bugün

hoşgelmiş sefalar getirmiş, yedi renkli yaz yağmurlarıyla ıslanması dilenen yazar.
gelir gelmez sozlukte cok bilinmeyenli basliklar acan yazar. ayrica hic sikayetci olmadigimi aksine, yaratici buldugumu da belirtmek isterim.
efendim geçenlerde bir entry yazmış kendisi ama arkasında duramamış.
iyi bir yazar yada iyi düşünen bir insan eğer mantıklı olduğuna güveniyorsa yazdığı entryi aldığı tüm eksilere rağmen silmeyen yazardır bana göre.
çünkü mantıklı adam zaten düşündüğünün sağlamasını yapmış ve doğruluğunu kendi benliğinde ispat etmiştir. o halde diğer insanların düşünceleri ne olursa olsun kendi düşüncesini savunurak onu diğer insanlara empoze etmeye çalışmak onun en temel amacı olmaldır.

tabi bu tarz hareketleri herkesten beklemek doğru değildir, bu arkadaş bu herkes denen grup içindedir sanırım.
kendisinin bilgi penceresinden takip ettiğim kadarı ile baya bir eksilendikten sonra bir yazar ve okuyucu kitlesi ile yaptığı entryi sağlam bir şekilde silmiştir. ancak mantıklı ve akıllı olabilmek kitleleri karşılarına alabilmektir bana göre eğer kendinize güveniyorsanız alacağınız eksileri yada eleştirileri önceden kabul etmek durumundasınızdır.yada alayına sokayım deyip çekip gidersiniz gitmek zorunda kalırsınız.

herkes aynı fikirde olmak zorunda değil sanırım; zaten herkes aynı fikirdeyse hiçkimse yeteri kadar düşünmüyor demektir ve o toplumda eksik olan birşeyler var demektir.
(#8050673) oralizme farklı bir boyut getiren yazar. *
--
yoksa yanlış mı öğrettiler boşuna mı onca emek.
nası yane.
--
sabah sabah aşk meşk konularında bilgilerini/deneyimlerini paylaşan yazar. hoşgelmiş efendim.
bel altı konularında yardıran ama bana kalırsa her sözü hayal ürünü olan tribünlere oynayan bebe.
(#8392569)entrysinde "Adet gören de çocukluktan çıkmış demektir vücuden." açıklamasında bulunmuştur. Pedofilik bir yaklaşımdır.
fazla üzerine varmayın tırnakları var. uzaktan sevin bunu.
gün itibariyle i ha le ile imam hatipli olmuş yazarımız, hanım kızımız. kaça gitti bilmiyorum ama,zannımca bedavaya gitti.
yakında türban takarsa şaşırmayın. *
uzun entrylerde cümleleri madde madde yazdığından okunmasını kolaylaştırıyor, bu açıdan gayet akıllıca.

ettiğimiz 3-5 kelamda da iyi biri gibi geldi. yada "gibi" bu cümleye fazla.
bir entrysinde cehaletine ve toyluğuna yandığım, bir diğerinde hepimizi göz göre göre ti'ye aldığını hissettiğim, bir başkasında ise zeka pırıltılarına hayran kaldığım yazardır. kendisi için ne mi hissediyorum? tam bir muamma. ancak sıradışı olduğu aşikar...
gece gece sözlükde sıkılmamı engelemiştir.iyidir ,hoştur,nesildaşmışız.
sabır taşı olan yazar. saatlerce obsesif bir insanı dinleyebilir, dinlemekten usanmaz. **
hayatı film olarak çekilebilir bunun.
doğum günü kutlu olasıca yazar.

--spoiler--
galatasaray'da yenerse tam kutlamalık bir gün olacak. haydi bakalım.
--spoiler--
kimseyle ters düşmeyen bir yapısı olan,siyasi konularda oldukça tarafsız olan iyi niyetli duygusal yazar.
hoş gelmiş yazardır. süper muhabbeti olan, eğlenceli ama şu sıralar isyanlarda olan bir yazardır. gece gece beni çok güldürmüştür, iyi ki gelmiş sözlüğe.
hbbia nın gitmesine sevinen yazar. kırılmış sanırım ama hbbaiyı pek tanımıyor sanırım.
(#8758541)
yemin ederim koptum.
muhabbeti süper arkadaşımdır.
yardım sever yazardır.sims 2 de bir ev dekor etmiştir ki aman diyim.
(bkz: #11335771)
mesajlaşılması keyif veren yazar.
yazdıklarından anladığım kadarıyla çirkin bir insan yavrusu.
kendisi yardım sever biridir. buradan saygılarımı ve teşekkürlerimi sunmayı borç bilirim.
geçte olsa hoşgelmiş.
güncel Önemli Başlıklar