41 yaşında balon dor alacak. aslan parçası her sene kendini geliştiriyo. fatih hocama yaptığın saygısızlık ve otobüs şoförü olayı iğrençti. yine de bu toprakların en büyük golcüsüsün.
Ya bu herifin arkası dönükken yaptığı faulü yerli hakemler mal olduğu için yiyor ama bu akşam elin gavuruna da yedirdi. Helal olsun.
abartılmış şişirilmiş bir balondur. kaç tane pozisyon kaçırdı yoksa 5 6- 0 yenmiştik belki de ama olsun.
milli takımın 2.golünü hazırlayan, fransa milli takımı defansına yaptığı önde baskıyla defalarca pozisyona çıkmalarını engelleyen, türk milli takımının şüphesiz en iyi santrforu. benim sinir olduğum şey 2015-2017 periyodunda bu adamın yerinde cenk tosun oynasın diye diretenlerin bugün bizimle aynı lafa gelmesi. hangi kulübün formasını giyiyorsan ona göre iyi topçu oluyorsun bu ülkede.
Kim ne derse desin surekli kendini gelistirmeye çalışan futbolcudur.

Adamin olusu bile en az 15 gol atiyor super ligde.

Biraz takdir etmeyi bilmek lazim. Adam 33-34 yasinda ama bircok 20 lik forvetlere tas cikartir.

Bu adam 37 38 yasina kadar daga çatır çatır oynar.
Adam king. Elinden geleni yaptı ve yapıyor. Tecrübesi ve gayretiyle gençlere örnek olduğunu düşünüyorum. Mevcut yerli forvetlerimiz içinde en iyisi o. Futbol dışı gündemden uzak durup sadece futbola odaklanırsa üç-dört yıl daha üst düzey oynar.
aşırı çöp.
Hakeme küfür etti tam düzenbaz.
Abi artık git ya şu milli takımdan ayıptır ya.
Bugün gerçekten kötü oynadı hakan çalhanoğluyla beraber sahanın en kötüsüydü sadece faul almaya yönelik oyunu en pis huyu ayakları yere sağlam bassa pozisyonları zorlasa tam bir pivot santrafor olacak ama nerde.
kel kafasını ziktigimin azmanı..

ulan yemin ederim aynı pozisyonlari mıllı takimda yakalasa (fransa maçıda dahil) hepsini atardi..
(bkz: emek hırsızlığından kaptanlığa)

o geniş mideniz bulanıyor mu hala gençler?

yakında 'yere yatsana apo' için de bir beste çaktınız mı tamamdır bitti gitti.
başakşehir maçında 11 başlayacakmış.
Futbolcu falan değildir.
top kaybedip duran kalas oğlu kalas.
Embesil resmen.
sen ne boka yararsın merak ediyorum.
ulan göbeğimiz çatlaya çatlaya güç bela bulduğumuz 90. dakika golünü piç edecekti az kaldı.
kaleye giden topun peşinden koşuyor mal, dokunsa ofsayt olacak gol iptal.
o top kaleye girene kadar dokunma diye sövdüm kendisine.
Sanki bir şey yapabilmiş gibi bir de formayı öpüyor. Sana top gelmemesi daha hayırlı lan.
Korner direği olarak iş yapması mümkündür.
maç boyunca topları ezdi durdu
rakip defansin arkasında kayboldu habire
kazma forvet başka bir sey degil..

şaşırdığım nokta
askerliklerini ya yapmamis yada bedelli yapan adamların golden sonra asker selamı vermesi..

ha elinizi kalbinize koyarsınız anlarım ama asker selamı bedelli yapanlara yakışmıyor..
35 yaşına geldi adamın fizik gücü halen sıfır.
en dandik stoper bile fizik gücüyle eziyor.
g*tünü kaldırmaya mecali olmayan topçu.

Kendisi yüzünden şimdilik üç potansiyel tehlikeli poZisyon başlamadan bitti.
Devlet memuru olsa amir emriyle hakem hastaneye sevk edip malulen emekli ederler gelmiş top oynuyor, allah sonumuzu hayretsin beyler!