bugün

(bkz: balon)
taraftarının futbol bilgiside bu kadardır açık ve net. 0 2017-2018 sezonu olacak. a pardon siz sadece son 2 senedir futbol konuşuyordunuz değil mi tinerciler.
uefa'ya borcumuz mu var cenki sattırıp onu mu tahsil edecekler amk ne biçim pr çalışması bu.
bu ne amk ya;

görsel
Everton'a transferi gündemde olan futbolcu.
Eğer bu haberler doğruysa, kendisine uygun ve ihtiyaç duyan bir klübe gidecektir.
Everton'a santrfor lazım, klasik bir "dokuz".
Sigurdsson asist manyağı olabilir cenk gibi bir pivot-santrfor ile oynarsa.
Everton'ı daha dün izlerken Cenk bu takıma fayda sağlar demiştim.
Çok doğru bir yolda efc.
kendisine gelen teklifler bir gs'li olarak beni de heyecanlandıran futbolcu. bu adamın yüksek fiyata satılması( en az 25 ) türk futbolu için devrim olacaktır. zira bundan sonra arda gibi bruma gibi oyuncuları 10 m gibi komik rakamlara satmamış olacağız. bjk senede bir böyle bir futbolcu satsa 5 seneye ekonomiyi toparlar tamamen.

hadi be fiko. başar şu işi. ucuza satma şu adamı. uefa kupası gibi bir şey olacak yaptığın. umarım cenk de gittiği yerde başarılı olur.
15 milyon gibi bir rakama transfer olmuş.
Büyük ihtimalle nakit para.
25-30 verilecek biri değil ama 10-15 arasına şu anki performansı varken kaktırıp geçmeli bjk. geçmişte hasan şaş ve burak yılmaz için yapmamıştı gala ve elinde patlamıştı.
25-30 edecek bir futbolcu. Gitmesinin beşiktaşa maliyeti zaten 20 milyon olacak kar etmesi için ancak 22ye satması lazım ki 2 milyon kar etsin. Ayrıca satmasa da elinde kalmaz attı goller takım içindeki rolü keşke satsaydık denmesine yol açmaz. Ve son olarak devre arasında satılmaması ve beşiktaşın şampiyonlar liginde mucizeler yaratması halinde başrolde de cenkin olması durumunda bir 10 milyon daha konacaktır o bonservise.
Fanatik gazetesinin haberine göre 25 milyon euroya everton a tranfer olmuştur. Hayırlı oldun yolu açık olsun.
everton'ın 20 milyon euro teklifte bulunduğu forvet. 25 milyon kulübün istediği minimum tutar. sanırım o rakama biter. yolu açık olsun. cenk türk futbolunun miladıdır. cenk beşiktaşın öz evladıdır. cenk hep beşiktaşlı.
daha düne kadar mustafa pektemek'in yedeğiydi. şimdi ise everton fc'den 20 milyon euroluk teklif aldı. şenol güneş etkisi işte.
everton da patlayacak. beşiktaş hemen satmalı. yani sene sonu hemen.
BJK'nin Everton'a yapacagi golcu adi altinda yapacagi troll faaliyetinin adi.
Yok 150 milyon amk.
Basarılı olacağını pek sanmıyorum. Keşke ispanya ligine gitseydi. ingilterede ezerler onu.
everton'a gidecek, arda da barcelona'yla anlaşılırsa biter.

tabi bu adamdan gelecek parayla beşiktaş ligin evveliyatını sikecek forveti alabilirdi. arda'nın maliyeti düşünülünce herhalde almayacaklar.

ben babel'in olduğu yerde arda'nın tespihiyle, arsasıyla borsasıyla uğraşacağıma kafamı rahatlatacak adamlara yönelirdim.

cenk'e dönersek epl'de türk görmek büyük gurur. yolu açık olsun.
Boş alan bulunca iyi oynayan topçu adam daha kapali defansa karşı oynayamıyor ingilterede ezerler bunu.
Epl ye gidip ilk yıl yedek kalıp daha sonra italya ya da ispanyaya kiralanacak oradaki vasat performansından sonra cüzi bir bonservisle Beşiktaşa dönecek oyuncu.
Bu arada 2-3 sezon geçmiş olur.
25 milyon poont karşılığı evertona verilmiş. vay amk. yolu açık olsun ne diyelim.
an itibariyle 25'e gitmiş bulunmaktadır. 25 iyi para yalnız ha. 3 tane cenk tosun alınır o paraya.
her gün transfer oluyor. negredo'ya kalacağız gidince. beşiktaş'tan giden de beşiktaş'a bedava geliyor, unutmasın cenk bunu.
Rooney ile oynamak isteyen santrafor.
Bi gitte kurtulalım be kardeşim.
28 milyon euro ya transferi gerçekleşmiş.

Kaynak fanatik ve sabah gazeteleri. Ne kadar doğrudur bilemem.