bugün

yüzü hafiften breaking bad'teki skyler karakterini andırmıyor değildir.
güzel karı eyvallah ama hareketleri, röportajlardaki salak saçma açıklamaları itici yapıyo. biraz cool olsaydı, baya muhteşem biri olabilirmiş. şimdi burayı okur da içinden aslında öyle davranacaktım ya falan diye geçirirse gülerim.
"sarışının adı, esmerin tadı" önermesini doğrulamak için yaratılmış gibi duran kadın.
göçmenmis herhalde ama guzel kadın bacaklar falan ooof ooof ulan sabah sabah çoştum yine.
Güzellik kelimesinin örneği olması için dünyaya getirilmiş varlık.
(bkz: burcucuğum çok güzel çıkmışsın)

güzel değildir, güzel çıkandır. şaka lan şaka güzel kız.
erik gibi kütür kütür.
Asırı derecede tipsiz kadin. instagramda takip etmedigimi farkettim. Beni hasta eden bir ses tonu var. Yıl olarak kucuk olsamda Allah sukurler olsun ayni gun dogmamism. Burcu esmer soyla ayni gun dogmamisim diye her 2 ekimde sükür namazi kilarim. Cakarim uz dur.
burcuya tipsiz diyeni allah çarpar.
türkiye deki hatun profiline beşyüz basacak top model kılıklı hatun, sadece vucut değil zekada var hatunda ama o italyan'a vermeyecektin be canım, ihanete uğramış gibi hissettim, oya aydoğan'a markus merk'in çakması gibi iğrenç bir şey... avunuyorum...

çakamayıpta şükür namazı kılabildiğini söyleyenlerin beğenmediği hatundur... Kör imam bir beğenmemiş bir de bunlar...
aşırı çirkin ya da tipsiz olmayan kadın.

sarışın renkli gözlü başka da bi özelliği yok.

ayrıca ayakları çok çirkin, midem bulandı.
sadece "güzel" bir hatun.
yaşlı kadın.
Tv8' de ver fırına adlı saçma programda sunuculuk yapan hoş hatun kişisi. Ama olmasa da olur bence. Hiçbir sey yapmıyor programda. Battı mi bu kadın ya da zor durumda falan mı nasil kabul etmiş o kadar basit bi işi hiç yakıştıramadım.
Ona asıl yakışan ntv spor du. Orayı bıraktıktan sonra bi antipati oluşmaya başladı ona karşı. Son zamanlarda arda turanla kırıştırmaktadır.
görsel
vay be şarap gibi kadın cidden eski halinden bile güzel şimdi.
bu arada. (bkz: yine duşa soktun kardeş)
azeri güzeli günelin ''didem'' şarkısının klibindeki o kezban olan sanırım. itiraf etmeliyim o zamanda güzelmiş. (bkz: http://www.youtube.com/re...h_query=azeri+gunel+didem)
benimki koçtu.
eskiden kilosu ,yuzu daha guzel ve masummuş.
şimdi 50 yaşında duruyo.
güzel kadın ama fotojenik değil.

not: verseler nefessiz sikerim evet.
travesti gibi konuşan kadın.
kameramanlara kahveci osman usta gibi "beyleeeeer" diye bağırıyo.
bugüne kadar hiçbir ünlü erkeğin kameramanlara beyler diye bağırmışlığı yoktur lan.
Yaslanma emareleri goruyorum. 3-5 sene daha prim yapar bacak ve gogus dekolteleriyle. Tavsiyem emlaga ve zengin kocaya acil yatirim yapsin.
günde 150 evlilik teklifi alıyomuş nerenin kezbanı lan bu kendini adriana lima doutzen kroes filan sanıyo sanırım.
Ülkede damacana dahil nefes alan-Almayan her türlü nesnenin sikildigini düşünürsek aldığı evlilik teklifi sayısı gayet makuldur.