bugün

duman grubunun vokali kaan tangöze nin sevgilisiydi kendisi.

(bkz: bir metropol hikayesi)
izmirli bir türkiye güzeli ve bir trajedinin başrol oyuncusudur. ford best model güzeli olmuş ancak, çeşitli talihsizlikler * sonucunda uyuşturucuya başlamış ve aşırı doz aldığı bir gece kalbi durduktan sonra cesedi arkadaşları tarafından zeytinburnu civarında bir mezarlığın kenarına bırakılmıştır.

ilk kez bir türkiye güzeli aşırı dozdan ölmüş ve cesedi böylesine yürek burkan bir şekilde bulunmuştur.
kanat güner'le benzer bir hayatı ve aynı sonu paylaşan ama kanat'tan daha ünlü olan kişi .
gerçek adı Deniz olan eski türkiye gzüellerinden.
2004te aşırı dozdan ölen yüz güzeli, manken. Köksal engür ün de tutuklandığı çeteden almış eroini.
bir metropol hikayesi adlı kitapta hayatı anlatılmıştır. kitabın yazarı emrullah erdinç'tir.

http://www.youtube.com/watch?v=yQRixAbNp6M
her gördüğümde boğazımda bir şeylerin düğümlenmesini sağlayan rahmetli manken. babasının tabiriyle 'televole kültürü' denilen şeyin arka planında neler döndüğünün canlı kanıtı.
Kitabı okurken ah be kızım deyip durmuştum. Özenti hayatın kurbanı. Bir çok ünlü ile bağlantı kurmuş ve çoğu da elinden tutmak yerine dibe itmiş. Ogedayın bir şarkısı vardı uyuşturucuya yonelik bana hep bu kızı hatırlatıyor.
Uyuşturucu batağına batmış gencecik bir kız. Sonu bir mezarlikta terk edilmek olmustur. Allah rahmet eylesin
17 yaşında erotik filmini çektikleri bir kızcağız. Hatta ölümünden sonra gazetenin ekte hediye olarak verdiği ikili oyun adlı erotik filmin cdsi.
Fazla yorum yapmak istemiyorum. Sinirlerim bozuluyor. Ailesi de çok suçlu ona zarar verenler kadar.
Nurlar içinde yatsın.
görsel
Bu gün hayat hikayesini öğrenip çok üzüldügum insan.Ailesiyle olan sorunlarından dolayı 16 yaşında izmirden istanbula kacmis ve güzellik yarışmasinda birinci olduktan sonra hayati dahada iyiye gidicikken malesef sohretin karanlık elleri tarafından kötü insanlar bu kizcagizi somurdukce somurmus.Erotik bir film de oynamış eroinman olmuş ailesine geri dönmek istemiş ama ailesi onu geri istemeyince sonu eroin krizindeyken arkadaşlari burcini hastaneye getirmek yerine zeytinburnu mezarligina atıp onu ölüme terk etmiş.20 yaşında 2004 yilinda zorluklar içinde ki hayatına gözlerini kapatmış.
Bu kadının ölüm haberini gazetelerde görene kadar hiç tanımıyordum. kaç sene evveldi kestiremiyorum fakat gazetede gördüğüm güzel yüzü hafızamdan hiç gitmedi. bu gece yine aklıma geldi sebepsizce, hep aklımda aynı düşünce kaç yıldır gitmedi, keşke tanısaydım belki yardım edebilirdim diye düşünür dururum sürekli aklıma geldiğinde.

neşe erberk'in o dönemler çok fazla suçlandığını hatırlıyorum bu olayla ilgili. çünkü burçin o'nun ajansına kayıtlıymış, herkes neşe erberk'i sorumlu tutuyordu ölümünden.

aklımda hep bir keşke var, ne tanırım ne ederim fakat güzelliğinden mütevellit sanırım en çok üzüldüğüm insanlardan biri kendisi.

ne yapabilirdim gerçekten bilemiyorum, uyuşturucudan bir insanı kurtarmanın zorluğunu okuyoruz, görüyoruz hepimiz fakat belkide arkadaşı olsaydım birşeyler yapabilirdim.

bana ne oluyorsa artık a.k. çok tuhaf birşey. ama en azından yardıma ihtiyacı olduğu vakit sabahın dördünde bile yardımına koşabilirdim. ne isterse yapabilirdim. bu kadar güzel bir kadın ölmemeliydi.

karakterinide bilmem etmem fakat bana hep çok dokunmuştur ölümü.

keşke ölmeseydin be güzel kız, 32 yaşına geldim unutamadım lan kızı, var mı böyle birşey. amma içime dert olmuş...

reenkarneye inanan bir insan olarak, umarım ki yeni hayatında çok mutludur.

Zaten bu kızların çoğuda ya uyuşturucu batağına saplanıyor veya pislik heriflerle evlenip, hayatlarını karartıyorlar.

defne joyfoster cinayetide tam bir zifiri karanlıktır mesela, özellikle komşuların o gece verdiği ifade ile sonradan (para ile susturulduktan sonra) verdikleri ifade 180 derece farklıdır.

başta; "defne çığlık atıyordu, kurtarın beni, imdat" diye sesler duydum diyen komşular sonradan tam tersi ifade verdiler.

sonra o adamın dedikleri neydi öyle, odada biraz ilişkiye girdik, sonra salonda biraz daha ilişkiye girdik falan demeleri...

gece vakti sokakta avarel gibi gezinip, eve geri dönmesi, sonrada "doktor bulamadım" demesi fakat ambulansı aramayı akıl edememesi...

kocasının bir kelime konuşmayıp, karısının öldürülmesinden 2 hafta sonra başka bir kadınla sevgili olması...

ulan çok tuhaf şeyler bunlar, akıllara zarar cinayetler.

bu gibi olaylarında en büyüğü kızı kesip, gitar kutusuna koyan cem garipoğlu vakası...

çocuk haldır huldur hapiste çince çalışırken, bir anda intihar etmesi...

öldürülen kızın annesinin artık ne kadar yüklü bir miktar para verildiyse; "ben gördüm cem ölmüş tamam cesedi gösterdiler" demesi...

hiç mi hiç inandırıcı olaylar değil bunlar altan...

sherlock holmes olmayada gerek yok, biraz dikkat ve mantık yahu...

kızlarada hak veriyorum gerçi kimin ne olduğunu nereden anlasınlar, güvendikleri adamlar katil veya psikopat çıkabiliyor fakat kardeşim hiç mi görmezler etraflarındaki o'nlara gerçekten aşık, iyi, düzgün insanları. görmüyorlar canına yandığım, görmüyorlar...
Burçin bircan .
Burçin bircan .
O DA GEÇiP GiTTi.
CENNETTEDiR YERi.
Ölümü beni aşırı etkileyen kızcağız.

Çok küçükken ölüm haberini tv’de görmüştüm. Sonra yıllar geçti günlüğüne youtube’da Rastladım. Küçük bir çocuk gibi o bataktan kurtulmak için allah’a yalvarmaları, çaresizliği çok acıydı. Günlüğünü okuduğum o gün duşta bile onun yaşadıklarını düşündüm. Etkisinden çıkamadım.

Bana allah’ın Olmadığını kanıtlamıştır, burçin’in yaşadıkları. O yalvarışlarına taş olsa dayanamazdı. Dualarına, yalvarışlarına rağmen sokaklarda öldü. Çünkü allah yok, onu kimse duymuyordu.
kendinize dikkat edin.
2004'te 19 yaşındaykene yüksek dozda eroin kullanıp ölen ve cesedi mezarlıkta bulunan bir zamanların izmir'li güzellik kraliçesi.

ceset fotoğrafı hayatı sorgulatır.

kısacası çok erken yaşta yanlış tercihlerle hayatını sonlandırmıştır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar