bugün

on birinci nesil yazar. iyi yazmalar.
Sondaki mis baştaki b yı görünce aman tanrim nickaltıma entry mi girilmiş dedim lakin okuyunca dünyam başıma yıkıldı.
Bir yazar. Yeniyse hoş gelmiş iyi yazmalar.
durduk yere gelip sataşan bir arkadaş. kız lafını ağzından duyduğu her erkeği abazan zannedenlerden. ayrıca galiba sözlüğün muhtarı galiba her boka karışıyor.

(bkz: oğlum bak git)
Entryleriyle eğlendiren yeri geldiginde hak edene alttan alttan bi güzel giydiren yazar. Seviliyor bence kimse bok atmasın, kıskanmanıza gerek yok.

Not: bak birazdan seni benim fakem ilan edecekler. *
(#29114412) entrysiyle içimden geçeni söylemiş yazardır.

kendisine yazarlık hayatında başarılar dilerim.
(#29167015) güldürmüş yazar.*
(bkz: kızlardan kızlara tavsiyeler/#29183572) gecemi şenlendiren yazar. Yemin ederim benden bahsetmiş. *
Böyle terletir mi kış.
Şimdi tam zamanı, aş
buNu tam zamanı kaç.
(bkz: oyunun anlamı)
Dul bir yazar.
(#29220427)

sen çok yaşa emi.ba yıl dım.
Böyle terletir mi kışş.. Dizelerinin açıklama kısmıdır. Sansar farkı.
Yazar olduğunu bilmiyordum. Başlık sandım.
bu ne biçim iş, böyle terletir mi kış? sansar'cı bir arkadaş galiba.
Eskiden de severek takip ederdim ama son zamanlarda hemen her entrysini açık oyluyorum. Sözlüğün komik kızlarından, severim. *
Ya bu yazar çok komik asdhjsşskd.

neredeyse benden bile komik düşünün yani. Kaka boku komikliği seziyorum sende. Sürekli güldürüyo güldürürken düşündürüyo. Fatma sen misin???

Bir yazar...
Kızım kaka boku olmak bir gururdur gurur!!!

Kız hem güzel, hem tıp okuyo, hem komik,hem zeki,hem de benim kankam daha nolsun...

Bir yazar.
okul çıkışında 3-b'li öğrencilerden dayak yediği için morali bozuk olan yazar. ehehe mehehe.
Beni çok sever, nick altımdan hiç ayrılmaz.
Çok seviyorum kendisini.
Aşırı şekilde komik asdhkjskfh.

Bunu yazarken bile bi gülme geldi hafiften. Bir yazar.
(#29937966)

beni çok seven ve her mecrada savunan matematiği kuvvetli yazar. dürüstlüğüne güvenim 2 kere 2'nin beş ettiğine olan güvenim gibidir.
Üzülme kıs seninkini de uplarız.
Nickaltını upladığım usseeerr.
Birazdan pasta yapacağım onu yerken bu kavgayı izlemek istiyorum. Bir adet kız yazar, + oy kastırıyor. Fight Fight. Bence haseki hera sultan ya da hadi git simdi olan yazar.
Yazdığı her şeye istemsizce gülüyorum. Niye bu kadar komiksin asdhjskghsjd.

Değeri bilinmiyo. Yazık...
Komik ve zeki.

Allam keşke hermoni ona benzese.s.s
Komikimsi zeki,

Kendiniz olun.

Bir yazar.