Tanımazdım ama çok üzüldüm.

Ölüm kimseye yakıştıramadığımız ama sonunda hepimizin giyeceği kara bir gömlek.

Allah rahmet eylesin. Şu mübarek günde mekanı cennet olsun inşallah.
Nick altıma ilk entry girip bana hoşgeldin kukla diyen yazardı.

Sözlükte ilk mesajlastığım insandı. Çok tatlı, çok iyi, adam gibi adamdı.

Nick altına bu kadar çok entry girildiğini görünce bizim çocuklar yine makara yapıyor, birbirlerine takılıyorlar sandım. Ölmüş olduğunu öğrenmek şok etkisi yarattı ama belki de ölüm hiç yoktur, sadece yeni bir başlangıç için derin bir uykudur.

O yüzden iyi uykular sana catstark diyorum. Tatlı, güzel, masmavi rüyalar seninle olsun kardeşim.

Sen her daim aramızdasın. öyle de kalacaksın.
(bkz: #8047718)

totocum on gün sonra seni tanımamın onuncu senesi olacaktı. seni burada tanımıştım. sonrasında yüzlerce hatıramız oldu. hep güldük çok güldük ama en güzel sen güldün. hatta o gülüşünü görmek için fotoğraf çekinirdik. senin gibi gülmeye çalışırdık. sanki bir yerlerden çıkıp bu satırları da okuduktan sonra ''saçmalama kardeeeş'' diyerek güleceksin gibime geliyor. tanıdığın hiç kimsenin seninle ilgili bir damla bile kötü düşüncesi olamaz. haberini aldığımdan beri aklıma hep anılarımız yağıyor. bunları yazdığıma hala inanamıyorum ve asla inanmayacağım. sözlük tabiriyle ''aramızda'' ama daima kalbimizde olacaksın. o kadar kibar,naif ve duru bir iyiliğin vardı ki dünya artık sensiz daha kötü bir yer. umarım oralardan bize bakıp gülümseyerek çok mutlu olursun totocum.
Güzel kardeşim benim. Seni her zaman o güler yüzünle, esprilerinle, ortama yaydığın pozitif enerjinle hatırlayacağız "babuş". He bir de mangal zirvesinde yaptığımız maçtaki efsane top kontrolünle * güzel bir yere gittiğine ve bir gün tekrar görüşeceğimize inanıyorum. Işıklar içinde uyu...

not: sen hep aramızdasın...
Allah'tan, merhuma rahmet, kederli ailesine; metanet, sabır niyaz ederim.
Yıllar sonra sözlüğe senin için bir şeyler yazmak için girmem...
Tanıştığımızda liseye gidiyordunuz hey gidi, çok güzel güleryüzlü biriydin öyle de uyu güzel adam.
Eski bir yazarım ama ben tanıyamadım. Genç yaşta vefat eden bir kardeşimiz. Allah rahmet eylesin. Evlat acısı dünyada en zor olan acıdır. Allah Anne ve babasına sabırlar versin inşallah.
Kendisi bir ya da iki kez görebilmiştim. Pek yakinen tanımasam da tanışık olan herkesin hatıralarındaki, aynı "güler yüzü" benim de zihnimde.

Umarım herkese bu genç arkadaş gibi; güler yüzler, güzel hatıralar ve güzel insanlar biriktirerek gitmek nasip olur. Çok genç yaşta vefat etmiş olması da ayrıca çok can acıtıcı. Henüz yaşanamamış, daha nice güzel günlerin de yok oluşu, insanın ruhunda derin yaralar açıyor.

Ailesine ve tüm sevenlerine sabırlar diliyorum.

her daim "aramızda"
Tanımazdım ama genç ölüm hep içimi acıtır
Mekanı cennet olsun.
Allah rahmet eylesin. genç olunca insanı çok üzüyor.
Sözlüğe ilk üye olduğum zamanlardan tanıdığım fazla muhabbetim olmasa da iyi bir insan olduğunu bildiğim biriydi.
Gerçekten çok Üzgünüm.
Allah rahmet eylesin, hepimizin başı sağolsun.
Uzun zaman sonra sözlüğe "neydi, ne oldu, ne yaptık" demek, hatırlamak, anmak, hissetmek için giriş yapmama vesile oldu. keşke hiç olmasaydı. Umarım çok daha güzel bir yerde çok daha iyi bir haldedir.

Sevenlerine bol sabırlar dilerim.
Buranın eski zamanlarından tanırım Zafer’i. Çok temiz, çok efendi adamdı. Allah rahmet eylesin. Allah ailesine sabır versin.
sanırım herkes gibi ben de bu platform üzerinden tanıdığım, hoş bu platform olmasa da bazı arkadaşlar sayesinde yine yollarımız kesişiyordu, gülüşü ile aramızda hep var olacak "babuş".

Haberi aldığımda inanamamıştım, hala inanamıyorum. Değinilecek belki çok şey var ama insanın bir şey demeye de dili varmıyor. Huzurlar içinde uyu babuş. Gülüşün aklımıza, gönlümüze kazınan bir armağandır.
Hayatına bir şekilde dahil olduğu herkeste bir boşluk bırakacak kadar derin bir samimiyeti, sahici bir iyiliği vardı. Çok görüşmeseniz de bilirdiniz, görürdünüz.

Bu dünyadan gerçek bir iyi geçti. inşallah gittiği yerde çok mutludur. Allah rahmet eylesin. Sevenlerine sabırlar diliyorum.