bugün

ilahlara, peygamberlere ve tüm sakallılara adeta duruşuyla, sadakati ve sevgisiyle ders veren bir garip kuldur.

Eşi olan bir adam hurilerle eğleniyorsa kusura bakmayın ben o adamın namusunu da adamlığını da sorgularım.

Şu dünyada elim eşimden başkasına dokunamaz çünkü içim kaldırmaz.

Ne oluyor yani cennete gidince Beni ben yapan duygularım hislerim, sadakatim bir anda değişime uğrayacak da orada eşine 'ihanet' eden adam mı olacağım?

Cennet beni kişiliksizleştirecek mi?
Eşime olan sevgimi gönlümden söküp atıp da kadin kılığına bürünmüş meleğimsi varlıklarla mı eğleneceğim?

Hadi bi yürüyün gidin.

Bu arada hala daha bekarım ileride eşim olacak hanımefendiye şimdiden duyduğum saygı hatta sadakat beni tüm kızlara karşı kör ediyor gibi.

Ekleme:dinsizim.

Edit: bir arkadaş madem dinsizsin niye inaniyor gibi açiklama yapiyorsun bunu kafaya takiyorsun o zaman? Gibi bir şeyler gevelemiş.

inananlara belki bir şeyler ifade edebilir bu yazilanlar diye düşünemez miyim? Biraz kendim oluyorum biraz onlar gibi. Dinler benden daha fazla çelişkiye sahip azizim.

Madem bu kadar sorgulayıcısınız. Devam edin. Hedef de sizindir oklar da.

Tam gözünden vurun hedef olmaya değer her şeyi.
dinsiz isen kendi açından böyle bir şey mümkünmüş gibi ya da olacak gibi niye yazdın onu anlamadım. böyle bir şey olmayacaksa sen niye analiz yapıp kasıntı yaptın ki...
Bu sevdalar boşuna le bu sevdalar boşuna...
Eşini seven ve ona baģlı olan her erkeğin yapacağı, yapmasının normal olduğu hareket.

Ben sevmişim, istemişim, evlenmişim, sevmek ve sevilmek nedir öğrendiğim kadından vazgeçip gidicem hurilerle oynaşacağım yha bırakın ya. Bırakın güldürmeyin insanı.

Buna götlük yapmak denir.
Hani nerde o sevgi, verilen sözler yeminler demezler mi adama.

Dünyada sadık kalıcaz birbirimize ne için, öbür tarafta ihanet nasılsa serbest diye mi?

ihanet orda serbestse burada da sorun olmamalı bu kafaya göre.

Kaldı ki öbür taraf diye bir taraf var mı? Gitmedim gideni de görmedim. Böyle hayallere aldanıp eşlerimizi, sevgililerimizi de üzmeyelim, incitmeyelim.

Bir erkeğin tek bir kadını olmalıdır. Her yerde ve her zaman için tek tek tek bir tek o!
nerde ahlaksız, dinsiz, din düşmanı varsa, hedef tahtasına islami koyuyor.

burdan anlıyoruz ki: hak din islamdir.
(bkz: evrenler arası hanımcı)
bir cennet eğlencesi olarak huri ve şarap yani sınırsız seks ve içki. Son derece dünyevi vaadler bunlar ilahi bir ödüllendirme yöntemi olmadığı açık.
Belli ki cennetteki huri olayını yanlış anlamış bu erkek.

Huri, yardımcı demek. Üzerinden inmeyeceğin et yığını değil.

Ha eşiyle birlikte olmayı istemesi güzel tabi. Belli ki ahir ömründe eşiyle mutlu mesut yaşayıp gününü tamamlamış. Şimdi sonsuzlukta da birlikte olmak istiyor bu çok güzel.
Cümle tek başına dini çökertiyor.

Gerçek bir Tanrı huri vaat etmezdi, “sevdiklerinizle olacaksınız” derdi.
Nasıl olsa cennete gidip gitmeyecegimiz belli degil. Aksini söylese yaşadaiģı hayat da cehenneme dönebilirir. Hayatını cehenneme çevirmek istemeyen akıllı erkektir.
(bkz: #42059015) güzel demişim.

hangi dünyada olursa olsun eşini aldatmanın bir zevk değil, olsa olsa utanç ve acı olabileceğini bildiği için bu konuda tüm hediyeleri reddeden, sağlam duruşlu ve gerçekten seven erkektir...

bir ömür eşim olmuş kadını hiç aldatmayacak kadar sevmişim bu dünyada e niye cennet denilen yerde aldatayım ki artık? yakışır mı ulan bana?

adamlık sevgiye sahip çıkmaktır. her şeyim olan bir kadını hiçbir şeyim olmayan bir takım hurilere değişemem! nokta.
hele bi cennete girekte hurileri sonra düşünürüz.
Doğru evlilik yapmış erkektir. Bu devirde zoru başarmıştır. Ayakta alkışlıyorum kendisini. Adamsın.
tanrı sana huri vaadetmiş, ona karşı mı çıkacaksın?

düşünsene;

diyor ki dünyada zina yapmayın, orada bir sürü huriler var. mekanda takılın. sen diyorsun tek eşlilik.
Eşini dünya ahiret seviyordur.
Zor bulunur böyle adam.

Yalnız, şu huriler inanan inanmayan çoğu erkeğin dilinden düşmüyor. cenneti garantilemişler gibi huri derdine düşmüşler. Hayır fazla uçuyorlar, umduğunu bulamamak da var. Hani çoğu şey hayal ettiğimiz gibi olmuyor ya.
Bu sözü 3 hafta önce okumuş olsam hiçbi anlam ifade etmezdi. Ne yapmacık ve sahte bi davranış derdim ama şimdi hayatımda biri var, daha iyi anlıyorum. Ben de ondan vazgeçmezdim.
Valla cennete gidecemde hurileri kabul etmiycem.delimiyim ben yav.
biride bir binide bir eşin iyiyse karakteri huyu gerisi hikaye hurileri geç normal hayatta bile saçının bir telini bile değişmem dünya güzeli gelse farketmez.
Eğer onla evli olsaydim cenneti bile istemezdim,onla bu dünyada evli olmak bana yeterdi.
cennet cehennem gibi kavramları olmayan islam dinine uzak hatta hiç bilmeyen malum zihniyetli erkektir. karını da al git..
Lan ölmüşsün hala hanımcılık yapıyorsun.

Ben seçenekleri bi göreyim lütfen...
Şov yapan pezevengin tekidir.

Sarışını reddetsen kızılı edemezsin. Ela gözlüyu reddetsen yeşili edemezsin.
Üçünü reddetsen, yanağından makas alıp duran 37'sini reddedemezsin.

Alllaaaahhhh yazarken hoş oldum. Sordum sarı çiçeğe, sen beni affet günahlarımı bağışla, beni bu dilberlerden mahrum bırakma. Ay doğdu üzerimizeeeee.
ölmüş gitmiş hala fizyolojik ihtiyaçlarının tatmini peşinde koşan hanımcı lafıdır...