bugün

450'nin devamı olarak gelecek makina. acaba bu sefer hangi dijital unsurlar yer alacak merak konusu. acaba live view özelliğinde auto focus mu olacak? heyecan ile beklenen amatör sınıf slr fotoğraf makinası.

not: buna neden eksi verirsin anlamam ki.
makina çıkalı 4 ay oldu rahat. hatta daha da fazla. fiyatı hala yüksek. ilk çıktığında 2500 tl idi.

genel özellikler:

•15.1 megapiksel çözünürlük
•full hd video kayıt (1920×1080 piksel. saniyede 20 kare
•3 inç lcd ekran (920 bin piksel)
•9 noktalı netlik sistemi
•3200’e kadar iso değeri kullanabilme (hi modunda 12800)
•saniyede 3.4 kare seri çekim
•22.3x14.9 mm cmos sensör
•gerçek zamanlı görüntü verebilme
•entegre toz temizleme sistemi
•türkçe dil desteği
•sdhc uyumlu sd bellek kartı yuvası
kullanışı kolay ilk hd video çeken fotoğraf makinAsı.
uzun süreli araştırmalar sonrası karar verdiğim, en yakın zamanda avuçlarımın arasında görmek, hissetmek istediğim makinedir. sabırsızlanıyorum efendim.heyecanımı mazur görün.
600d si tavsiye edilir.
bir hafta önce büyük bir sıçrayışla Canon a570 is kompak modelden kendisine ulaştığım makinedir.
18-55mm kit lensin yanında yine kit olarak verilen 75-300mm lensin de olması bir başka keyif vermiştir tripodlu stabil çekimlerde.
edit: kit lenslerde is özelliği olmaması üzücüdür tabi.
bir pentax k200d değil.
hep hayalini kurduğum makina. içimdeki şu zamanı biryerlee hapsetme isteği bir çocuk sevince oldu hep. avm lerde mutlaka bir slr makina almışımdır elime hep. geelde ilk aradığım model bu oldu. bu makinayı seviyorum galiba.knedime yakın hissediyorum . bu makinayla ilgili ne hayaller kurmuştum oysa . e buğün bu haylimden vazgeçmem gerektiğini anladım. bana göre değil galib. ama hayırlsı diyorum . belkide hayırlısı budur. ula bu parasılık ne hayallerimi yedi gıkım çıkmadı da bir haalimden daha vazgeçsem çokmu.

ah ulan 500d . ben seninle zmanı hapsetmenin hayallerini kurarken sen tut tun hayallerimi hapsettin bu fiyata. niye düşmüyorsun abi. alsaydım seni elime. baksaydım gözünden aleme. yakalsaydım kareleri. içine geçmişimi doldursaydım. belki daha iyi anladım . dünya yalan. ah ulan d 500 . bir uhde de sen olmaydın keşke.
canon 18-135 ile takıp gezdiğim ömürlük makina ve lenstir.
4 yıldır gıkını çıkarmadan her işimi gören alet.
ezik ve fakirlerin fotoğraf makinesi olduğunu iddia ettiği kara kutu.