bugün

Knight Online oyununa rakip olabilecek en güzel oyunun adıdır.
Petlerin bi fonksiyonunun olmadığı aptal ama sevimli oyun. Hızlı kasmak için birebir questleri vardır. yaratık kesmeden sırf konuşarak exp alırsınız.
"tierra gloriosa" dan (savas kanali) zirt pirt atmasi hasebiyle ifrit eten, scilleri ve kasma mantigi güzel olan oyun.
yabancıların oyunda nasıl kayırıldıgını açık seçik görebilecegin oyunlardan birisi.ama çokda fazla türk oyuncu var ve çogu 15 yaş altı.
küfür diz boyu yani .
EVRiM TANRIKULU'NUN KNiGHT ONLiNE'I YOZLAŞTIRDIKTAN SONRA EL ATTIĞI BiR DiĞER ONLiNE OYUNDUR. BU OYUNU OYNAMAK PC'Yi FENA KASAR, CAYIR CAYIR YAKAR. MÜZiKLERi VE KARAKTERLERiN DANSI GÜZELDiR. PK'SI ESKiDEN YOKTU AMA DUYUMLARA GÖRE SONRADAN EKLENMiŞTiR.
levelinizi ve skillerinizi yüklestmek için ikisinide ayrı ayrı kastırmak zorunda bırakan mmorpg.
son pack in 17 mart 2009 da geldiği online oyundur.
"Cabal rider" kullanmayanı dövüyolar.
karakterin double blader kullanıp, cabal storeden alınmış motorbisiklet benzeri icatla map'ı turladığı oyundur.
(bkz: hangi devirde yaşıyoruz lan)
üniverste öğrencilerinin alz satarak harclarını ödedikleri, kapansada kurtulsak oyunu.
yapılmış olan en güzel online mmorpg'dir. S4 legaue ve cabal online hiç sıkmayan 2 online oyundur.
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladığım ve küçüklüğümden beri oynadığım hala da severek devam ettiğim oyundur. Çok kez charımın blocklanmasına karşın hala devam edip bıkmadığım tek online oyun da diyebilirz.
gördüğüm en iyi bedava mmorpg oyunlardan biridir efendim. herhalde en kolay level atlanabilen mmorpg dur kendileri. son patch ile level sınırı 180 e çıkmıştır. tekrar başlamayı düşünüyorum. bot falan aradım da,nafile. hepsi virüslü anam.

aylar sonra gelen edit : tekrar başlamak istiyorum ama parolamı unuttum. soru şeysinide hatırlamadığım için başlayamıyorum tekrar. çok sinirliyim sözlük.
2011 in sonunda 2.si çıkacak online oyun.

http://www.youtube.com/watch?v=v3RTPwh2qUk

rahip adında yeni bir karakter de mevcut.
3 sene boyunca her yaz oynadığım ve her yazın sonunda o yaz oynadığım karakterden sıkıldığım ama oyunu oynamaktan asla sıkılmayacağım tek onlıne oyundur.
kıyametten sonrasını konu alan, kore çıkışlı mmorpg oyunu.
yıllar önce knight online yi bırakıp bu oyuna başladığımda pek hoşlanmamıştım bu oyundan. knight online den sonra başladığımdan dolayı olsa gerek. sonradan sevmeye başladım desert scream isimli bir map ta oynuyordum evet hoşuma gitmişti orası. her mapta ayrı bir şarkı çalardı, oyun sarmaya başlamıştı bazen oyunu bırakıp kulaklık kulağımda öylece durup ekrana baktığım çok olmuştur. az önce aradan yıllar sonra yeniden o melodiye rastladığımda yeniden o günlere döndüm. ergen olduğum yılları özlüyorum çok özlüyorum, küçük şeylerden zevk alabilmeyi özlüyorum belki de. işte o melodi,

http://www.youtube.com/watch?v=vQqi1_IrADo
2008 de başladım bu oyuna. her yaz yeni bir char açardım yaz sonuna bırakır öteki yaz devam ederdim. çok kolay lwl alır çok mutlu olurdum. her an aklımda olurdu bu oyun. skiller animasyonlar süperdi. şimdi oyunun eski tadı yok. aslında farkediyorumda benim eski tadım yok. hayat adamı sıkıyor. ufak şeylerden mutlu olamıyorsun artık..
artık eski tadını vermeyen ama akıllarda hep güzel kalan inanılmaz bir karakter geliştirme sistemine, çok güzel skillere ve bağımlı olunduğu zamanda kendini asla unutturmayacak albeniye sahip oyun. eğer buna benzer bir oyun çıkarsa saniye beklemeden başlarım. o kadar güzeldir.
bugün Türklere özel 1 server açacak olan oyundur. türkçe dil desteği de olacak ama aşağı yukarı 6 8 saattir bakımda.
elite cabal adlı çok mülayim private server'ın altyapısını oluşturan online oyun. kendisi yerine private server oynanması önerilir.
bir aralar ruh hastasi gibi oynadigim oyun.*
silkroad online ve knight online gibi benzer oyunlara göre daha ilgi çekici bulduğum oyun. oynanış olarak diğerlerinden hiçbir farkı yoktur ancak renkli grafikleri, göz alıcı skill animasyonları, farklı karakterleri ve değişik atmosferiyle oynaması oldukça zevkli bir oyundur. asıl zevki 140+ lvl olduktan sonra çıkmaya başlar. savaş, event ve dungeon gibi oyun içi atraksiyonları güzel ve zevklidir. ancak bu oyunda para kazanmak zordur. droplar oldukça kötü olup iyi itemler çok pahalıdır. ancak cepten yatırım yaparak adam gibi bir karaktere sahip olunabilir.
combo muhabbettiyle oynanışa ayrı bir zevk katan oyundu 3-4 yıl önce ama şuan ki akibetini bilemem. Jupiter vardı oynardım oralarda pek türk yoktu. F2P yenice olmuştu çok güzeldi sevgili yazar/okur. Tabi sonra ro-bot muhabbeti bu oyununda kaderini değiştirdi sıradanlığa sürükledi. tabi bırakmak şart olur.
yıllar önce oynadığım ve 10 levelden sonra kasmayı tam olarak anlayamadığım için oynamayı bıraktığım oyundur. grafikleri bi mmorpg için baya güzel ama en sevdiğim özelliği animasyonu 5-6 saniye süren skilleridir sanırım.
güncel Önemli Başlıklar