarının atanma ihtimalini az önce hesapladım. Evet sadece binde 8.

YDS şartı isteyen kurumlar, gelen ilanlara yalnızca derece yapanların başvurmasıyla atanma ihtimali binde 5 seviyelerine düşüyor. 2016 yılında KPSS A Grubu sınavına giren kişi sayısı 130.000, bu yıl 1132 alım için kurumlar ilan açtı. Kaldı ki bazı kurumların sınavlarına alınacak kişi sayısının yarısı kadar aday kazanabildi. (Bkz. SGK Müfettiş Yardımcılığı)

şurada KPSS A Grubuna hazırlanan adayların hayatı resmedilmiş. Okunulası, paylaşılası, birilerinin gözüne gözüne sokulası bilgiler.

A Grubu pozisyonunda 10 binin üzerinde ihraç varken pırıl pırıl gençleri bu duruma sokmak ayıptır, günahtır!

en iyi savaş filmleri

lösemiyim ilik nakli için gönüllü verici bekliyorm

@marmaraunihaber
@YTUunihaber
@istanbuluni1453 sosyal medyadan ufak bir paylaşım yaptım güzel kardeşim.

29 şubat 2015 mustafa denizli nin istifa etmesi

Sezon sonu Muslera ve Sneijder'in takımdan ayrılmasına neden olacak olaylar silsilesinin sonuncusudur.

(bkz: ikinci bir hagi vakası)
(bkz: enkazı devralmak)

yurt

üniversite yerleştirme sonuçları açıklandıktan sonra öğrencilerin sokak sokak aradığı 4 köşeli, bol gürültülü yerdir. bu arada yurt rehberi sitesiyle bilgisayar başından da yurt araması yapabilirsiniz

üniversitelilere faydalı uygulamalar

Üniversite not hesaplama uygulamasıdır. Yıllık 10 milyonun üzerinde arama hacmi olduğu için hem iOS hem de Android uygulaması tarafımca yapılmıştır.

8 kasım karşıyaka göztepe maçı

1 saat sonra başlayacak olan maçtır. Geçtiğimiz günlerde Karşıyaka ve Göztepe başkanlarının girişimleri ve il GÜVENLiK kurulunun kararıyla yıllar sonra açık tribün Göztepe taraftarlarına kapalı tribün de karşıyaka taraftarlarına verilmiştir. Maçta 10.000 kadar Göztepeli 8.000 kadar da karşıyakalı olması bekleniyor. Passolig sebebiyle maalesef tribünlerin yarısı boş kalmıştır.

Maça gelince KSK'nin yaşlı kurtları Necati Ateş ve Gökhan Ünal bu maçta sürpriz yapabilir. Diğer taraftan Göztepe cephesinde vleminckx'in önderliğinde Göztepe bir adım önde gibi.

Gönlümden geçen skor Karşıyaka:1 Göztepe:2

mhp den akp ye 3 puan kayması

Kaymayacaktır efendim. Bir genç olarak MHP'nin dik duruşunu takdir ediyorum. Bahçeli ekranlara çıkıp "neye hayır dediğini" daha iyi açıklayabilseydi şayet bugün açacağın başlık akpden mhpye 3 puan kayması olacaktı. 24 saat kaldı MHP'nin alacağı oy %16,5 civarında olacaktır.