bugün

http://www.bbc.com/turkce...3/160315_times_cemilbayik

Şu üstteki göreceğiniz linkte, şerefsizle bir röportaj yapılmış.

recep tayyip erdoğan'ı ve akp'yi devirmek istediğini söylüyor önce. sonraki cümleleri ise insanın sinirini hoplatan cinsten.

Direk kopyalıyorum:

"Türkler, sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı Kürt kentlerinde mümkün mertebe herşeyi yağmalayıp yaktılar. Bu nedenle halkımız intikam hisleriyle dolu. Gerillalarımıza, onlara yapılanların intikamını almaları çağrısında bulunuyor. Bu, halk mücadelesinde yeni bir dönemdir.

"Kısa bir süre öncesine dek Türk ordusu ile savaş sadece dağlardaydı. Daha sonra kasabalara ve kentlere de taştı. Artık her yerde olacak.

"Mücadelenin bu aşamasında, gerillalarımıza yerine getirmeleri yönünde verilecek her emir, meşru olacaktır."
Tam bir orospu çocuğu neden mi?
Tayyiple beraber amerika nam ve hesabına suriyede ve türkiyede ne yapılması gerekiyorsa yapıyorlar son röportajı ile tayyibi başkan yapmak için en önce lazım geleni de yaptı .
Atıp tutuyorken orospu evladı havada uçan maket uçaktan bile korkuyor aslında.
Üstünde iHA uçurup da bu ibneyi bombardıman etmemek de zaten rte pkk ortaklığının bir diğer kanıtı.
Bir de böyle nerde münafıklık yapan götveren var röportajına hemen ingiliz yavşaklar gider böyle de bir hobileri var ingiliz götverenlerinin. Hepsi şebeke bunların hepsi.
adam 100 km ötemizde oturup bize tehditler yağdırıyor ve hiç birşey yapamıyoruz. Tam bağımsız olamamak böyle bişey, birilerinden izin almadan operasyon bile yapamıyoruz. Ben bu adama kızmıyorum adam örgüt lideri ve tıpkı bizim liderler gibi tabanına hoş görünmek için tehditler savurması gayet doğal. Asıl suçlu, Onun bunları söylemesine engel olamayanlardır
eğer adamsanız gelin göğüs göğüse çarpışın haydi durmayın dağda ki bütün kadronuzla bozkırda çarpışalım cesurca delikanlıca götünüz yiyor mu?

elbette yemiyor gerilla savaşıyla asla düzenli ordunun belini kıramazssınız bunu kafanıza sokun o dağları delik delik edeceğiz bizden 30 gidiyorsa sizden 1000 gidecek bu her zaman aynıdır asla değişmeyecek böyle böyle biteceksiniz sizler it doğurdukça biz yiğit doğuracağız siz yaşlandıkça karşınızda hep 20 yaşında türk askeri göreceksiniz koca domuzlar!
abd başına 4 milyon dolar ödül koymuş.

https://www.haberturk.com...rturk-e-yorumladi-2209771

görsel
fitne, fesat, hainlik, düşmanlık, vicdansızlık vb kötü hislerin bedene dönüşmüş hali.
akp bu adama dokunamıyor. yerini herkes biliyor halbuki.
Adam ayda bir roportaj veriyor. Yerini gazeteciler bile biliyor, bizim devlet su adami yok edemiyor.

(bkz: cemil bayık ın itlaf edilmesi)
ne hikmetse akabenin bir türlü yakalayamadığı kişi. insan hayret ediyor.
sünni bir türktür.
Azılı terörist başı "Savaş artık dağla sınırlı değildir.Bundan sonra mücadele metropollerde ve heryerde yürütülecektir" diyerek açıkça tehdit savurmuştur. Neden çünkü Apo'nun özgürlüğünün derdine düştü ibne köpekler. Önder özgür olmadan Kürt Halkı da özgür olamazmış çünkü. Sizin marksist, lenist, sosyalist düşünce (!)nize de özgürlük hareketinize de sıçayım cahil köpekler. Sizin gibilerin yüzünden olan Kürt Halkına oluyor!!!
yılanın başı bu orospu çocuğu.

seninde sonun gelecek eşek siken.
kuşlar şu anda 11 adamı ile devletin kollarında olduğunu söylüyor.
Şayet kuşlar doğru söylüyorsa barzani tarafından teslim edilmiştir.

Gerçek olduğunu pek düşünmüyorum tabi ancak bir hata yapıp türkiye ye getirip yargılamaya kalkarlarsa büyük hata yaparlar. Alacağınızı alın ki bu tip adamlar çözülmez bunlar sıradan militan değil çünkü o yüzden olduğu yere gömün.
https://mobile.twitter.co...04103822283812864/video/1

türk ordusuna meydan okuyup buyrun gelsinler demiş.

geliyoruz lan kaçma.
suratı tam anlamıyla içindekinin yansıması olan, soyadında da meymenet olmayan mendebur.
Geberdi sandım orospu çocuğunu..