bugün

Adını eurovision' dan sonra duyduğum ve dün akşamın en güzel şarkı ve kareografisine sahip gayette sempatik eurovision temsilcimiz. diğerleri çok mu güzeldi. saçma sapan bir dünya şarkı ki şarkı değil. o yüzden 18 şarkının için de en güzeliydi yani.
ses ve yorum yanında biraz da yakışıklılığı olsaydı daha fazla şansı olabilirdi.

bu haliyle ilk 4 e girerse büyük başarıdır.
heycan yapmış malesef.kolay mı? kesinlikle değil ama tecrübe ile de sabittir sahne.başarılı olması gönülden gelen istektir.
Performansını ağzım kulaklarımda izlediğim çok sempatik bir şarkıcıdır. Kensine aşığımdır efenim.
dün geceki performansında bir sıkıntı, senkron kayması vardı sanki. can bonomo içi su dolu leğeni havaya kaldırıdı ama su fazla dalgalandı.
Bugün bizi "can't bonomo" haberlerine boğmamıştır. Sağolsundur.
israil'den kac puan alacagi merak konusudur.
24 mayıs akşamı şarkısı, sesi ve sahne şovu ile gurur vermiş çok sevgili izmir'li.
harika performansını şu linkten doya doya izleyebiliriz:
`http://webtv.hurriyet.com...an-muthis-performans.aspx`
çok sempatik, sesi de mükemmel olan müzisyen. bu sene kesinlikle dereceye girmeli bence ama bu yarışmada ne olacağı belli olmuyor tabi.
http://www.samsunhaberaja...e-adini-yazdirdi.htmlAdam king..
müzik tarzı ciddi anlamda çok farklı, ayrıca çok şirin.
birinci olması durumunda müziğin ne boyutlara geldiğini kesin olarak anlayacağım.
son derece başarılı müzisyen. ülkemizi de 2012'de eurovision'da çok güzel temsil etmektedir.

kendisinde tam bir izmirli havası vardır ki zaten izmirlidir. sempatikliği, sıcak kanlılığı ve özgüveni ile tam bir izmirli. helal olsun can sana. başarılar.

inşallah birinci olursun.
birinci olacağına emin olduğum temsilcimiz. ama arkasında dans eden beş adam gerçekten şaka gibi. biri elini sol gözüne koyar biri yerde debelenir biri horon teper... acayip adamlar.
yine de gemiye kadın almamaları çok güzel olmuş. bir kere de şansımızı güzel bacaklar olmadan denemiş olalım farkımız olsun.

http://ulu.so/u54t2h işe hip hop katmaya çalışırken pelerinine bastı.
genç, başarılı ve en önemlisi de buram buram samimiyet kokan sanatçı.

az var abi böyle insanlardan. samimi, içteni kaliteli işler yapmaya çalışan ve bunu tevazu göstererek yapabilen. "yahudi, mason" şu bu iddialarına kanmadan dik durabilen ve tek spekülasyona dahi konu olmadan bu süreci atlatabilen az adam bulunur.

şarkısı da gayet başarılıdır. eurovision gibi saçma bir organizasyonda parlayan bir incidir kendisi.

bir de murat boz, demet akalın gibi isimlerin popüler olduğu yerde eurovision olmasa bu adamın tanınmayacağı gerçeği vardır ki, sinirlenmemek adına bu konuya girmemek en iyisi sanırım.
rahatlığıyla beni şaşırtmış, başarılı şarkıcı. 10 ülkeden 9'unun finale kalacağının açıklanmasıyla finale gidecek yalnızca 1 ülke kalmıştır ve o sırada kamera kendilerine çevrilen sanatçıların, yüzlerinin heyecandan buz kestiğini görürsünüz. kamera can bonomo'ya çevrildiğinde de dansçılarına yaslanarak gayet içten gülen bir adam görürsünüz. dansçıları bile kendisinden çok heyecanlanmıştır.
dehşet sempatik bi adam.. ne diye bok atarlar anlamıyorum !
Cok tatli boyle eve biblo diye koy, gel git sev cinsinden.
eurovision 2012 nin yarı finalinde ülkemizi başarıyla temsil etmiş, finalde de aynı başarıyla iyi bir derece alıp ülkemize döneceği düşünülen başarılı şarkıcıdır. sırf bunlardan ötürü saygı duyulması gerekir.
dün 2. yarı finali izlerken beni çok heycanlandıran şarkıcı. halllaaaahhh nidaları eşliğinde mutfaktaki televizyondan son ses izledim. milliyetçilik damarım kabardı. açıkçası oylama vs kısmı çok sıkıcı olduğu için orayı izlemeden derse geri döndüm ama bu sabah finale çıktığını öğrenince sevindim (piyuuu şeklinde).

arkadaki yarasa kılıklı parmak şıklatanlar olmasa daha iyi olabilirdi. hayır anlamıyorum ismail yknın klibinde bile manken gibi kızlar oynuyor bu almış 4 tane sapı bi hareketler... marjinal olma kendin ol can!!

yarın akşam heyecanla seni izleyeceğiz.
eurovision gibi büyük bir organizasyonda dahi sahnede gerçekten keyif alabilen adam. yaptığı müziği seviyor adam, bu sayede millete kendini sevdirebiliyor. inşallah yarın birincilikle dönecek kardeş ülkeden.
görsel
çok sempatik, sesi de mükemmel olan müzisyen. bu sene kesinlikle dereceye girmeli bence ama bu yarışmada ne olacağı belli olmuyor tabi. ama ben kendisini dinlemekten de izlemekten de büyük keyif alıyorum.
niçin yalnızca erkek dansçı kullandığı sorgulanan şarkıcı. yav kardeş denizcilikte gemide kadın olması uğursuzluk sayılır.
burdan can bonamo'ya sesleniyorum; 'olum bak giiit' birinci olmadan gelme.
güncel Önemli Başlıklar