bugün

camel in yeni çıkan sigarası. tok içimlidir, evet.
güzel sigaradır, hatta baya güzeldir ama 9.50'dur fiyatı.
bugün tekelci bunu al dedi diye aldığım boğazı çok kötü yapan sigaradır.
sigaralar arasinda gönlümün zirvesine oynayan sigaradir. özellikle alkolle beraber cok iyi gider.
arada sırada alırdım bu sigarayı.
bugün gittim tekel'e dedim camel alıyım verdim 10 tl bi baktım çocuk 3.5 lira para üstü verdi.
buna mütevellit elveda malbuş selam camel.
piyasada ki ağır ve sağlam sigaralardan.
bir rivayete göre üretimi durdurulmuş. En ağır sigaralardan biridir bu arada. Doyurur.
daha iyisi için (bkz: parliament reserve)
Allahtan şimdi altı buçuk oldu da rahat rahat içebiliyoruz. camel White da iyidir.
kartonumsu kutusuyla egzantrik duran bir sigara..

nikotini ise 1.0 mg.. uu beybi ama bana işlemiyor artık..
Bilecikte karton karton bulunan sigara.
şu aralar sarma tütün gibi kokan sigara , ulan yoksa jti piyasadaki kaçak tütünü toplayıp camele mi dolduruyor ne yapıyor.
1.0 nikotin oranıyla piyasanın en sert sigaralarından.
tıpkı djarum gibi, uzun süreli içime sahip değil. yani, uzun süreli içimden kastım, üst üste yakılabilecek bir sigara türü olmadığı. aromalı bir tadı var, kişiye göre değişebilir güzelliği ve çirkinliği. nikotin bazında da piyasadaki en ağır sigara. ancak ben, ağırlığını içiminde bir türlü hissedemedim. sadece o aroma tadı, tiksinti uyandırdı bende. Tüm bunları tek dal sigara ile değil, bir hafta camel green içerek tecrübe edindim. forever Winston red soft.
marlboro red'den bence kat kat güzel sigaradır. natural zamanlarında fazla param olmadığında az içmek için alırdım,yaklaşık 1 yıl boyunca da camel brown düzenli olarak içtim. şu indirim olayıyla beraber "nasıl olsa fiyatı ucuzladı bakalım kaliteyi bozmuş mu?" diyerek istediğim brown yerine bunu verdiler. biraz brown lık gitmiş fakat daha aromalı,daha güzel bir sigara olmuş.yaklaşık 3 aydır düzenli içtiğim sigaradır
içtikten sonra boğazıma kale direği girdiğini sandıran, çok ağır sigara. Erkenden gitmeye birebir.
green yazdığına bakılmaması gereken sigaradır. çünkü camelin en ağır sigarasıdır. zaten eskiden ismi camel brown idi. bana soracak olursanız, içilmemesi gereken sigaradır zira boğazları fazlasıyla tahriş eder. camel soft varken başka camellere bakmak niye...
nikotini 0.8 değil 1'dir.
Ardarda iki, üç dinlemeden yaktığım sigara. Boğaz yakışı çok hoş. Hafif baş ağrısı yapabilir. Camel green'den sonra normali hava gibi gelir.
camellerin en ağır abisidir.
camel'in en ağır abisi brown'dur. bu onun yanında hava kalıyor.
iç kağıdına hastayım.
yakmadan içinize çekseniz bile sigara içmiş etkisi yapan sigaradır. sigarayı bırakmak isteyenler bundan iki paket içerse bir daha sigarayı görmek bile istemeyecekleri rivayet edilir. ama sevenleri de vardır, orası ayrı.
yeni başlayanlar için çok fena bas döndürüp titreten sigara.

dün gece kafayı güzel yapan meret.
2 tane ard arda içilmemesi gereken sigara.