bugün

enteresan ses tonu ile sabah sabah uyku açabilen kişidir. fanatik bir fenerbahçe taraftarıdır. bu sevgisi çoğu zaman radyocu kişiliğinin önüne geçmektedir.
iyi radyocu ve kötü spor yorumcusudur.

fmf hastasıdır ve bu hastalığın tanısını istanbul tıp fakültesindeki değerli hocam semra çalangu yapmıştır.

1970 doğumludur.
an itibariyle radyo programını dinlediğim radyocu.
söylediğine göre radyoculuğa başlamadan evvel 3 sene halde anadol arabasıyla çalışmış ve tefecilerden borç almak zorunda kalmış.
harika gazete haberi yorumları ve kendi uslubu ile sabahları denk geldiğimde dinlediğim harika radyo spikeri.
serdar gökalp le beraber program yaptıklarında ortalığı kırıp geçirirler.
an itibariyle programını yapan kişi. yine ortalığı kırıp geçirmektedir.

canlı yayın linki: http://www.bestfm.com.tr/radio.htm
kendine has dinleyicisi olan radyocu.

babayı bizde severiz.

edit: artık sevmiyoruz.
şöyle bir ayar yemiştir efenim zamanında:

cem arslan: işte böyle lolilop alınmış çocuk gibi sevinçten sevince uçmasını ben gayet iyi anlıyorum. ben de fenerbahçe'ye karşı 40 yılda bir galibiyet alsam sevinirdim bu kadar.(osman tanburacı için)
osman tanburacı: centilmen kardeşimdir, lolipop ikram etti. (cem arslan için) ama galatasaray da en az sizin kadar centilmendir, tutarım onu yalarsın, lolipopu. (cem arslan'a)
cem arslan: e, i, ei.
büyük tuvaletini yapıpta sifonunu çekmeyen yurdumun insanına geçirmekte olan radyo programcısı.
kim ne derse desin siyasi partilerden öte bir iktidar muhalefeti olamayan insan. işine geldiği yerde çatır çatır laf sokmayı bilen, lakin iş kontra ayarlara cevap vermeye geldiğinde eciş bücüş şekillere giren, cevap verme acizliği yaşayan insan.
muhalif tavrı güzel lakin kuru laf ile muhalif olunmuyor kendisi henüz öğrenememiş. kahvehaneden adam çağırsak o da duruma muhalefet eder lakin yanında çözüm de sunar. bu adamın ortaya sunduğu hiç bir çözüm olmamakla birlikte artık kafa skmekten öteye gidemeyen kuru laf kalabalığı yapmakta. bu yüzdendir ki sabah programı artık dinlenmemektedir.

kendisine kapak takımı hediye eden bir nur banu molla var idi, o da işten atıldı. onun gidişinde de bir parmağı olduğundan şüpheliyim.*
bu arada kendisi ses telleri ile ilgili bir operasyon geçirmiş ve 1 haftadır ortalıkta yok.
kendisine geçmiş olsun diyoruz. her ne kadar artık pek sevmiyor olsak da sağlığına kavuşması temennimizdir.
gün boyu reklamlar bile bu adamın programlarında cıkan reklamlardan azdır. abi iki dk konusuyor hemen reklam giriyor en az 10 dk sürüyor. sabahları moraliniz bozuksa iyi oluyor ama sabah sabah reklamda gitmiyor.
best fm'de sabahları program yapan fenerli. fenerliliğine itiraz edecek yada birazdan onu sevmediğimi söylememle bağdaştıracak kadar sığır kafa biri değilimdir. tanımımı fenerli diye bitirişim zapping anlarımda geçtiğim fox tv'de yaptığı holigancı konuşmalardandır.

programının formulü= haber oku + şaşır+ gülme efekti koy... yorum yapmaz mı? en fazla 2 habere. bugünün denk gelen haberi imamların grevi olmuştur ki bunu hıklamak çooookta zor değildir...
sokaktaki taraftardan tek farkı canlı yayında küfür etmiyor olması. bildiğin holigan.
eleştiri tarzı 15 yaşındaki ergenden öteye gidemeyen, aynı cümleyi 3 kere tekrarlayarak bünyemde sabah depresyonu oluşturan radyocu.

edit:Bir cümlede 4 defa basılan auovvv, alkış, gülme gibi arka efektler sayesinde çeşme başında dedikodu yapan kadınlar topluluğunu andıran tarzını anmadan geçmemek lazımdır.
tipik bir akp düşmanı.

yolda düşşe bunu bile hükümetten bilecek kadar hem de.

bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir ama cem arslan da bu bile yok...
savak usta da kebap yiyen ünlülerdendir.
kendisine buradan seslenmek istiyorum, malum yanında bulunan asistanlar buraları takip edip kurcalıyor o yüzden bir şekilde kendisine ulaşacağı kanaatindeyim.

evveliyatında;

ortadoğu ve balkanların, hatta avrupa ve asya'nın nesrin topkapı'dan sonra görüp görebileceği en iyi dansözdür. iş fenerbahçe'nin olumsuzluklarına geldiğinde ve bunu yüzüne vurduğunuzda ya reklam girer, ya hattan düşer ya küfür etti şekliyle yayından düşürme potansiyeline sahip radyo programcısıdır.

sonrasında;

yanında yer alan asistanları durup durup canlı yayın esnasında itin götüne sokmaktan büyük bir zevk almaktadır kendisi. buna binaen kendisine sormak istiyorum:
-yahu adam, hadi onlar cahil, jenerasyonda bir sorun var belli. merak etmeyen tembel, üşengeç tipler onu anlıyoruz. peki senin yaptığın ne oluyor(soru işareti) onların cehaleti üzerinden kendini zeki(!) göstererek prim yapma çaban niye(soru işareti)
yaş kemale ermiş ama nato mermer nato kafa. abi, ne abisi amca sıfatında sayılırsın o veletlere, cehaletlerini gördüğün halde onları eğitmemek adına gösterdiğin bunca çaba neden. yazık değil mi sana(soru işareti)
senin boynunu deviren bi nur banu molla var idi, onun da ipini çektiler tiz zamanda, meydan boş kaldı.

deniz baykal ve saz arkadaşları gibi laf üzerinden muhalefetliğine değinmiyorum bile.

gördüğüm tek doğru yanı (o da şimdilik) iyi bir alkol ve sigara düşmanı olması ve insanları alkol ve sigaradan uzaklaştırmak adına çeşitli etkinliklerde bulunması.

sigara gibi anlayacağınız kendisi. hem kötü hem vazgeçilmez.
itici kişilik. fb tv'de yaptığı ropörtajlarla elde edemediği seviyeyi, best fm'deki gazoz ağacı programındaki iğrenç esprileriyle kazanmaya calışan, fb'li holigan, itici kişilik.
an itibariyle programına başlayan kişi.

canlı yayın linki: http://www.bestfm.com.tr/radio.htm
proğramının 3/5 i reklam olan insan.
*
fransız menşeili ürünleri satın almayan insan.
sabahları kazık gibi sesi ile beni serviste uyutmayan insan.
her sabah severek dinlediğim bir dj'dir,toplumsal konulara yaklaşımı eleştrileri çok iyi yapıyor zaten ses tonu itibariyle komik biri bi de espri yapınca tam makara oluyor sabahları tavsiye edilir.
genelde tek bir konuya takılı kalıp sakız gibi uzatıp nihat sırdarı dinlememe neden olan radyo programcısı,bide esprilerinden sonra kendi kendini alkışlayıp ouuuu efekti vermiyor mu... gaçhayım ben ...
kadınlarla arasında nasıl bir macera geçtiyse artık her programda kadın cinsini itin götüne sokmaktadır ki bu hiç güzel değil.

kadınlara iyi davranılması gerektiğini söylüyorum. buradan tüm kadın yazarlara selam ederim.