bugün

snoop dogg'un 14. albümü. içindeki şarkıları dinlerken, bir bahar havasında çimlere uzanıp dinleniyormuş gibi hissediyorsunuz.
çimenler, yeşil alanlar derken albüm kapağının resmini de atalım;

görsel
http://galeri.uludagsozluk.com/g/bush/
(bkz: çalı)
her fotoğrafında şempanzelere benzeyen eski amerikan başkanı.
amerikada konuşma dilinde bayan cinsel organı için kullanılan kelime yada eski abd başkanının soy ismi. aynı şeyimi yazdım acaba...??? galiba öyle oldu.
one tree hill in güzel ve sexy oyuncusu sophia nın soyismi.
(bkz: sophia bush)
ABD ' nin gelmiş geçmiş en hırslı ve düşüncesiz devlet başkanı.
müzikalite açısında öyle ahım şahım bir grup değildi.(di'li geçmiş zaman kullandım nitekim grup dağıldı) yani hiç bir insanın; "vay gitarist şurda ne çalmış ne solo atmış be" ya da "gavin rossdale gene sikertmiş hacı" dediğini hatırlamam. böyle bir övgü duysam da ayıplarım.

len ama bu grupta çok az grupta bulunan bir şey vardı. ruh vardı adamlarda. aşağı yukarı her şarkısında hüzün, öfke bi' şehvet vardı. basit melodilerle bu ruhu o kadar iyi yansıtıyorlardı ki dinleyiciye. zaten adamların amacıda buydu. nihayetinde onlar virtüöz değildi. ama bir virtüözden öte ruhları vardı. mnskym yarım saattir şu vurguyu yapmaya çalışıyordum. sonunda lafı bağladım. bir şarkı tavsiyesi verip hemen gaçhayım bu entryinden.

(bkz: land of the living)
pink tarafından şahsına sağlam bir şarkı yazılmış amerikan başkanının soyadı. şarkının sözleri için tıklayınız:

(bkz: dear mr president)
1992 yılında kurulmuş ingiliz rock grubu.
seviyorum ben bu grubu. klasikleşmiş alternatif rock tabir edeceğimiz müzik tarzını icra etseler de başarılılar.

(bkz: the chemicals between us)

(bkz: everything zen)

(bkz: swallowed)
busht oğlu busht...*
1992 yılında ingilterede kurulmuş alternatif rock grubu. grup adını yaşadıkları yerden alıyormuş. en bilinen şarkıları;Little Things,Comedown,Glycerine,Machinehead,Swallowed ve tabiki Warm Machine.
(bkz: inflatable)
(bkz: letting the cables sleep)
gibi güzel şarkılara sahip, kanka tavsiyesi olarak dinlemeye başladığım gruptur.
muhteşem şarkılara sahip post grunge grubu.
(bkz: comedown)
(bkz: glycerine)
(bkz: adrenaline)
(bkz: everything zen)
(#1245922)
(bkz: the people that we love)
(bkz: more trees less bush)
(bkz: pusht)
müştak erenus un 'itiniz' şiirini anımsatan push tur.

"iTiNiZ

Sıraselvilere yeni dikilen
Beşyıldızlı otelin koca kapısına
'Push it' diye yazmışlar

Elin amerikanı
it'e puş der
Oysa bizde puşt
iki okka gaza
Koca dünyayı çocuklarıyla
Ölüme satan it'e derler"
mouth şarkısıyla hüzünlendiren, the chemicals between us ile ise gaza getirip dertleri unutturan grup. vokalisti gavin rossdale, institute adında yeni bir grup kurdu.
(bkz: letting the cables sleep)
babasından ayrı oğlundan ayrı bi çektiğimiz amerikalı tiksinç sülale. bilmiyorum soyları nerelere dayanır ama belirli localarda hakim oldukları gerçek.
solisti için (bkz: gavin rossdale)
ABD başkanının soy ismi.