1. 1.
    golang varken c# ve c++ tam amale işi duruyor.
    -5 ... rootz
  2. 2.
    Matlab varken c+ uğraştırır. Matlab da tek komut olan bir işlem c+ da yaz Allah yaz.

Matematiksel işlem için matlab daha iyi gençler ama diğer büyük işlemler için c+ daha iyi.
    -3 ... beyaz baretli mehmet aga
  3. 3.
    java ikisini de tokat manyağı yapar...
    5 -4 ... moonseeker
  4. 4.
    masaüstü uygulamasının içeriğine göre değişir. eğer windows ortamı için bir şey yazılıyor ise c sharp daha uygun olur, plus plus kullanılacak ise özel bir sebep olması lazım çünkü çoğu şeyi tanımlama ihtiyacı var ve hardware'e daha yakındasın. sıfırdan oyun yazacağım, oyunun motorunu da in-house geliştiriyorum, ya da bir alete sürücü yazıyorum vs. gibi bir çaba yoksa sharp.

ve fakat plus plus'ı bilmek gerekiyor en azından orta seviyede zira onun mantığı bütün diğer dillerin temeli, altyapısı.
    2 ... sillywizard
  5. 5.
    suphesizdir ki java ikisinin de ustundedir.

ama c++ ilk ogrenilmesi gereken dildir, algoritmayi ogrenme yollarinda sizi saglam zorlar baslarda. ama sonra sikar.

c ve turevleri bellekle yapacaginiz ust duzey islemler icin daha uygundur, belirteyim. tam bir ram okuma similatorudurler.
    -3 ... arxaggelou
  6. 6.
    c, programlama dillerinin allahıdır. c++ ise onun peygamberidir. diğerleri de c'nin kulları, c++'ın ümmetidir.
    assembly'e hiç girmedim dikkat ederseniz. onun yeri ayrı.
    6 -2 ... harkonnen
  7. 7.
    masaüstü programların babası c# tır. amatör olanlar diğer dillerde zaten yazamaz.
    1 -3 ... karanligin ruhunda bir gece
  8. 8.
    C# öğrenilmesi en kolay dil.
    -1 ... iyyneci
  9. 9.
    Bize ilk C# göstermişlerdi. Bununla başlamasının sebebini daha sonra anlamıştım. Hem kolaydı hem de akılda kalıcıydı. Benim de yeni başlayacaklara tavsiyem c# ile başlamalarından yanadır. Mantığı ögrendikten sonra hevesiniz varsa kimse sizi tutamaz.

Konsolda yazın ilk başta.
    1 -1 ... gethere
  10. 10.
    c low level bir programlama dilidir, java oop bir dil ve aslında karşılaştırması mantıken doğru olmayan olmaz. gelelim python'a:

all python developers, fuck you!
    ... rootz