bugün

entry'ler (75)

bafetimbi gomis in müslüman olması

Bütün türkiye yi namaza başlatabilecek olay. Drogba yı yapamadık bari seni yapalım. * *

aklına ilk geleni yaz

Gomis müslüman olsun, amin.

10 mart 2018 beşiktaş gençlerbirliği tiyatrosu

Ligde şampiyonlar ligi ön eleme hesapları yapan ve orta sıralara oynayan iki takımın gölgede oynayacağı karşılaşmadır.

muhammed allah tır diyen tarikat

Aklın önünde barikattır. *

kocanın karısı olma orospu ol

Orospu da oldunuz karıda, pezevenk de oldunuz koca da. Bi eş olamadınız amk.

yazarların nicklerinin italyanca karşılığı

Delikanlı adamın italyanca karşılığı da aynıdır. Yamuk olmayın.

kadın olmanın zorlukları

Karşı cinsinin erkek olması. *

sözlüğe bir atasözü bırak

şevkle çalışanı zevkle sikerler. *

pazar sabahı sözlükte takılan asosyal ezik

Yaşamları boyunca övünebileceği tek şey sözlük yazarlığı olan prototiplerdir. Girdikleri her ortamda “ya geçen sözlükte şöyle hede(sözlük jargonu mutlaka kullanılmalı) döndü” şeklinde muhabbet açarlar. Ufku genişletecek bi aracı (sözlük) nasıl böyle sığ hale getiriyorlar bilemedim.

Ha madde bağımlısısın, seksi amaç edinenlerdensin, ha 7/24 buradasın. Ben dışarı çıkıyorum çok kızdım.

uzman çavuş

Henüz askerlik görevini yerine getirmemiş çok aydın çok erkek arkadaşlar bilmez ama bu sadece toplumdaki statüyle değerlendirilebilecek bi mesele değil. Sana o paranın iki katını verseler sen yine yapmazsın uzman çavuşluk mesleğini. Evet birçok insan bazılarının deyimiyle herhangi bir baltaya sap olamadığı için bu mesleği seçiyor olabilir, hatta abazan bile olabilir. Ama içinde memleket sevgisi taşımayan hiçbir insanoğlu bu mesleği para için bile yapmaz. Askerlik yapanlar bu mesleğin ne kadar çekilmez olduğunu bilir. Her şeyi geçtim, siz götünüzü daha rahat gezdirin diye şehit olan insanlar bunlar. Hangi insan para için can verir bir düşünün. Biraz saygınız olsun, destek olmuyorsunuz bari köstek olmayın, susun da adam sansınlar.

tinder profiline atatürk resmi koyan hatun

ben sebebini çözemedim fakat çok yüksek ihtimalle atatürk imzası dövmesi vardır. * .

bir fransız hatunuyla sevgili olmak

Gereksiz triplerden arındırılmış, günah çıkarmış bir ilişkinin içinde olmaktır. Her şey anlayış üzerine kurulmuştur ve monotonluktan oldukça uzaktır. Biri Türk kızlarına dünya da onlardan başka hatunların da olduğunu söylemeli.

starbucks a herkesin küfretmesi

Garip olan küfretmek değil de, hem küfredip hem gitmek. *

27 şubat 2018 salih müslüm ün serbest bırakılması

Gerçekten de bozkurt ve tekbir çekip bize teslim etmelerini mi bekliyordunuz? *

jurassic park türkiyede açılsa olabilecekler

(bkz: Youtube - mastürbasyon yapan dinazor videoları)

Maymunların var.

otobüste erkeğin kadına yer vermesi

Otobüs sıkış tıkış kalabalıksa ve herkes birbirine değdirme durumundaysa, kadının yaşına veya durumuna bakmaksızın yer veririm. Bunun dışında sadece yaşlılık, hastalık, hamilelik veya çocuklu olma durumunda yer vermeyi uygun bulabilirim. Bu arada koltuklar bile boşken yer veren ‘yavşaklar’ var görüyoruz, akıllı olun bir gün çarpılırsınız.

jeneriği atlanmadan izlenen diziler

Şuraya da bi (bkz: Narcos) koyalım.

cihangir e girerseniz anadolu yu basarız

Delinin biri kuyuya taş atar, işsiz milletimiz de pesinden kuyuya atlamaya dünden hazırdır. Sonra “ işsizlik niye bu kadar fazla?”. Acaba niye?

şeriat ile yönetilen ülkeler

israil. Şaşırdın değil mi?

sinema seyircisi sayısı nasıl artar

Yap 1 lira sürümden kazan.

(bkz: Pazarcı felsefesi)