bugün

turkcell in son servisi özellikle şahan skeçleri gülmekten yarılmanıza sebep olabilir *
turkcell'in size telefon geldiğinde siz telefonu acana kadar sizi arayanların müzik dinlemesini sağlayan servisi.
çalarken dinlet servisinde yurtseven kardeşler yada cankan top sıralarda iken, bon jovi yada gnr şarkısı olmaması insanı hayretlere düşürür.

bir ara beyaz ın hüsmen ağa, psikopat filan gibi anonsları çok meşhurdu.
çok şükür bitti o furya.
turkcell'in dııt sesi yerine şarkı çalsın diye ısrar ettiği birşeyler birşeyler. az önce telefonumda direkt ekranda beliren ;

seni arayanlar hala dııt sesi mi dinliyor?en popüler çalarkendinlet ler arasından dilediğini seçmek için tamam a bas (10 sms - 20 kntr)

daha okmadan tamam a bastım ve karşıma çek git bebeğim yazısı çıktı , bende
vay be turkcell de makaraya vurmuş işi, çıkış tuşu falan sandım, tıpkı sözlük gibi dedim ve onada tamam deyince mesaj gönderildi dedi. şarkıymış sonradan çaktım ve iyiki kontör yok bende. çek git bebeğim i nasıl unuturum ben.
kullanıcılar tarafından arayan kişilere yoğun bir şekilde ismail yk melodileri dinletilen bir servistir. melodinin arasına sıkışmış hafif "dııt" sesi sinir bozucu bir durumdur. turkcell 'in en rağbet gören servisleri arasındadır ki pek lüzumlu değildir.
süper bir reklama sahip turkcell şeysi.

(bkz: turkcell çalarkendinlet reklamı)
aynı başlığı gün içinde iki defa clarkkent şeklinde okumama sebebiyet veren hede. *