bugün

Şaşırtıcı şekilde gol atmış futbolcu. Evet.
gelecekte cenk, harun, yusuf, emre mor, enes ünal gib futbolcularimizin olmasi az daha olsa ümit verici.
Defansın ve volkan babacan'ın emeklerini hiç ettiği futbolcu.
performansı iyi ama medya bilerek şişiriyor rehavete girsin diye. yememek lazım.
beşiktaş'ın bugünkü gençlerbirliği maçında beşiktaş için bir gol atmış futbolcu.
kardeş gel seni bafetimbi gomis'e yedek yapalım, rotasyonda faydalı olabilirsin bize.
penaltı golcüsü. evet.
amkun beleşcisi sadece penaltıdan gol atar

adam olsa adam gibi gol atar...
(bkz: falcao vs cenk tosun) bu versusta cenk tosunun ağır basacağı kesindir.
Efsane forvet.

Ekçe:

görsel

moderasyon epey rahatsız.
görsel
Ne yaptın sen yiğen yav?
Monaco’ydum onun.
Ben adamım diye ortada dolaşanların boynuna dolayan profesyonel.
monaco prensi cenk tosun bey diyeceksiniz.
görsel
görsel
That man again!

Avrupa'da dikkatler üzerinde.
(bkz: Harry kane)
öncelikle #37649239
demba ba ile pişip, gomez den öğrenen, aboubakar la kıskançlık yaşayan bu çocuğun alnından öpüyorum.
lig, milli takım, şampiyonlar ligi demeden fileler havalanıyor.
tosun paşam nazar değmesin.
44 milyon euro aq.
beşiktaş'ın bonservis ödemeden kadrosuna kattığı oyuncu. hatırlamakta fayda var.
Galatasaraylıyım ama hakkını vermek lazım.
çalışıyor, koşuyor, pres yapıyor, iyi şutlar çıkarıyor, mütevazi ve efendi bir duruşu var yolu açık olsun.
Adamdır. Milli takımda atıp sevinemediği goller geliyor aklıma.
görsel
bu gidişle grup maçları bazında en çok gol atanlardan biri olabilecek golcü. gomez de aboubakar da unutuldu sayesinde.
özellikle son 2 yıldır oyun anlamında kendini müthiş geliştirmiş golcü. demba ba gibi mario gomez gibi adamların arkasında yedek bekledikten sonra hem beşiktaş'ın hem milli takımın bankosu oldu. çok şık gollere de imza attı. ingiltere premier lig değil de ispanya la liga'da çok daha başarılı olacağına inanıyorum.
Dünya kupasını kaçırması kendisi adına üzücüdür. Orada piyasasını daha da arttırıp iyi bir fiyata gidebilirdi. Evet.