bugün

heralde şemsiyeyi götüne sokabileceğim şahıs.
empati yapıldığında cinayete sebebiyet verebilecek orul orul bir dingil içeren videodur.

bana gücün yetmedi diye yanımda yürüyen kadına el kaldıracaksın, sonra ben neden hastanelerde sürünüyorum diyeceksin. senin o kalkan kolunu söker arkana monte ederler, burda böyle yürüyemezsin sayın amına koduğum.
Muhafazakarlığın, dinciliğin, cemaatciliğin kara bir veba gibi yayıldığı ülkemizde olağan bir çomarlık. Ama ben gelecekten umutluyum, şu sosyal medyada epey bir popüler olan şamşeytanı gibi yeşil sarığıyla dolaşıp elalemin kıyafetine, saçına, dövmesine laf eden gavatın kızının göbeği açık dolaştığı ortaya çıkmıştı. Evet yobazlık orta yaş düzeyinde yayılıyor, öte yandan gençlikte ise tam tersi bir durum var. Uzun uzun yazılır,çizilir ama gerek yok. Bir örnek yeter; benim küçüklüğümde dövmeli,uzun saçlı, küpeli gençleri dövdüklerini öve öve anlatan hanzoların çocukları bugün küpeyle, dövmeyle dolaşıyor.
sağ ayağım seyridi. orada olup ağzına ağzına tekme atmak istedim.
sadece bir şey rahatsız etti;
tartaklansa da, bir şey olmamış gibi yürüyüp gitmesi.
o kadına dokunduğun an var ya o kadına dokunduğun an kafanın gövdenden kopması gerektiği an o andır.

gelmişi geçmişi sikilmesi gereken itdir. çok affedersiniz.
Ayırmak yerine meydan dayağı atılması gereken ittir.
duba kılıklı göt oğlanına dalmayıp ayırmaya çalışanlara da 2 çift kelam edilmesi gereken mevzudur. adamın nasıl bir şerefsiz olduğu çocuğu uzaklaştırmaya çalışırlarken orada tek kalan kadına saldırmaya çalışmasından belli zaten. onu orada ortaya alıp yarım saat kadar yerden kalkamayacak kıvama getirmeyen herkesin dahli var bu olaya..

haber yalan değilse ki millet deli değil ya yalan haber yapsın ülkenin gidişatı iyi değil. millet kendisine görev ediniyor böyle şeyleri ancak ıssız bir yerde yalnız başına bir kadına denk gelseler taciz edecek potansiyele de sahip bir çoğu. hani derler ya herkes kendi kapısının önünü süpürmeli önce diye..
ulan tamam mevzu anlaşılmıyor. hatta ben şu an sessiz izledim ses var mı yok mu onu da bilmiyorum da.

lan kızın yanındaki çocuk it mi nedir belli değil deyip, hatuna saldıran asalak yaratık için ağzını açmamak hatta üzmüştür falan demek neyin kafası?

ha bu arada olay cidden o yaratığın üzerine vazife olmayan bir şekilde gidip "burda böyle yürüyemezsin" tarzında uyarısından patlak verdiyse, özellikle hatuna vurduktan sonra o asalak herife hep beraber niye dalmadınız lan gerizekalılar?, diye sormak lazım.
Sayıları son zamanlarda artan itlerden sadece birisidir. işsiz herif adamla arkadaşını takip edip saldırmış. Adama yemeyince kadına da saldırmış. Umarım cezasını çeker de yanına kalmaz.
Doğunun paris'inde gerçekleşmiş olan yeni Türkiye görüntüsüdür.
Bu görüntüler Barış, kardeşlik ve medeniyet şehri amed'imize yakışmamıştır, evet.
çıktığım her kıza verdiğim bir öğüt vardı; herhangi bir nedenle kavga etmem gerekirse, sakın ayırmaya falan kalkışma ve olabildiğince uzakta dur. bu olayda da kadının yumruklanmasının en büyük nedeni uzakta durmak yerine, olayın içine girmesidir. böyle durumlarda erkek kendini mi, yoksa yanındaki kadını mı korusa, bilemiyor.
burnunun tam ortasına leonidas tekmesi atılıp yere serilesi ittir. evet.
ülke böyle itlerle dolu. okuma yok, düşünme yok, sadece inan ve denilenleri yap var. bu tip daha çok durumla karşılaşacağız.
BiR ARKADAŞIN "leonidas tekmesi atılıp yere serilesi TiPTiR" TANIMINA KATILIYORUM.

- BURDA BÖYLE YÜRÜYEMEZSiNiZ. BURASI TÜRKiYE!
+ DiSiS SPARTAA!!
Yolda eşini dövmeye kalkan bir erkek görse sesini çıkarmayacak olan tiptir .
olay diyarbakirda gerceklesmistir.
üç aylar is coming.

çok kötü şeyler olacak.

bu daha başlangıç.
genç arkadaşımız bir yumruk savurdu ya böyle adam afalladı falan. he işte o zaman içimin yağları eridi yaa.
daha çok dövülmesi gereken şerefsiz yobaz!!!

ve gün geçmiyor ki, yine tek hücreli bir canlıyla karşı karşıyayız sevgili yazarlar.
o ülkeyi dinci yobaz ve çomarların batıracağını ispatlayan hadiseye konu olmuştur. olayla ilgisi olmayan şey ise 18. saniyede malum kadının elindeki çöpü yere fırlatmasıdır. bu insanlar maalesef medeniyeti çağdaşlığı ve insan olmayı öğrenemeyecekler.
Kıskançlığı bir üst seviyeye çıkarmak da diyebilirmiyiz buna burda böyle yuruyemezsiniz hahaha çünkü ben kıskanıyorum adam deliymis zaten de delide nasıl bir eğitimle büyürse ona göre deli olur oda ayrı.
sonra kadına saldırıyor allahın beyinsizi ,ne desek boş.
Burada benim ağzımı burnumu kırmadan yürüyemezsiniz demeye getirmiştir. Hakkını almıştır. Adam gözaltındaymış. Polis Saldırdığı çifte ulaşmaya çalışıyormuş.