bugün

insanı şizofren yapan şeydir. Balık burcusunu, diye duygusal olmak zorunda değilsiniz yada buecunuz aslan diye egoist olmak zorunda değilsiniz.

Bazı insanlar kalkar kalmaz o uydurma burç yazılarını okuyor inaniyor beynini inandırıyor ve tüm gün o yazıya göre davranıyor.
''göğe burçlar yerleştiren, orada bir ışık kaynağı (güneş) ve aydınlatıcı bir ay yaratanın şanı çok yücedir.''

furkan suresi 61. ayet.
görsel
görsel
inanmadığım bir saçmalık.
Bir akrep olarak zehir gibi bir hafızaya sahip olduğum ve çok detaycı olduğum doğrudur. Akrep burcunun kindar ve yırtıcı mizacı da, birkaç gün önce doğmuş olsam terazi olacak olmamın etkisiyle yumuşuyor sanırım.
burç el arap var örneğin.
burçlar oldukça önemlidir. enerjin burç uyumun tutmayan bir insanla ilişkin çok zor olabilmektedir.
burçlara inanmıyorum!
insan inanmasa da günlük burç yorumu okumaya meraklanıyor. Sizde de öyle mi?
Zerre inanmadigim olay. Benim gibi dunya sikine takilan adamin burcu yengec.
Yay da bir burçtur. 23 Kasım ve 21 Aralık arasında doğanları içine alır. Pek tembel pek rahatına düşkün denir ama içimizi kimse bilmez.
Gelecek tahmininde bulunulmadığı sürece islamda yeri vardır.
tam bir boş muhabbet amk.
olasılık teorisini astronomide kullanan matematikçiler mevcuttur.
Yalan dolan.
Aslanın domates le ilgisi ne.
Birclirin ve yildizlirin sizi itki ittigi filin yik.

Yav bi salin, biz inaniyoruz burclar retrolar tutulmalar fallar tarotlar ve hatta sifali sayilar. Sana zarari dokunmadigi surece sanane? Kufretmeden fikir beyan etmeyi ogren evvela.
görsel
görsel
görsel
görsel
Türkiye’de fal bakımının yaygın olması kadar astrolojinin kendisine olan ilgiyi saçma buluyorum. Öyle ki bazı insanlar ciddi bir şekilde karşılarındaki kişileri burçlarına göre yorumlamaya çalışıp ve hatta olası eş arayışında burçları da göz önünde bulunduruyorlarki ölme eşeğim ölme.

şimdi biri gelip astroloji bilim dalı diyip niye saçma diyorsun der. burçların doğruluğu yani metafiziksel etkisi kanitlanmış bir şey değil.
(bkz: barnum etkisi)
Hadi kızları anlarım da erkeklerin konuşurken arada şu burcum falan diyip belli etmeye çalışması çok irite edici geliyor bana. Biz erkekler olarak burç yorumu yapmayalım bence beyler.