bugün

seksi spikerin twitter hesabında ekşi sözlük'ten 'ödlekler topluluğu' diye bahsetmesi. sözlükçülerin cevabıyla büyüyen kavga:
http://www.renkhaber.com/...sozluk_e_catti/12478.html
reklamdır, iyi düşünülmüştür. prim yaptığı kesindir.
hakkında onlarca sayfa yağlama, yıkama yapılan burcu sarışınsoy'un iki eleştiri gelince ekşi'ye yüz çevirmesi hadisesi.
sonuna kadar ekşi'yi desteklediğimiz kapışma.

(bkz: seksi spiker) (bkz: magazin türkçesi)
ekşi sözlük yazarları tarafından büyük ayar almasıyla sonuçlanarak daha da sinirleneceği aşikar durum.
burcu esmersoy: sana burdan bi çatarsam!
ekşi sözlük yazarı: yavrum sen çat yeter ki...başımla beraber.
uludağ sözlük yazarı 1: pardon burcu hanım bize de çatsanız? biz de ödlek oluruz gerekirse.
uludağ sözlük yazarı 2: he ya... oluruz... oluruz di mi lan?
uludağ sözlük yazarı 3: oluruz abi.
uludağ sözlük yazarı 4: ben de olurum.
uludağ sözlük yazarı 5: ben zaten ödleğim baştan beri..
uludağ sözlük yazarı 6: ben senden ödleğim olum atlama şimdi.
uludağ sözlük yazarı 7: lan iyi ki kız gördünüz hehehe... allah sizi... ama ben de ödleğim şimdi yalan değil.
uludağ sözlük yazarı 8: nasıl çatıcaksınız diyelim çattınız?
uludağ sözlük yazarı 9: ya da neyi neye çatıcaksınız?
uludağ sözlük yazarı 10: ya da kime göre neye göre?
uludağ sözlük yazarı 11: ...........
uludağ sözlük yazarı 12: ........
uludağ sözlük yazarı 13: ....

belli ki bi yerden sonra pişman olacağı harekettir.

(bkz: seni seviyorum sözlük)
(bkz: yapma bunu yapma bunu)
konuşan herkes ekşiye çatıyor anlamış değiliz sözlük.
sindustria nickli ekşi sözlük yazarından çok ağır ayar yemesine neden olan eylem.
(bkz: çatma kurban olayım)
yattığım yerden eksi sözlükçülere sesleniyorum sinirlendirmeyin kızı reklam kokan hareketler bunlar hiç size yakışıyor mu? ayrıca kendisine şu şiirle seslenmek istiyorum.
kadın var kadın gibi
dar gününde var olur
kadın var sabun gibi
avucundan savrulur
kadın var öpülesi elleri
kadın var pabuc gibi dilleri
kadın var ici bos kabak gibi
kadın var kel basa simsir tarak gibi.
bluevelve den yanıt geldi, burcu esmersoy pişman olduğunu açıkladı ve ekledi.
"hepimiz ekşiyiz"*

görsel
(bkz: burnun mu büyüdü gelin olalı)
feci ayar yemesine sebep olmuştur.

ayrıca haberin altında bulunan yorumlardan sözlüğümüzün olayı sıkı takip ettiğini görebiliyoruz. *
gerçekler söylenince kaldıramayıp çirkeflenen insan davranışı.
(bkz: ha gayret ucu göründü bize de çatacak)
bugün de tekrar etmiştir:
http://www.renkhaber.com/...uk_e_tas_atti_/13059.html
(bkz: bize ne)
edit: eksileyen evlat. seni ilgilendiriyor galiba .. hayat senin için daha bir anlamlıdır şimdi.
(bkz: acun ılıcalı vs burcu esmersoy)
tamamen bi sidik yarışıdır.
sözlük yazarları dışında, yukarı linke tıklamayan kimsenin haberi olamayacak olan yazılarla cevap verilmesine yolaçan olaydır. diyeceğini demiştir, hatun ünlü olduğu için de söylediklerini duyan duyar. onun dışında yazarlar dışında kaç kişi ekşi okuyor da bir de "burcu esmersoy" başlığının altına bakacak. ekşi yazarlarının kendi kendilerine gelin güvey olmalarıdır.
Gündeme gelmek istiyor oluşundan mütevellit çatışmaya dönüşecek çatmadır. Çatmak için kullandığı mecranın twitter gibi hala anlam veremediğim skindirik bir zımbırtı olması da ayrıca ironiktir.
kliplerde oynayan kızın bugünlerde ntv gibi kurumsal bir kanalın spikeri olması haliyle birdenbire değişen insan portresi herkese sataşan hiçbir şeyi beğenmeyen kendisine ödül verildiğinde ödülü aşağılayan niye bu fotoğrafımı buraya koydunuz diyen yok bu ödül benim kategorimde değil diyen bir kişlik olduğu içindir ki ekşi sözlü sitesine sataşması gayet doğaldır.
sıkıyorsa inciye bulaşsın dedirtmiştir. yazılabilecekleri şimdiden hayal etmek mümkün (bkz: inci siker)*