1. 1.
  bulent ortacgil'e bateri calan kisi.
  2 ... vernon sullivan
 2. 2.
  http://www.cemaksel.net/
  2 ... vernon sullivan
 3. 3.
  Bursaya geldiydi kışın. Nilüferde konser verdiydi. Muhteşem jazz davulcusudur. Fotoğraf çektirmeyi pek sevmez ama yine de hayır diyemez :P
  -1 ... janis joplin
 4. 4.
  Türkiyenin en iyi jazz davulcularindan biri,baktığınız zaman en uç projesi bülent ortaçgil'e çalmak olmuş.Diğer jazz davulculari gibi paraya kapilip piyasada popçulara türkücelere çalmamış saygi duyulacak abi.Bir diğeri için; (bkz: senol kucukyildirim)
  1 ... masterdrummer
 5. 5.
  an itibariyle dün, galatasaray lisesindeki pinhani ve ardından bülent ortaçgil performanslarında kendini kasmadan ve yorulmadan eşlik etmiş davulcudur. profesyonelliğini ve seviyesini anlamak için bir süre izlemek yeterlidir. o kadar rahat çalar ki izlemek bile yeterlidir. 4/4'lük basit ritimlere bile çok acayip numaralar yapmaktadır.
  ... zlatan1937
 6. 6.
  saygı duyulası baterist. pinhani ekibiyle de çalıyor.
  ... iplik
 7. 7.
  pinhani'de de davul çalan kaliteli caz davulcusu.
  1 ... gerko
 8. 8.
  kitap gibi davulcudur, jazz performansları aklını alır insanın.
  ... double cross
 9. 9.
  yıllarca "keşke akın eldes, cem aksel, demirhan baylan ve bülent ortaçgil'i aynı sahnede görebilsem" diye iç geçirdiğim zamanlarda adı geçen üstad
  ... son jenerik
 10. 10.
  pinhani grubundaki diğer bazı üyeler gibi birtakım sıkıntılar yaşayarak buralara kadar gelen, türkiye'de sayısız albümün davullarında bulunan müzik değerimiz.
  ... work hard have fun no drama