bugün

Galatasaray, tarihin en kötü! TFF Başkanı olan Mehmet Büyükekşi'yi istifaya davet etmiş. Hakikaten başkan rezalet yönetiyor. Herkes Haluk Ulusoy, Mesut Yılmaz, Ergun Gürsoy üçlüsü mü kardeşim? Büyükekşi hemen istifa etsin! Dursun Özbek ya da daha iyisi Erden Timur TFF Başkanı olsun!
yıllardır kendi maçlarındaki hakem hatalarına sırtlarını dönüp galatasaray maçlarında adalet savaşçılığına soyunarak samimiyetsiz olan ve hedef saptıran bir camianın tavırlarından bıkıp usanmış kulüptür. hele bugün fenerbahçe' ye verilen komik penaltıdan sonra bırakın da biraz isyan etsin. ayrıca bu penaltıya rağmen hala cevap yetiştirip bahane arayan tüm fenerlilere de yazıklar olsun.
artık karşıdan fenerbahçe formalı biri gelirken arada mesafe bırakmaya devam edeceğim. rüzgarımdan devrilir de fenerbahçe' ye penaltı verirler belki. aman aman !
#rüzgarımdan devrilir de fenerbahçe' ye penaltı verirler belki. aman aman !#

Sevgili kardeşim: Sen o dediğini Burak Yılmaz'a, Ümit Karan'a, Hakan Şükür'e, Hagi'ye ya da en iyisi Arif'e anlat! Tabiki mekanını bulabilirsen. En son Yonanistan'da deyolladı. Hani şu sizin efsane hocanızın banka tokadı olayından sonra takım çalıştırmaya kaçtı... aman gittiği melmeket var ya; işte orası. Ya da bu işin kompedanı taraftarınız olan sümüklü hocanın yaşadığı ülkeye kaçan Şaban Şükür'e sor bi' istersen.
bak bak halen gs kollanıyor algısı yaratıyorlar.
utanmaları yok ki.
dün gece tadic' e verilmeyen kırmızı kart ve fenerbahçe' ye verilen talihsiz, komik penaltıdan sonra hala kendisine yüklenenlerin, fenerbahçe' ye duydukları abartılı sevgi ve galatasaray düşmanlığı sebebiyle objektif olmakta zorlandığını kanıtlayan türkiye' nin en büyük spor kulübü.
samimi değilsiniz. zorlamayın. dünkü maçtan sonra hala galatasaray' a sataşmanıza şaşırıyorum doğrusu.

edit: bak hala eksiliyorlar ya. takımınız lehine 2 büyük hata yapılmış hala onlara sırtınızı dönüp fenerbahçe' yi körü körüne savunuyorsunuz. yazıklar olsun ya !
Doğru söylüyor ve doğru yoldadır boşlar çekilsin kenara. Yürüyedur aslaaan.
Utanıyorum , evet. 82 doğumluyum ve 18 yaşıma gelene kadar fanatik Galatasaraylı idim. Ne zaman ki aklım erdi ve tarih araştırdım, Allah hidayet verdi, doğru yolu buldum, Fenerli oldum. Saydığım kansızların alayını izledim. Yedikleri naneleri birebir yaşadım. Şimdi siz Fener'in kollandığını iddia ediyorsunuz. Diyelim ki öyle. Peki arkadaşım canlı gözlerle gördüklerinize inanacak iseniz; 10 senedir Fener açık ara yapıyor, her sene şampiyon oluyor da ben mi görmedim? Bizim Efsane Başkanımız Aziz Yıldırım döneminde bile Fener 6 şampiyonluk görebildi. Boş yapmayın!
görsel
halbuki geçen ay memnunlardı ve büyükekşi yönetiminin istifasını istemeyen kulüplerin başında geliyorlardı. kapalı kapılar ardında yaptıkları görüşmeler meyvesini vermeyince fenerbahçe kazanmaya devam edince sanırım götleri tutuştu.
(bkz: dün yediğin hurmalar)

görsel
görsel
görsel
danışıklı dövüştür. nasreddin hocanın bindiği dalı kesme hikayesi gibi gs bindiği dalı kesip istifa etsin istemez.

--spoiler--

hele bugün fenerbahçe' ye verilen komik penaltıdan sonra bırakın da biraz isyan etsin

--spoiler--

hayırdır kardeşim ceza sahasında topa el ile müdahale edilince penaltı verilmiyor mu artık ? yoksa sadece bizim maçlarda mı uygulanmıyor ? maçta 2 penaltı daha olması lazımken verilmemiş hala ağlıyorsunuz lan.