bugün

süper lezzetli karamel dolgulu çukulata şeysi.
reklamında emre altuğ'un oynadığı bir besin hedesi.
reklamdaki liseli kızın da işveli işveli "hmmm...caramio" demesi de bu ürünün içinde bilmediğimiz bir şeyler olabileceğinin göstergesi gibi.
eğer uzun süre beklemişinden yerseniz boya yutmuş gibi olursunuz.
yerken karamelin böyle ağzınızın her tarafına bulaşması ve bunun verdiği büyük zevk=caramio. çok fenadır..
emre altuğlu reklam filmiyle daha çok yenmesi gerektiğini anladığımız çikolatadır.
reklamındaki kizin konusmadigi surece gozume cok sirin gozuktugu, fakat bir karamelsever olmama ragmen bir turlu sevemedigim cikolata.
insanın içini bayıltabilecek kadar aşırı tatlı abur-cubur.
fındıklısı daha da bir güzel olan. sütlü kahve kombinasyonunu yalarım.
sade kahveyle bitter çikolatadan sonra en iyi giden çikolatadır kendileri. karameli kahvenin sıcaklığıyla erir ve o muhteşem kahve karemel karışımı tat öpüşmekten değil 4 14 kat daha zevklidir. ( bir araştırmaya göre çikolata yemek öpüşmekten 4 kat daha zevklidir demiş sıfatı uzman şahsiyetler )
sigarayla çok güzel gidiyor.
2 market arayla 2 tane alıp yediğim tek gıda ürünüdür kendisi. lakin öyle böyle değil ya, o içindeki karamel, çikolatası. hayır dayanamayacağım markete gidiyorum ben.
bir de kestaneli olanı vardır ki dillere destan ağızlara lokum olur. dayanılmaz bir tat!

edüting: fındıklısı da var!!!*
"caramio gözüm ondan başkasını görmüyor" gibi bir slogana sahip karammelli çikolataların en güzeli. en azından karamel sevmeyen bana bile kendini sevdirdiğine göre gerçekten çok lezzetli olmalı.*
Karesinin bitter olanı muhteşemdir, 1 liraya çikolata yemek isteyenler için muazzam bir lezzet.
hafif erimişse tadından yenmeyendir
(bkz: mmm)
fındıklısı ve kestanelisi gerçekten güzel olan çikolata.
nescafe ile birlikte mükemmel bir şekilde mutluluk hormonu salgılayan ülker ürünü.
Bağımlılık yapan çikolata.
(bkz: Mmmm)
nescafe 3ü 1 aradanın içine bandırılıp eriyen yerden karamelini emerek yenildiğinde iki kat daha lezzetli olan çikolatadır.
şu yeni çıkan reklamındaki teyzeye acayip ısındım arkadaş. gelsin bizim eve, ben ona çay demleyeyim; torunlarından, varislerinden falan saatlerce konuşalım istiyorum. çok sevimli konuşuyor.
şu yeni çıkan reklamdaki oğlanın kız yerine anneannesini görünce verdiği tepki çok güldürmüştür allah da onu güldürsün dizilerde boy göstersin . *
haaa aaaaa, annaanne!

http://www.youtube.com/watch?v=TP6-STUjRhc
karamel dolgusu ile çikolatanın en zevkli anı.