bugün

evet simdi gecenin en onemli anina geldik, birazdan hangi yazarlarin zirvede cirilciplak kopek dansi yaptiklarini aciklayacagim,
-ne?, oglum simdi sirasi mi? of tamam hadi gelsin.
haberlerimize kisa bir sure ara vermek durumundayiz. ve karsinizda altinci nesil bir yazar.
kucuk bir yanis anlasilma, ve karsinizda besinci nesil bir yazar.
-tamam hadi cabuk yerine gec ve otur.
haberler tekrar kaldigi yerden devam ediyor efenim...
superman'a dönüşen sözlük yazarı. gizli güçleri var.
yazdıklarıyla yeri geldiğinde yarmış yeri geldiğinde aşmış olan 5. nesil yazardır. sözlükte bulunmama kendisi sebep olmuştur ve bu sebeple de ayrı sevgimi kazanmıştır. dostum, canım, ciğerimdir.
muhabbeti on numara olan, nickiyle ilk görüşte tayt giyen, kaslı bir erkek havası sezdiren ama içine girince sevimli bir sevgi pıtırcığı olduğu anlaşılan*, tek yamukluğu fenerbahçeli olması olan, iyiki tanımışım yazarı.
(bkz: su gibi git su gibi gel)

edüt: geleli çok oldu fekat şimdi yine gidiyor bayram vesilesiyle. üsttekinin aynısından hacı.
kendilerine söyleyeceğim birkaç şeyin olduğu yazar. şöyle ki;

ne arar ne sorar insanıdır kendileri. arayıp sitem ettiğinizde de hemen yapma etme moduna geçer. hani arada sırada bir kandil mesajı olsun, ne bileyim "napıyosun ne ediyosun" diye bi hal hatır sorma gibi şeyler yoktur bu rizeli insanda. ki kendileri bilir o antepte fıstık ayıklarken, ben dağ başındayken(!) az muhabbet etmedik can sıkıntısından. sözlerime son verirken kendilerine ibrahim tatlıses'ten aramam adlı şaheseri armağan ediyorum. aramam sormam ulan.
mahmutkent in soyadaşı.

(bkz: mahmutkent)
doğum günü kutlu olasıca yazar. segilerimizi yolluyoruz efenim. *
anlatım dili 78 kaplan gücünde olan yazar. kısa ve öz.
bir anda blackberry ile aralarında nasıl bir ilişki olduğunu düşündüğüm yazardır kendileri.