bugün

Topuklu ayakkabıyla Bacakları düzgün ve ince olan kadındır.

Genelde ince bacak eğri olur.
Yakın zamanda sprey reklamında oynamıştır. Ayrıca eskisi gibi spor haberleri sunucusu değil, magazinde de gündem yaratır.
galatasaray taraftarı olan dişi aslan. gözleri ve fiziğiyle etkileyici ve karşı konulmaz olan güzel.
Bir bana mı itici ve çingene geliyor yoksa diye düşündüğüm kadın. Ses tonu bakışları her şeyi 0 0 0.
soyadını siken kadın.
doğal güzelliği olan hatun. televizyondan gördüğüm kadarıyla hoş,neşeli biri.
Karga sesli hatunlar kervanından. aguluguluguluagulu nediyon bacım?

hele birde hızlı konuşuyor ki abooovv kelimeleri takip edemiyorsun.

güzellik desen normal üstü ama işte türkiye. koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi deniyor malum.
güzellik görecelidir, tamam fakat sempatik kadındır.
boru gibi ses'e, kocaman bi yüze ve çirkin ayaklara sahip kadın.

hiç değilse ayakları güzel olaydı, gideri olurdu.
bana hep kirliymiş hiç temizlenmiyormuş hissi veren kadın.
(bkz: salak yemin ederim geri zekalı bu çocuk ya)
ne iş yaptığını bilmediğim ünlü. güzel olmadığını biliyorum ama.
Cakma sarışın...
trt1 deki aileler yarışıyor programında size 4-5 saniyedir hayranım diyen adama ne 4-5 saniyemi ? demiştir.
yeteneksizlik abidesidir. yıllardır haber sunuyor olmasına rağmen hala haber metinlerini düzgün okumaktan acizdir.
Keşke bütün spor yorumcuları ondan olsa.
Adriana Lima'ya benzemek için yanıp tutuşan kişilik ama ne yazık ki asla asla asla..
2 Ekim 1976lı doğumludur. Kim der ki 37 yaşında diye...

Kendisine olan hayranlığım romantik komedi filmindeki dansından sonra başlamıştır.

Ayrıca tam adı Kamile Burcu Esmersoy dur.
facebook'unu bulup her fotosuna
''burcucum çok güzel çıkıyorsun annenlere selamlar'' yazmak istiyorum.
Malesef beyni olmayan kadındır. Her spor gecesi'nde bir gafı var mutlaka.
zevksizlerin yeni tapınağı, ilgi çekici bi zekası yok, ne iş yaptıgı belli olmayanlar kabilesine üye, sadece iki güzel bacagı var diye bu kadar ünlü olması bizim gibi ortadoğu toplumlarına özgü bi şey bence. ünlü olmasının bi diğer sebebi ise acunn medya sayesindendir, esatla ilişkisinden sonra sırtı yere gelmemiştir.
güzel seksi ayrıca bakımlı kadındır. bu durum itici olduğu gerçeğini değiştirmez.
Makine mühendisidir.
aşırı seksi olmayan,güzel kadındır. zeki olduğu muammadır. şişirilmiş balon demek istemiyirum ama abartıldığı aşikar swh.
yasina gore harika olan kadindir.