bugün

Miss Turkey 2016 1.si.
Kendisini tebrik eder ve yarışmayı iki senedir bursalı kızların kazandığını belirtmek isterim. insanin bursaya taşınası geliyor.
güzel fizikli, ortalama üstü bir türk kızı. Fakat Bursa nilüfer ilçesinde daha güzellerini görmek de mümkün. Yine de geleceğini parlak görüyorum hayırlı olsun.
ecem uzgör gibi şahane türk kızlarının yanında çok sönük kalan bir tiptir.
2016 miss turkey kızı ve 10 üzerinden 6.
iskenderin hasından anladığını düşündüğüm kızdır. aile iskenderci olsa gerek ve öyle iskenderci aileden de o fizikle nasıl çıkmış bu enteresan.
Bir sene, ama bir sene olsun şu güzel ülkemi, gerçekten güzel bir kız temsil etsin dünyada, lütfen ya!

Tanım: normal türk kızı.
görsel
Güzel mi sıradan mı anlaşılamayan ama seksi olduğu kesin olan miss turkey 2016 birincisi.
hatunun güzel bacakları var. cömertçe sergilemiş.

http://www.hurriyet.com.t...ya-damga-vurdu-41384441/1
güzel avrat.

görsel
görsel
görsel
Turkiye guzeli seçilmiş ama guzel bile olmayan model ve magazin programk sunucusu. Sorsan ben turkiye güzeliyim der ama benim eski kiz arkadaşım bundan kat be kat guzeldi kizin derecesi falan da yok yanlis anlamayin. 1.81 boyu varmis bir de boyle bir iticilik olamaz.
Çok güzel ve çekici eski güzellik kraliçesi.
bikiniyi taşımasını biliyor helal olsun. 26 yaşında.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Bence tartışmasız Mıss Türkiye nin gelmiş geçmiş en güzeli aradan 8 yıl geçmesine rağmen bugün bile katılsa kesin birinci olur.