bugün

dünyada en fazla forma satışı yapmış kulübüdür efendim. inanmayan eşe dosta sorabilir.
sempati duyduğum takımdır.
Fenerbahçemizin rakibi. Evet.
Bir söylentiye göre ynwa'yı ilk kez söyleyen taraftara sahip, dünyanın en klasik formasını giyen takım.
https://pbs.twimg.com/med...CNf043rWgAAXa4t.jpg:large

4. sıradaki rakibin adını bilmeyen, fenerbahçe'nin de yazımını öğrenememiş iskoçya kulübü.

(bkz: ah o eski celtic)

ekleme: ulan celtic'i bilmeyen, daha da kötüsü hor gören bir aptal nesil yetişiyor.

medet ya zall!
başkanı, türk takımı fenerbahçe ile ilgili ne düşünüyorsunuz sorusuna;
o kim? galatasarayda mı oynuyor cevabı vermiştir.

trollük bir yana fener bu gruptan çıkar. umarım başarılı da olur.
Gol kacirdiklarinda uuuuu diye tüm stad gol olunca yeee diye bağıran futbol kültürü olan güzide kulüptür.
hahahaha fb nin rakibiymiş. fb nasussa celtic olsa olsa riven falandır. tek atarız yani zuhahahaha rakibe bak.
Celtic deplasmaminda barcanin neler yasadigini hatirliyorum da, fenerliler hayal kirikligi yasayabilir.
Moldeden sonra fenerin yeni kocası.

celtic parkta tecavüz var.en az 5 çekeceğiz şikeci fenere..
kendimle ilgili saklamayacağım ayrıntılardan biridir. çocukluğumdan bu yana fanatiği olduğum takım.

2015-2016 uefa avrupa liginde ülkemiz takımlarından fenerbahçe nin grubunda yer almaktadır. fenerbahçe ye celtic maçları dışında başarılar dilemekle birlikte, celtic maçlarını 6 puan olarak gören fnerbahçe taraftarlarında şu farkındalığı yaratmak isterim; celtic irlanda ruhuyia oynamak kavramının telif hakkını almış yırtıcı sağlam bir ekiptir. futbolculardan ziyade arma sahada olur. istanbuldaki maçı bilemem, fakat ceitic park deplasmanı görmediğiniz belli oluyor. cehenneme hazır olun. seriously
cûmlelerime old firm efendisinden kısa bir kesitle son vermeyi bir borç bilirim.

temsili celtic - fenerbahçe maçı fragmanı:

fear of hell, soon on trt hd.

https://m.youtube.com/watch?v=AGBLPFh4BLY
eli sikinde cikcikleri bekleyen takım.
Fenerbahçe 'nin rakibi olan takım.

ilk harfi olan C
s diye okunurken aynı harf sonda olunca k diye okunuyor.
Bu tezat durum bizim dilimizden mi kaynaklanıyor yoksa gavur un dilinden mi anlamadım doğrusu.
fenere küskü dayaması muhtemel takım.
Rus ırkından bozma kazakların! biz Türk takımını yenemedik bari onlar yensin diyerek desteklediği iskoç takımı.

not: Beşiktaşlıyım.
renklerine, tarihine ve temasına bayıldığım takımdır. hiçbir zaman takip etmedim ancak 03-04 cm'den beri hep gördüğümde hep sempati duydum. logoları zaten çok tatlı şey.
glasgow'un yokluğun da scottish premier leaguein haracını kesen abi. seneye ezeli rakipleri rangers içeriden çıkıyor. celtic'in abiliğinin son demleri.
döşüyordur, durduramıyoruz.
Feneri fena silken takım...
silkiyorlar efendim durduramıyoruz...
feneri silkemeyen takımdır...

fener gol atıyor efendim durduramıyoruz...
kavga dövüş, çakma ingiliz futbolu oynayan takım.
ingiliz olmayan takım. kendilerine orada bile etekli iktidar derler.
city-barcelona-gladbach üçlüsünün olduğu ölüm grubundalar. böylesine zorlu gruptan uefa'ya bile giderlerse büyük iş yapmış olurlar.
Hapoel beer sheva maçında açtıkları Filistin bayraklarının cezası olarak uefa 10 bin euro kesmiş.
http://www.youtube.com/watch?v=vmAjPrvq2H4

yani, direkt bu geliyor akla.