bugün

Evlendiğinde gelinliğine bakıp bunu mu giyinmiş dediğim, babasına çok kendisine hafif saygı duyduğum hanımefendi.
instagram da "canım kocam" yazıp foto paylaşınca haklı olarak "bu kadar kasılma" diyen bir takipçisiyle kavgaya tutuşmuş olan kezban. bi de "sende yok diye bu kadar belli etme" şeklinde çemkirmiş. sonra da yorumunu silmiş tabii.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
fatih terimin kızı olmasından başka bir muhabbeti olmayan insan o da tabi allah vergisi şans işte.
moda blog şeyisiymiş bi de. itici bi tavrı var sinir oluyorum şu hatuna. ama daha çok medya yüzünden "şook şşook şoook buse teerim bla bla. daan dan dann buse terim bilmem ne"
yahu banane bilader amk. neden bilgi kirliliği yapıyorsun aq.
tostopan kadın.
evlendikten sonra seksiliği gitmi$, evinin kadını olmu$tur.
fb'de aktiviteler yapıyormuş, ilgilenen varsa;
https://www.facebook.com/buseterim?fref=photo

bu arada logosu yalan rüzgarı vardı eskiden onun teaser'ındaki logoyu andırdı bana...
hayatta var olma amacını anlayamadığım insan.
Ne iş yaptığını hala çözebilmiş değilim. Kimileri hayata böyle 10-0 önde başlarya buda onlardan işte.
güzel hatun.
Bugün youtube kanalında kırmızı ruj nasıl sürülür onu öğretecek kişilik. Vay be millet nasıl para kazanıyor!
makyaj videolarıyla dalga geçen biriyim, buse terim kırmızı ruj nasıl sürülür videosu çekiyormuş şu an.
bir önceki videosunda da makyaj temizlemeyi anlatmış. evet tek yaptığı ayna karşısına geçip yüzünü pamuk yardımıyla temizlemek. gerçekten bu kadar gereksiz videolar nereden aklına geliyor anlamıyorum.
Sinirlenecek hiçbir şey bulamazsam bu hanım kızımızın instagramını açıp, hak edilmemiş şöhretine küfür edip, kapatıyorum. iyi ki var.
akşama kadar ne giydim, ne içtim, ne sıçtım, ne yedim, ne aldım, ben çok iyiyim, en güzel benim, ay çok mutluyum beeenn temalı fotoğraflar paylaşıyor. zaten eğlence arıyordum, buna saydırdım instagram'dan. hakaret etmedim ama bayağı eleştirdim. beni bloklamış. ohh.
(bkz: baba parası)
"buse terim deFacto'da görüldü" diye reklamı yapılan şahıstır. koleksiyon yapmışmış onlara... bende şimdiye kadar daha çok babasının parasını ve şöhretini harcayan birisi olarak intiba bıraktı, belki de yanılıyorum, belki de ileride kendini kanıtlar, orasını bilemem.
babası sayesinde torpilin amk koyan kişidir.
Defacto'dan don bile giymeyeceği halde işbirliği yapmış, baba parasıyla modacı olduğunu sanan kişi.
3 adam da güzel dalga geçilen kişi. Acaba anlıyor mudur merak etmekteyim.
kendisi an itibariyle 3 adam'da.
Paranın her şeyi alabileceğini gösteren yeni nesil ergen.
Fanatik fenerli bir kocası olan kadındır.
sadece babasının * ismi sayesinde bir yerlere geldiğini düşündüğüm celebrity kızımız.
koyunun oldugu yerde abdurrahman çelebidir. evet.
Şu zamanlarda youtuberlık yapan fatih terimin kızı.
Babamın trilyonları olsa instagramda yapılan kötü yorumları ayıklayıp cevap verme işsizliğinde bulunmazdım. He fakirim buse terim eleştiriyorum, çok da zevkli oluyor, o ayrı.