bugün

japonca; savaşçının yolu demektir. japon geleneksel savaş sanatları için bu isim kullanılır.

buşido okunur.
antimatter ve dimmu borgir'dan sample araklamasıyla hem kendine, hem de ona ödül verenlere epey güldürmüştü zamanında. allah'tan foyası meydana çıkınca telif falan ödedi yamyam.
tunus asıllı alman müzisyen.müzik türü rap'tir,almanyada çok sevilen ve tutulan bir müzizyendir en sevilen şarkılarından biri augenblick ve vendetta.eko fresh ile sıkı dostlardır vendetta şarkısında eko fresh'le feat yapmışlardır.
takip ettiğim üzere *futboldan başka entrysi çok az olan yazarımsı.*
uzakdoğu disiplin sanatları dergisi.
(bkz: need for speed carbon)
alman bir rapçi, aynı zamanda bir samuray felsefesidir.
89 yılından beri kullandığım sanal alem nikimden feyz aldığını düşündüğüm ama ispat edemediğim tunus asıllı alman rapçi..

ulan bari rock,punk vs yapsaydın,müziğinde boktan..

multiplayer cod oynarken onlarca fan mesajı geliyor,hayır dinlemem,etmem ve sevmem a.q.!
almanyadaki en iyi rapçileri arasındadır. parçalarına hayatımdan kesitler bulduğum için belki bu adamı bana çok yakın hissediyorum. bu adamın en güzel parçası bana göre selina adlı parçadır.
almanya'daki sagopa kajmer olarak gördüğüm rapper.
çok iyidir, başarılıdır. eko fresh onunla bi araya geldiğinde daha bi çekilir hale geliyor, bushido yoksa eko freezy de yok.
nfs carbon'da japon yarışçıların grubunun adı.
14 şubat 2014'te sonny black albümünü çıkaracak olan alman rapçi. amazon.de şimdiden 43 euro'ya satacam aga diyor. yok artık.
ses tonu güzel olan tunus asıllı alman rapçidir.
tek versede* bir hasımının bir siyasetçi gibi ters ilişki yaşayacağını**, bir siyasetçinin ölmesini dilediğini**, bir siyasetçinin** de üzerinin golf sahası gibi delik deşik olacağını söyleyecek kadar özgüven sahibi psikopat, mafya ve gangster mc, hastasıyız.

yeni albümü sonny black'i helecanla bekliyorum.
en sevdiğim şarkıları mitten in der nacht ve hinter dem horizontdur. eğer almanca öğrenmeye yeni başlıyorsanız tavsiyemdir.
Cezayir asıllı almanyada yaşayan rapper. Beatleride sözleride sağlamdır eko freshin kankasıdır buarada.
dün gece bushido'ya 25 dakikalık bir diss yayınlandı. sonuç? bushido hala Almanya'nın en sevilen rapçisi.
Bushidoku kesen bi kenshinin sesiyim seppuku melodisi katana kesiği.
ilk görüşümde elazığ'lı sandığım sonradan araştırınca tunus'lu olduğunu öğrendiğim hiç fena olmayan alman rapper. Hatta 3 tane altın plak sahibidir.
wien'de bir konserde dinlemistim, değişik bir şahıs. hapis vb. konulara oldukca deginir. tunus asıllı alman rapçiymis
bizde der junge ist jetzt einer von uns , und einen von uns behandelt keiner wienen hund diyelim efenim
görsel

Ruh hastasıdır.
ruh hastası değildir. kenneth glöckler'e (namı diğer kay one) tam 11 dakikalık (bkz: leben und tod des kenneth glöckler) diss yazacak kadar sağlam bir rapçidir. ayrıca şarkının sonlarına doğru " Rest in Peace, Thai-Nutte, Gay One " yani " huzur içinde uyu, taylandlı fahişe, eşcinsel one " dediği kısım çok hoştur. taylandlı fahişe demesi sanırım kay one'ın kökeninin tayland'a dayanmasıymış (ki zaten bakarsanız biraz çekiktir kay one).

işin tuhaf yanı, ben bushido'yu sevmeme rağmen kay one da dinlemekteyim.* bakınız şu şarkı gayet hoş, an tagen wie diesen;
https://m.youtube.com/watch?v=Osfcdwqf0oE
Geleneksel japon giysisi.
Pardon samuraylarla ilgiliydi bu.
görsel
daha 45 dakika önce fırından çıktı, milyonlarca izlenmeden önce 130 bin izlenmişken buyurun;
https://m.youtube.com/watch?v=yXj9vmY0Fjw

Bushido enttäuscht nicht! Keine Stimmenverzerrung, Kein schwuler Trap! Lebende Legende des Deutschrap‘s. Mehr kann man dazu nicht sagen..
güncel Önemli Başlıklar