bugün

Şunu yakışıklı bulan benimle muhattap dahi olmasın. Bildiğin ezik lan bu.
bu kadar kasılan bu kadar kötü oynayan bir oyuncu hatırlamıyorum.
herif bir gecede iki karıyı götürüyor. sonra magazincilere artizlik hareketler yapıyor.

görsel

önce o eli bir indir!

http://www.hurriyet.com.t...0975801&utm_term=post
yakışıklılığı ile prim yapmış bir oyuncu daha.
Adamı görünce sinirden elim ayağım titriyor. Rol aldığı dizideki hareketleri desen tövbe estağf..
yakışıklılığıyla prim yapan mı? hangi yakışıklılıktan bahsediyon amk.
oynadığı reklam filminden 600 bin TL kazanmış.

https://www.posta.com.tr/...t&utm_campaign=gundem
Arada böyle kendi mensubu olduğu erkek milletine düşman kimseler çıkıyor çıtayı yukarı yukarı çekiyor sonra karılar erkek beğenmez oluyor bunlar gibiler yüzünden..vatan haini değilse de millet haini. .
+is this me?

-nice ass baby!

(grand theft auto: vice city)
Bu herif çok itici!
Armani mankeni olmak üzereymiş. Türkiye'nin en yakışıklı erkeğidir.
Şunu bir ben beğenmiyorum galiba.

Uçak şeklindeki uçan balonlara benzemiyor mu?
Oyuncu değildir. Umarım iyi bir avukattır.
Yakışıklı olmayan oyuncumsu.
Mümkünse gülmesin. Gülmeyi hiç yakıştıramıyorum bu adama. Hep ciddi dursun.
Verse nefessiz dimi kızlar.
Bırakalım bu yalanları lütfen.
Oyuncu olmasın başka şeyler yapsın.
idolümdür. bir erkeğin sporla ve eğitimle ne kadar ilerleyebileceğinin kanıtıdır.

Üniversite yıllarından kaslı bir fotoğrafı var instagram' da. Yani adam azmetmiş yıllardır spor yapıyor. Bende en az 45 yaşına kadar yapmayı düşünüyorum bana ilham verdi kendisi.
Şişirilmiş fit bir balondur.

O tiple türk aşk temalı dizzy lere malzeme olmasındansa keşke aksiyon yada askeri temalı dizilerde şöhret olsaydı.
sevimsiz, tipsiz, kaba, kultursuz gorunumlu, oyunculugu vasatin altinda olan biri.
An itibari ile güldür güldürde skeci yapılan oyuncumsu kişi.
Yağ oranının düşüklüğü ve kas hacminin fazlalığına bakılırsa sağlam anabolizan kullanmış olan oyuncudur. Yoksa sadece spor salonuyla olacak vücut değil.
görsel
bir türlü giydiremediğimiz oyuncu. üşüteceksin arkadaşım, tamam anladık kasın var.
Yerleştirdiği imaj sonrasında kariyer oyunculuğu için zor bir imaj oldu. Başka bir imajla işi zor olacak bundan sonra. .
yakışıklı olduğunu düşünmüyorum, illa ki kamera karşısına çıkarken yüzüne bir şey sürüyorlardır, rol arkadaşı ile sevgili sanırım, birbirlerini bulmuşlar ne diyebiliriz, kasmış, adonismiş gereksiz geliyor bana, şöhret dünyası değişik.