bugün

az biraz ağır bulduğum erkek ve kadın seçenekleri ile sunulan bir burberry kokusu.
burberrynin erkekler için olanı mükemmel olan koku.
bıkmadan usanmadan kullandığım parfümdür. burnum artık sağladığı adaptasyonla kokumu almama engel olsa da arada bi şaldan fulardan kokusunu aldığımda ilk duyduğum an gibi hoşuma gider o hafif ama nefis olan kokusu.
kadınlar için olanı mükemmel olan kokudur. tabi tene uyması şarttır.

yıllardır bu kokuyu kullanırım. kadınların bu kokuya bakış açısı, kullanma artık şunu ben beğenmiyorum şeklindedir. lakin erkekler sen ne kadar güzel kokuyorsun öyle diye tepki vermektedirler. herkesi geçtim kendim çok beğendiğim için üretimde ve satışta olduğu sürece kullanacağım parfümdür.
yıllardır kullanmaktan benimle özdeşleşen parfümdür arada bir black code kullanırım oda farklılık olsun diye.
çok methettiler. Yarın gidip deneyeceğim parfüm.
kullandığım parfüm; ama benden ba$ka kimseye koku gitmiyormu$. dumur etti amk. güzel kokudur fakat ne kalıcığı kalıcılık, ne de 3 metre ötekine gider. kendini tatmin edersin ancak. en son kızın biri odun gibi kokuyosun çok güzel dedi ve ekledi: zaten sende odunsun (:
kış kokusudur, bağımlılık yapar.
midemi bulandıran yaşlı kokoş kokusu.

(bkz: orijinal burberry i çöpe atacak kadar zengin olmak)
kilometreden burnuma deyse soyadımdan bile önce söylerim adını. mükemmel bir erkek parfümü. kullanırken yiyesim geliyor lan!
Trend olmuş kokulardandir. Bi forsu kalmamis olmasi hariga koktugu gercegini degsitirememekte.
bir erkek olarak kadınlara en çok yakışan koku. bir kadının üstünden koklamak çok hoş.
Piyasada yok iken gümrükten şey ederdik.
Enfes bir kokusu var.
Uzun yıllardır kullanmıyorum gerçi.
Övülmemesi gereken parfüm. Yeezy gibi kendisi de Kekoların eline geçmiştir piç olmuştur.
Olayı olan bir parfüm değil.
Tam bir kış kokusudur.

Resmen aşk yaşıyorum ben bununla ya.
geçenlerde koklayıp beğendiğim fakat çok pahalı olan parfüm.
çok uzun yıllardır piyasada olan ve her kokusunu aldığımda bende garip bir çekim yaratan parfüm.
Eski ama güzel bir parfümdür. Freshtir, 4 mevsim kullanılabilir.
Yok abi vazgeçemiyorum ben bundan. Erkek olanıyla olan bağım üniversite zamanlarına denk geliyor. O günden beri çok parfüm denedim belki değiştirirm diye armaniden tut paco rabaneye, diesel tatto dan tut issey miyakeye türlü türlüsüne ama olmuyor.
Vasat bir parfüm.