bugün

Adam 40 bakireye bakmağa al yanaktan tatmaya gelmiş biz ise hala malafat'ul şakşakiye.
Haberin sonun da defne iyi kurtuldum salaktan dedi.( gerçek ikimizin ortak bir tanıdığı net bilgi).
yakışır cem'e. bir olgun takılıyor bir çıtır. yerinde olmak isterdim doğrusu.
ikisinin isminin yan yana gelmesi bile komiktir. Şayet doğruysa selenay için büyük bir düşüş, çukur; cem için büyük bir yükseklik, doruk noktasıdır. Para her kapıyı açmamalı değil mi serenay.
görsel
yakışır abime.

http://www.sondakika.com/...n-cem-yilmaz-ve-12897031/
Pek de onaylamadığım aşk. Serenay'a yakışmaz bir kere. Yani ben bir kadın olsaydım yakıştırmazdım kendime.
Bu kızın saksosu nasıl acaba. Merak işte.
Sonuncusu olmadı...
Yalan aşktır. gerçek aşk leyla ile mecnunun dur. ewed
Yahu herif hovardanın en önde gideni. Aşk mış, ne aşkı be? Piyasada ne kadar boşta meşhur manken gibi hatun varsa hepsine takılmış. Çorabından fazla sevgili değiştirmiştir. Ortalama En fazla 6 ay. Defne'nin rüzgarı yeni geçti daha. Yani olta mı ararsın (b)alık mı, çookkk.
Attan inip eşeğe binmek..
Ayrıca her şeye aşk denmesi de komik. Sanki en fazla 1 sene sonra ayrılmayacaklarmış gibi her ünlü ilişkisine aşk diyorsunuz.
O değil de şimdi kerem bursin evde kaslarına bakıp "o kaybetti" falan diyor mudur acaba *
herkesin cem yılmaza gömdüğü aşktır. bakıyorum yukarıdan aşağı zannedersin ki serenay sarıkaya yunan tanrıçası afrodit falan. vay arkadaş ya.

yıl olmuş 2020 hala o çok çirkin diğeri çok güzel/yakışıklı nasıl olabilir böyle şeyler deniliyor. son zamanlardaki popüleritesini göz önüne alarak mesela kadınların ölüp bittiği "jason mamoa"nın ( khal drogo, aquaman falan ) eşi mesela. yaşı biraz geçmiş olsa bile hala kadınların beğendiği aktörlerden hugh jackman ın eşi mesela. demek ki bu insanlar toplumların yüzde 98 i gibi düşünmeyen insanlar. ki cem yılmaz da o kadar suratına bakılmayacak, serenay sarıkayanın yanında "off bu ne yaa" denilecek birisi değil.
Ağzı laf yapıyormuş da ondanmış. Benim de ağzım laf yapıyor benim de kendime göre param, benim de arabam var ama serenay sarıkaya'nın ruhunun bile benden haberi yok. (Gerçi benim arabayı satsak cem yılmaz'ın arabalarından sadece birinin tek tekerini bile alamayız)

iki sebebi var birincisi para ama o kadar önemli değil çünkü serenay'da az çok parayı bulmuş birisi. ikincisi ve en önemli sebebi serenay sarıkaya'nın cem fırlaması üzerinden prim ve piyasa yapmak istemesi. Her iki taraf da istediğini alıyor mu? Alıyor o halde sorun yok... cem fırlamasının ne aldığını siz bulun artık...
Serenay gibi 50 tane erkekle sevgili olmuş bir kadını yanına yakıştirabilmesi de bir insanın... bilemiyorum yani.

Ben benden önce 50 erkekle hikayesi olan bir kadınla asla birliktelik yaşamazdım. Ama bazıları için sorun olmayabiliyor demek ki.
Yakışır Cem abime!
Zihniyet tamamen birbirinin aynısı
Üstelik Yunanistan sokaklarında görüntüleniyorlar birlikte
Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş
Umarım orada kalırlar.
cem yılmaz in karlı çıktığı ilişki. attan inip ata bınmıs
Bize bok yemek düşer dedirten ikişkidir.
yaş faktörünü saymaz isek, kalite olarak gayet denk bir ilişki. ikisi de sansasyondan çizgisini yaptığı işle oluşturmuş insanlar.
(bkz: Fuckbuddy)
Serenay sarıkaya ya yakıştıramadım. Kerem bursin'i bırakıp bu adamla sevgili olmak zevksizliktir.

Cık cık cık ...
Cem Yılmaz’ın rakı içerken bahsettiği kadın sen miydin serenay ?

Ömrümü koyduğum kumar gibisin, öylesine tutkun düşkünüm sana.
görsel
cem yılmaz isteyince sarı kız hayır diyecek değildi. yani olağan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar