bugün

yaklaşık olarak bir aydır savunmuş olduğum hede höde.

platini'yle konuştum haberler iyi. "ben de bursaspor gibi kalitesiz futbol oynayan bir mahalle takımını şampiyonlar ligi gibi elit kulüplerin yer aldığı platformda izlemekten oldukça rahatsızım. fenerbahçe'nin avrupadaki konumu ortada. alex, stoch, emre, mehmet topuz, volkan demirel, niang ve özellikle de selçuk şahin gibi yıldızlara sahip bi' takım. hele ki şampiyonlar ligi'nde çeyrek final oynamış bir takımın hakem hatalarıyla avrupa'dan uzak kalması beni çok üzüyor. bursaspor derhal ligden çekilsin, yerine fenerbahçe'yi alalım." dedi.

gerçekleştirdiğim röportajda, platini'nin selçuk şahin hakkındaki hayranlık kokan cümleleri de dikkat çekti.

"selçuk şahin müthiş bir futbolcu. avrupa'da sırtı topa dönük oynayan tek gizli forvet. böyle bi' yıldızdan yoksun olan şampiyonlar ligi'nin amına koyayım!"

seviyoruz seni platini.
(bkz: platini ye söyle de senin üzerini örtsün)
(bkz: ne içti bu)
isterdik ama şu halimizle de bizim içinde pek hayırlı durmazdı söylemi.*
en kötü sıfır çekerler o da ilk olmaz dediğim öneri.
young boys a ezilen takımdan bahsetmiyorlar mı bunlar.
komik çocuk.
(bkz: mancester dan gol haberi mi var 6 - 2 mi 6 - 2 mi)
bugüne kadar fenerbahçe çeyrek finalden başka ne halt yedi ki avrupa da bursaspor un yerine oynamasından bahsediliyor.fenerbahçe kim avrupa kim yahu, bir bir daha iki, iki-iki...
Harbiden enkötü 0 çekerler onunda ilkini fener yapmıştır önemli değil.
zamanında yapmaları gerekenleri yapıp kendi haklarıyla hak kazansalardı şimdi bursaspor çekilsin diye saçma sapan tekliflerde bulunmazlardı dedirten söylem.
(bkz: yine yeniden sıfır çekmek)
en azından fark yemeyiz düşüncesinden filizlenen odun.
sıfır çeksin diye mi sorusunu akla getiren önerme.
şu bir bakınız vardı ya (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler) tamam bu buna uydu.(#4002451)
bir iddiacı isteğidir, her maç 6 gol üstü oynamak isteyen fener'i görmek ister bu arenada.
young boys gibi ne idiği belirsez bir takıma mağlup olan ve süper ligde bile maç alamayan bir takımdan mı bahsediyorsun çok komik bursa acemiliğinin kurbanı olmuştur çok çekimser oynamıştır. fenerbahçenin sıfır çekip sadece 1 gol atarak şampiyonlar liginden döndüğünü hatırlatarak daha iyi projelerle dönmeni beklerim.
young boys'u , paok'u yenemeyen takımın valencia, glasgow, m.utd gibi takımlarını yeneceğine idda eden takımın taraftarının hayalidir.
hadi diyelim gerçek oldu. platini dedi ki "anlaşılan bursaspor gerçekten federasyonda görev alan kel ve göbekli eski başkanı sayesinde şampiyon olmuş, hakemler biraz düzgün olunca bursa'nın asidi kaçıyor. başka takım alalım sizden bunların yerine".

bu takım fenerbahçe young girls müdür allah aşkına?
eğer trabzonspor un gitmesi yönünde bir temenni olsaydı biraz mantık arardım. fakat fenerbahçe gitmesini düşünüyorsa gerçekten komik.

(bkz: kimsede demiyor ki aga bu nedir)
şaka bir yana ülke futbolumuz ciddi bir duraklama, hatta düşüş dönemi yaşamaktadır. ligimizde oynanan futbol yavaş, temposuzdur ve futbolcularımızın fiziki güçleri, kondisyonları avrupalı meslektaşlarına nazaran epey zayıf kalmaktadır, bunun en taze örneğini dün akşamki bursaspor- valencia karşılaşmasında gözlemledik. bu sebepten, mevcut futbol takımlarımızdan hiçbirisi, istisnasız hiçbirisi şampiyonlar liginde oynayacak kapasitede değildir, acı ama gerçek budur. dün akşam çıplak gözle valencia yı izleme fırsatı yakaladım ve adamların mesleklerine saygısına, futbol bilgilerine hayran kaldım. 3-0 önde oldukları anda dahi joaquin isimli sağ kanat oyuncusu arkadaş ciddiyetle hücum presi uyguluyor, yetmezmiş gibi arkasında oynayan sağ bek bruno bindirmelerle sol kanadımızı, vederson- ozan ikilisini felç ediyordu. ortasahaları ne pas yapmamıza, nede top kapmamıza izin veriyordu, hatta mehmet topal bile patrick viera gibi oynuyordu, kendilerine benzetmişler bu kardeşimizide, iyi de etmişler. kısaca bursaspor dahil tüm takımlarımızın oynayabilecekleri, bir parça başarı kazanabilecekleri yegane avrupa sahnesi uefa kupasıdır, şampiyonlar ligi bize ne yazık ki bol gelir.
(bkz: bu yazıyı üzülerek yazdım)
bursaspor'un halk oylamasıyla şampiyonlar ligine gittiğini sanan şaka topu söylemidir. * *
"burcucum çok güzel çıkmışsın." diye taşşak geçmiş ferguson, sağlam'la. daha neyi bekliyoruz amına koyim! haftasonu galatasaray'a edeceğimiz tecavüz mü fişekleyecek uçkurunuzu.
(bkz: adam haklı çıktı beyler)
(bkz: saçmalayan gördümde bu kadar görmedim)
ee oynasaydı kardeşim,

(bkz: young boys)